KRISTLAMS- jauno Eiropas cilvēku šķirne
![]() |
https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs/en/artworks/19597378/replacing-immigration (2025. gada GADS) Daga Viduleja glezna Akrils uz audekla , 100x150 cm 1999 eiro Piegāde iekļauta |
KRISTLAMS- jauno cilvēku šķirne.
1. Visi jau tagad sapratuši, ka imigrantu “inženieru, ārstu” darba spēka trūkstošo darba roku kompensācija ir meli. Tas ir islama imigrantu armijas iebrukums. Latvijas Valdība un Koalīcija pilda baņķieru pasūtījumu par genocīdu pret Layvijas pamatiedzīvotājiem, neļaujot Tēvzemē atražoties, kļūstot par resursu jaunas rases audzēšanu. Uzdevums ir likvidēt pamatnācijas, tās asimilējot ar Tuvo Austrumu un Āfrikas cilvēkaudzētavās saražotiem miljardiem klonu.
2. Tas notiek daudz ātrāk un intensīvāk kā gaidījām. Latvijā nav uzskaites. Robežas ir vaļā. Valsts apsardzības nav. Tā ir ilūzija. Visi spēka orgāni nodarbojas tikai sr to kā nabadziskot un iznīcināt Latvijas visus šķiru. Atdodot mazo vidējo biznesu. Lai paliktu tikai lumpeni, kas par maizes kumosu gatavi vakcinēties, kaut katru dienu atdodot kā narkomāni savu ķermeni gēnu eksperimentiem utilizācijai.
3. Notiek arī itkā paradoksāls pretprocess. Informācijas robežas arvien vairāk noslēdz. Ar kaimiņvalstīm nav info saziņas. Valdība propagandē nacionālo Eiropas un Latvijas īpašumā transhuumānistu trakošanas ceļu. Eiropa Sorosa teansgenderu un imigrantu varā, piekopj batālijas, veicinot kriminālo terorismu un islamizācijas kultūru un bailes uz ielas. Paralēli uz vienu zemes pleķīša dzīvojot dažādām kultūrām, kam vispār nav saskares.
4. Katrs cilvēks iedzīts kokonā, domā, ka ar savām problēmām viens. Kaut viņa bijušā valsts teritorijā visiem vienāds stress. Ir neomulīgi iziet uz ielas, kur siro melno bandas ar kuriem nav saziņas iespējas nekādā valodā. Cīņa ar krievvalodīgiem ir tikai iegansts balto rases iznīcināšanai. Ziemeļeiropas un krievu mentalitātes un baltiešu dzīves veida iznīcināšanai, noslīcinot melno izaudzēto miljardu iebrukuma armijā.
5. Ignorējot globālistu kovidfašistu represīvās baņķieru ieviestās kontrolsistēmas. Arī kauninot un ignorējot pagrimušos luksusa dzīvē korumpētos atdodošos Latvijas Suverenitāti cilvēkus, kas pārdevušies represīvos dienestos pret līdztautiešiem. Šiem cilvēkiem viņu luksusa pilīs ar 20000 algām nav jājūtas kā priviliģētām ekselencēm. Jo viņi dzīvo namos, ko atņēmuši strādīgai, uzņēmīgai Latvijas iedzīvotāju daļai. Ko iznīcinājuši un izsūtījuši darba trimdā. kā komunisti ievācās uz Sibīriju izsūtīto latviešu mājās un drēbēs. Slavējot Staļinu. Kā hitleriešu ierēdņi ievācās noslepkavoto pamatnāciju dzīvokļos. Vēsture atkārtojas.
6. Nodevēji Latvijas valdībā, klausot pasaules baņķieru sazvērestības plānam, sadala pa individuālu šaurām grupiņām Latvijas sabiedrību, lai uz strīdu fona, noslīcinātu Latvijas pilsoņu kopumu, melnīgsnējo imigrantu plūdos. Nenormālā tempā plānveidīgi ievedot leģionus imigrantu un izvietojot bezgalīgās jaunbūvēs un latviešiem atņemtajos dzīvokļos.
7. Tātad mums Latvijas reklāmu kopumam pretdarbībai ir jābūt: APVIENOTIES. Cīnīties, kā ASV, pret baņķieru teanshumānistu apvērsumu. Tāpat kā centrālEiropas Polijā, Ungārijā, Slovākijā, Čehijā.
Pirmā, notiesāt, kā ASV, Re:Check Re:Baltica ideoloģIskos slepkavas.
pirkt. info brīvā apmaiņā apvienot nacionālo patriotIsko opozīciju, lai vēlēšanās uzvarētu un nobīdītu pēc 15 gadiem, nodevēju valsts Vienotības Progresīvos transhuumānistus, kas vēl Latvijā, visstingrāk no visas pasaules iekortelējušies.
Treškārt, ir jāizveido Paralēlā Ekonomika, barteru sistēma, kurā mainīties, pa tiešo ar mūsu pakalpioumiem, izdzīvošanas līmenī. Horizontālās saites nostiprinot starp kaimiņiem un pilsoņiem.
Ceturtkārt, Ignorēt asinssūcēju bankas, interneta platformas un supermārketus. Pārvarot masu mēdijos : “SKALDI un VALDI” eskalēto cīņu starp ģimeni, sadalot pa vienam, pēc visādām pazīmēm.
8. Mēs Latvijas pilsoņi esam viena ģimene, geji un ebreji, krievi un lezbietes, latvieši un juridiski, veģetārieši un vecticībnieki, goti un hokeja fani, operas mīļotāji un Latvijas bomži—- mēs esam viens, mēs esam ĢIMENE. Ienaidnieks ir globālistu baņķieru rokaspuišu Koalīcija, kas veic genocīdu pret mūsu ģimeni. Viltīgu, klusu genocīdu uz pilnīgu mūsu identitātes iznīcību!!!
9. Kovidfašisti maniakālā apmātībā atkal gaida, kad fīrers ieviesīs komendantstundas un šoreiz mācoties no 2020-2022 g. “kļūdām” viņi varēs lauzt augšā durvis un injicēt bēgošos cilvēkus uz ielām. Jūs domājat pārspīlēt? Paskatiet uz ierēdņu dzelzs sejām, ja baņķieri liks, viņi kā 1940, arī koncentrācijas nometņu krāsnis kurinās. Viņi apmātībā domā, ka dara labu, kaut ASV atmaskojot Re:Check noslēpto blakņu skaitu, atzītas ne tik neefektīvas, bet par ieroci depopulācijā. Paldies, Dievam, ASV atmaskošana iet pilnā sparā un atgriešanās pie pirmsspandēmijas apvērsuma cilvēku tiesībām, ideju plurālisma un Suverēnu tautu pašnoteikšanās.
10. Vienīgais, kas man rada prieku un vieš cerības ir interesants paradokss. 2026.gadā zem globālu koalīcijas naža sāks tieši paši lojālākie gļēvuļi, kas klusuciešot, savas labi apmaksātos ”darbos”, dara draņķīgas intelektuālas darbības. Tieši, mārketologi žurnālisti, žurnālisti, grāmatveži, juristi, noklausītāji, piedzinēji kontrolieri, daudzi tiks sākti aizvietoti ar Mākslīgā Intelekta programmām. Daudzi, kas saņem kukuļus, jo var lemt par līdzcilvēku dzīvē, tie tiks jau aizvietoti. Kultūras kapitāla un Sorosa fonda stipendiāti par savām “transhumānisma indokrinēšanas draņķībām” grantus drīz nesaņems. Rečekisti sabiedrisko domu jau sakropļojuši un drīz paši bezdarbnieki, jo tālāk cenzūra veiks interneta MI algoritmi, ko viņi ieviesuši. Un cenzūra aiztaisīs muti pašiem cenzoriem, kad tie mēģinās bļaut par bezdarbnieka grūto dzīvi. Tas ir kolosāli. Toties, “Melnā darba” darītāji imigranti no “melno valstīm”, tie gan stabili paliek Latvijā visilgāk.
11. Ofisu darbinieki uz ielas. Pirmie uz ielas. Vienīgais prieks. Ka arī viņi paši ierēdņi sajutīs paniku un sāpes, kad sociālie dienesti, kā kovidafēras laikā pasūta uz vienu vietu, ja neesi ar QR kodu un viņu partijas biedrs. Ofisu un to darbinieku nebūs, ņemiet to ierēdņus ņemt. Ofisu nebūs!!!
12. Drīz pienāks laiks, kad uzģenerēt video saziņu mesendžerī ar Jums pazīstamu cilvēku nebūs problēma. Un Youtube, Facebook iespēja nebūs atrisināt “fake ziņas” no īstām politiķu runām. C-19 laikā vēl bija redzams, ka brIedSmu ziņas LTV Panorāma par naudu safabricējusies. Bet jau 2026.g. ja gribēs pandlokdaunu ieviest, reālistiskus video izvietos LTV. Un jebkuru opozīcijas blogeri diskreditēt un nomelnot būs viegli. Soctīkli tieši tāpēc zaudē savu lomu, kā oficiāli melu mēdiji. Tie vairs saziņas vieta un nebūs drošticami, ne tikai cenzūras, bet “Fake video” MI ģenerēto mēslu dēļ. Jau tagad visi politiķi un viedokļu līderi runā MI sagatavotas nogludinātas vienādas Runas, kā kloni, vārstot vienu muti, kur mainās tikai frizūras un deguni Koalīcijas politiķiem.
13. Atgriezīsimies pie fiziskām tikšanās reizēm klubos. Kam ir vēl telpas, esiet modri, neskopojieties, dodiet tās par brīvu, lai cilvēki katru dienu var tikt. Kā es HAPPY ART MUSEUM EIROKKUBĀ, strādāju katru dienu 15 gadus bez brīvdienām līdz vēlai naktij, bez atalgojuma, bet dzīve bija jēgpilna un interesanta. Lai ir brīvais mikrofons, 100 krēslu klubs ar kafiju. ekrāniem, priekš preses konferencem, NVO tikšanām, jaunu opozīcijas partiju un interešu grupu rašanās.
14. Ja man nebūtu Draugu pleca, es nerakstītu, ja man kāds neapmaksātu telefonu un šad tad neuzcienātu. Jo tiesu izpildītāju un nodokļu dienesti ar atpakaļejošu datumu visus ienākumus nobloķējuši. Iztieku no pārdesmit eiro mēnesī. Tāpēc horizontālās saiknes tik svarīgi atjaunot. Lokdaunā vientuļie neizdzīvoja pret šo globālistu koalīcijas elles mašīnu. Globālistu “zonnerkomadām” žēluma nav. Uz ielas ziemā Latvijā auksts, bet Nacionāļu Tiesas izpildītāju maniakālai alkatībai robežu nav, jo kazino viņi var nospēlēt neierobežotu sagrābto devu. Tāpēc cīņa iet “būt vai nebūt”. Objektīvi inerce darbosies, nobīde var būt tikai laikā, mazliet ātrāk vai vēlāk. 2020.g. pilotprojektā parādītais dzīves veids ar komendantstundu uzpurņiem un QR kodien nav nomainīts pret citu perspektīvi, kamēr kovidfašisti pie varas.
15. Tātad veidojam REALITĀTĒ sakarus un mācamies praktiskās iemaņas. Mēs ar bērniem, kovidā elektrību, santehniku, remontējām paši, matus griezām, šuvām, cepām, mēbeles paši taisām un no meža malku stiepjam un meža veltes lasījām, kā viduslaiku naturālā saimniecībā. Pārtiku veda ar busiņu no laukiem paziņas, jo veikalā Kariņa fašisti nelaida iekšā. Braucām ar pašu remontētiem velosipēdiem. Saglabājiet mīļie Latvijas pilsoņi, kam vēl ir lauku zeme. Kam vēl ir alga izveidojiet saules baterejas, jo Nordpool baņķieri var paziņot ka tautai elektrību nedos, jo visu vajag MI, bitkoinu mainingam un online kazino. Kā arī kam ir izurbjiet dziļurbuma akas, kā Laimīgā Mākslas Muzejā bijām izurbuši, lai varētu sev un līdzcilvēklem dalīt ūdeni. Jo Latvijā dzeramā ūdens avotus izpērk globālistu korporācijas. Kā hlorēšanas laikā, vienā dienā var visu ūdeni padarīt nelietojamu. Pēc tam pārdot par zelta cenu un šantažēt ar to pašeitanāzēties tautu. ZEME, ŪDENS un ENERĢIJA. Redz, glibālistu koalīcija jau aizliedza Latvijas zvejniekiem iziet jūrā. Atdodot triljonāru fašistiem Latvijas Mežus, nebūs kur dabā izdzīvot. Dzeloņstieples būs mežiem riņķī un Dronu policisti ar ugunsieročiem apsargās izdzīvošanas resursus. Tātad ZEME, ŪDENS, ENERĢIJA, PARALĒLĀ EKONOMIKA un IZDZĪVOŠANAS IEMAŅAS PRAKTISKO PROFESIJU APGUVĒ. Atgriešanās tikšanās nakts sarunās VIRTUVĒS, jo klubiem telpas vairs neizšķirt. Atgriešanās pie AVĪZĒM un drukātām skrejlapiņām un grāmatu lasīšanas iemaņām. 2026 atgriežamies Reālajā pasaulē 2026. rullē.
Dags ©️
