Kas ir 21. gs TOTALITĀRISMA jaunā forma? © DAGS.
© DAGS. Kas ir 21. gs TOTALITĀRISMA jaunā forma? Valsts Varas Centralizācijas galamērķis ir KARŠ. Pēc Subordinētas Paklausības Piramīdas Autoritārisma Leģitimizēšanas. VIENAI PERSONAI SĀKOT IZZIŅOT KARUS un PANDĒMIJAS uc ĀRKĀRTAS STĀVOKĻUS. Vienpersonisks valdnieks neizbēgami nonāk Globālās Centrbankas kredītu diktatūras pakļautībā. Tikai Neatkarīgi četri varas atzari: Netkarīga Tiesa, Neatkarīga Prese, Neatkarīga Izpildvara un Neatkarīga Likumdevēja Vara kopā knapi var pretoties piektajai Suverēnajai Pasaules CentrBankas Varai. Ja šie 4 varas atzari nesaņem finansējumu no piektās Centrbankas Varas. Ja tauta nespēj pašfinansēties un nopelnīt ar savu darbu, ko samaksāt algas Savas Latvijas Valsts Varas Atzariem, tad neizbēgami katru gadu aizņemoties Kredītu Valdības, Tiesas, Preses un Saeimas uztyurēšanai, tad Tie kas aizdod naudu arī maksā Latvijas visiem Varas Atzariem un kļūst par Latvijas Valsts Varas Saimniekiem. NEIZBĒGAMI!.
Jo naudas aizdevēji uztur un apmaksā arī Virsnacionālās Organizācijas. Kurām Latvija ir nodevusi savas Suverēnās Varas Tiesības, kā ANO, ES, PVO, NATO uc. Tādā veidā Banku Suverēnais Varas Atzars Vienīgais paliek par Suverēni Varu Latvijā. Caur savu izstrādāto kontroles varas eskalēšanas turpinājumu līdz absolutam Totalitārai pilsoņu visu dzīves funkciju pakļaušanai savas varas nostiprināšanai. Caur Konvencijām, Paktiem un Pandēmiskām Vienošanām un “Zaļiem” dabas izraisītiem Ārkārtas Stāvokļiem. Kuri rezultātā izveido pastāvīgo Ārkārtas Nomainošos Stāvokļu pastāvīgo dzīves reglamentu. Kura galpunkts ir CBDC- Vienotās Pasaules CentrBankas Digitālā Vienotā kpntrole, pār katru cilvēku, neatkarīgi no tā kādas valsts pilsonis viņs ir. Jo katra cilvēka alga un konts ar izdzīvošanas līdzekļiem nonāk vienotā Pasaules CentrBankas Reģistra rokās. Neatkarīgi no tā vai divi cilvēki ir Karojošo Valstu prezidenti pretinieki, arī viņu algas un naudas uzkrājumi atrodas vienās CentrBankas Rokās. Kas jaunajā digitalizētajā Finasnu Pasaules naudas sistēmā, dod privātajiem Centrbaņķieriem iespēju spēlēties ar civēkiem, uzņēmumiem un valstīm un viņu karaspēkiem, kā ar alvas zaldātiņiem uz šaha galdiņa. Jo katra individa izdzīvošanas digitālās naudas maciņš var tikt iztukšots, par nepaklausību, nevakcinējoties, neejot karā, uzrakstot soctīklos komentāru pret Centrbaņķieru Totalitāro Varu. Kopš 2020.gada, kad Pasaules Privātās Centrbankas īpašnieki, kas vienīgie emitē pasaulē naudu un aizdod to uz procentiem visu valstu centrbankām, kuras nav pakļautas šo valstu valdībām, bet ar procentu likmēm un veto tiesībām lēmumu pieņemšanā, kontrolē visu valstu stratēģiskās funkcijas.
Vedot visas 196 valstis uz Virsnacionālo Organizāciju Virsvaras atzīšanu. Nododot tām visas Palikušās Suverēnās Funkcijas. Tādā veidā leģitimizējot ieviest Banku Varai Totalitārisma KONTROLI, KĀ PASAULES CENTRbANKAS NODEFINĒTO MĒRĶI. Es saprotu, ka šo cēloņsakatrīgo shēmu izprast ir neiespējami bez gadiem ilgas iedziļināšanās studijām. Vienā vārdā, kā tagad TikTokā un Facebook Reels pieņemts, to nav iespējams izprast. Man visas pārējās peripētijas ap Latvijas Valdības aizņemtā kredīta tērēšanas sadali neinteresē, kā pakārtotas, šim valsts varas apvērsumam. Un arī visa Partiju cīņa ie širmis, šimizdzīvošanas jautājumam, par Pasaules Centrbaņķieru viektoVaras sagrābšanas sazvērestību. Tas ir tik vēsturiski nozīmīgs varas konsolidācijas mēģinājums to iegūt vienās privātpersonu ģimeniski saistīta klana rokās. Ka nekas interesantāks un svarīgāks par to nav. Tāpēc aiz katra ES lēmuma, aiz katra Latvijas ratificētā Pandēmiskā, Stambulas, Zaļā uz Pakta es redzu tikai baņķieru varas cilpas avilkšanos. Arī aiz divu brāļu tautu itkā bezjēdzīga kara slaktiņa, kurā nav pat nodefinēti mērķi, ko iegūs uzvaras gadījumā bojā ejošās tautas. Ir gan precīzi Centrbaņķieru nodefinēti Kara rezultātā ieguvumi centrbaņķieru klanam. Arī Latvijā aiz Rīgas Mēra Vēlēšanām, dziļumā ir noslēptas divu grupējum cīņas peripētijas Latvijas Sabiedrībā. Globālisti un Lokālisti cīnās uz dzīvību un nāvi arī Latvijā.
ⓒ DAGS www.artmajeur.com/dags (ziedojums, nopērkot zīmējumu vai gleznu, kas ir vienīgais iztikas avots, jo nekad iestādēs neesmu strādājis un savā mūžā "algu" saņēmis neesmu. PĒDĒJĀ GADĀ IZSTĀŽU MARATONA LAIKĀ KATRU MĒNESI PA LIELAI IZSTĀDEI, nevienu gleznu neesmu pārdevis, jo caur ART MAJEUR fraņču galeriju gribētāji ir, bet nomaksājot viņu procentus, nodokļus, apdrošinājumu un ceļa naudu iznāk ka rāmju pirkšanu vēl piemaksāju un esmu mīnusos. BET STARP CITU BADOTIES IZRĀDĀS IR VESELĪGI UN UZMUNDRINA ARĪ KĀJĀM STAIGĀŠANA BEZ AUTO UN BEZ SABIEDRISKĀ TRANSPORTA DĀRGAJĀM BILETĒM Lai varu turpināt šādu neatkarīgu viedokli izteikt. Jo par laimi Latvijas Kultūras Kapitāla Fonds vakardien atkal atteica jebkādu finansējumu, jau 35 gadu no manas radošās dzīves absolūti visu finansējumu ir atteicis. Arī Dantes Dievišķās Komēdijas ilustrācijām 21.gs kā "NEaktuālām". Arī KOPPROJEKTAM PAR ņākotnes vilvēka dzimšanu latvijā. Kā arī ikgadējam ART RIGA FAIR, ko 12 gadu organizējam. Acīmredzot es Dags esmu vissliktākais gleznotājs Latvijā, jo katrs kaut ko vismaz ir dabūjis no Valsts Fona miljoniem. Mani kolēģi pat simtos tūkstošu, taču tikai tie, kas jau tā saņem milzu algas esot arī ierēdņu darbā. Esmu tātad arīvisneaktīvākais riskējot ar dzīvību atmaskojot banku mafijas nedarbus, ko vajadzētu žurnālistiem veikt pētot noziedzīgas Valsts varas nodošanas shēmas. Jeb arī Kalsts Kultūras Fonds un Rīgas Domes Kultūras departaments dzīvo kādā citā realitātē, ne tajā kas svrīga Latvijas pilsoņiem, kur izšķiras būt vai nebūt. Bet par laimi VKKF Vērpe ir atteicis jo tikko es saņemtu naudu man nāktos apklust un māt turbo globālistu karodziņus, kā pārējiem māksliniekiem.)
ⓒ DAGS https://youtu.be/QvaC2Fx8I0g
ⓒ DAGS https://vidulejs.blogspot.com/2025/06/kas-ir-21-gs-totalitarisma-jauna-forma.html
ⓒ DAGS www.artmajeur.com/dags
+37129595885 rakstiet arī Whatsapp un [email protected]
