Latvijas 2020-2024 gadu pārvaldnieku rindās sākas panika pēc Trampa republikāņu Tautas Frontes uzvaras un atkušņa politikā gaidot tiesas pār kovidfašistiem un transhumānistiem.
2024. gada 21. novembris•Autors: Dags Vidulejs
Latvijas 2020-2024 gadu pārvaldnieku rindās sākas panika pēc Trampa republikāņu Tautas Frontes uzvaras un atkušņa politikā gaidot tiesas pār kovidfašistiem un transhumānistiem.
https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-2020-2024-gadu-parvaldnieku.html
1. Re:Check un kovidfašistu laiks iet uz beigām . Un viņiem sākas panika. Re: Check un kovidfašisti jūt, ka naudas saimnieki viņus nodod, kas solīja, ka par noziegumiem pret cilvēci, nekāds sods nebūs. Taču viedie cilvēces tūkstošgadu saimnieki, gribēja attīrīt cilvēci no nodevīgiem, alkatīgiem, maniakālas fiziskas un garīgas vardarbības veicējiem. Tāpēc, kopš 2020. gada provocēja visus veikt genocīdu pret miermīlīgo pilsonisko labticīgo tautu saimi. Arī Latvijā atradās ministri, žurnālisti, tiesu izpildītāji un mediķi, kas aiz alkatības bija gatavu uz jebkurām zvērībām pret līdzcilvēkiem. Ļaunprātīgi izmantodami dienesta stāvokli, tikko “no augšas tika dots signāls” uzsākt komendantstundās teroru un īpašumu ekspropriācijas un piespiedu medicīnu un segregāciju, nelaižot veikalos un transportā cilvēkus. Visi šie Latvijas maniaki, publiski uzreiz iezīmējās un pārņēma varas iniciatīvu, kas aiz peļņas gatavi mocīt un pārkāpt cilvēku tiesības.
2. Tagad pēc D. Trampa ievēlēšanas ASV prezidenta amatā ministru komandā savākti visprincipiālākie ASV iedxīvotāji, kas kovidfašisma laikā nebaidījās rakstīt un runāt patiesību, atgādinot, ka tiek pārkāptas cilvēku konstitucionālās tiesības. Brīdinot, ka tiek veikts smags noziegums, par ko draud Nirnbergas Prāva II. Labi zinot ka cilvēku segregāciju, bērnu spīdzināšanu ar dzimuma maiņas, tā sauktās, kas īstenībā ir kastrācija, ka cenzūra dzēšot viņu noziegumu atmaskotājus, ka un ka un vēl daudos viņu ministra kabineta likuma speciālajos grozījumos uzskaitītajos noziegumos pret cilvēci, noilguma nav. Jo uzurpējot varu tiekot pie ieročnesēju komandēšanas. Ļāvuši varu savu fantāziju zvērību ciniskai realizēšanai, nabaga Latvijā atrodamie maniaki sagrupējušies, aršifrējušies. Ka naudas dēļ, ko tiem miljardiem dalīja, tie gatavi veikt genocīdu vishrestomātiskā veidā. Pielietojot Hitlera un Staļina aprobētos paņēmienus. Tagad kovidfašisma aktīvisti, jūt, ka atšifrējoties četros gados ir kļūdījušies un sods būs dramatisks, par savas varas uzurpēšanas, maniakālās laimes alkatības triumfa gadiem.
3. Man žēl tos cilvēkus, ka viņi ļāvās provokācijai un parādīja savu īsto dabu. Pie mums 90 gados brauca Tante Margota no Vācijas un dzīvoja mūsu Ķīpsalas mājā, kuru māte pa vienai istabai PSRS laikā bija izpirkusi no padomju armiešiem un kgb virsniekiem, kas dzīvoja katrs ar ģimenēm vienā istabā. Māju iztīrījām atremontējām par mātes Ligitas filmu honorāriem, paši fiziskos darbus veicot gadiem ilgi. 1990 atnāca “īstā vara” un atņēma māju, izlika uz ielas mūs bez kompensācijas. Kaut kāda politiķa ģimenei Austrālijas ebrejs esot uzdāvājis dokumentus, ka viņa radu radiem bijis 1940 sakars ar šo māju, bet viņam nevajag to. Denacionalizācijas ēnā tika veikts ekspropriāciju genocīds pret labticīgo latviešu strādīgāko daļu. 1990, tāpat kā Staļina atkulakošanā.
4. Kad mums atņēma māju, prasījām Tantei Margotai, kā “brīvās latvijas vara” var izrīkoties alkatīgāk nekā staļina un hitlera vara? Prasīju kā viņa klausoties Vāgneru, varēja ar citiem vācu inteliģentiem strādāt par uzraudzi koncentrācijas nometnē. Margota atzinās ka tikusi ierauta fašismā nemanot. Pa mazam pussolītim. Valdības pirmām personām pamatojot ka par zvērībām nekas nebūs un segregācijai nolemto iznīcināšana ir viņu pašu labā. Līdz aptvērusi kādas šausmas veic, likvidējot cilvēkus un viņu mantu sadalot likvidatoru tiesu izpildītāju jaunbagātnieku strapā. Tikai kara beigās, kad sākusies Vācijas valdības sakāve un zvērību afēras atmaskošana Nirnbergas Prāvā.
5. 2020. Ar specdienestu afēras palīdzību pie varas nāca ārvalstnieks apmācīts specmisijas genocīda ieviešanā. Specdienestiem paziņojot, ka tie “ nedos pielaidi” tautas ievēlētai partiju koalīcijai. Un pielaidi valsts vadīšanai dos tikai spiegam ar ārzemju pasi. Un kredītlīniju ar desmitu miljardu nekontrolējami vienpersoniski dalāmu aizņēmumu dos tikai specoperācijai sagatavotam MP. Kurš “Event 201” bija sagatavots, kā pa solītim jāveic genocīds, “akli ticiet zinātnei” ēnā ieviešot kovidfašismu. Ar Kovidmiljonāru šķiras radīšanas rokaspuišu alkatību kārdinot manipulējot uz[nemties "melno asins darbu" uz sevi, pašam MP rokas nesmērējot.
6. Kā piedabūt pie zvērībām vienu tautas daļu pret otru? Kā uzsākt segregāciju un klaju fašismu? To spiegs MP spīdoši nodemonstrēja kārdinot ar naudu. Par katru nošpricēto 60 euro. Dienā nabaga feldšeri dakteri kas 30 nobadināti bez algām, dienā varēja nopelnīt tūkstošus. Mākleri stāstīja, ka jaunajos projektis luksusa dzīvokļus pērk puespuedu vakcinatori. Pats farmbiznesa diktatūras Ministrijas vadītājs būvē villu ogrē par “asinsnaudu”. Piespiedu aizdomīgi mazticamo testu uzspiedēji miljonāri vienā gadā. Uzpurņu izplatītāji un pats MP ieguldījies piespiedu medicīnas projektos, visi pāris gados miljonāri.
7. Tiesu izpildītāji no “viltus nacionāļu” partijas izdomājuši ar vid shēmu kā nevakcinētiem atņemt dzīvokļus un uzņēmumus. Neļaujot strādāt, nesamaksājamus nodokļus lokdauna laikā uzskrūvējot. Tā, lai tiesu izpildītāju partijai būtu pamats atņemt par nodokļu parādu 30 gados sastrādāto. Ar knab palīdzību, savukārt, izrēķināties ar visu opozīciju kovidfašisma atmaskotāju vidū. Uzliekot desmitos tūkstošu sodus. Par uzpurņa nenēsāšanu, par atmaskojošām publikācijām, par palīdzības sniegšanu vientuļiem kaimiņiem, par ziedu nolikšanu pie Brīvības pieminekļa, par konstitūcijā atļautu demonstrāciju oeganizēšanu, par 2 metru distances neievērošanu, par par par visu cilvēcisko 2 tūkstoši sods. Lai izūtrupētu katru kurš neklusēja. Arī man iet vēl tiesa par dzīvokļa atņemšanu decembrī. Diemžēl ne pēc Trampa inaugurācijas. Kovidfašisti grib paspēt vēl sagrābt ko var un tad ar specreisiem “laisties uz ārzemēm”.
8. Vajadzētu pēc Trampa lustrācijas un Nirnbergas prāvas ASV, aiztaisīt robežas Latvijā, kovidfašistiem neļaujot aizbēgt no godprātīgas lietas izskatīšanas un no audita, publiskojot Valdības līgumus ar farmkompānijām. Jo to noslepenošana uz 70 gadiem nav likumīga. Kur palika aizņemtie 10 miljardi? Kas bija lielākie beneficiāri?
9. Kam tika par nodokļu parādiem kovidlaikā atņemtie īpašumi? Kurš kompensēs bojā gājušo dzīvības? Kurš kompensēs sakropļotos ķermeņus? Kurš kompensēs bērnu sakropļoto psihi? Kurš izlabos veselu bērnu paaudzi ar fašistisku nežēlīgu cinisku normu indokrinētiem pa šiem 4 gadiem fašistiem izglītības sistēmā ieviešot transhumānismu?
10. Kurš kompensēs vajātiem blogeriem pārinodarījumus un apsaukāšanu cilvēku tiesību aizsargus latviešu sabiedriskajā domā fašistžurnālistiem zākājot? Kurš atņems un atdos atpakaļ pilsoņiem zaudētos kovidlaikā biznesus un dzīvokļus, ko likvidatoru zonnerkomandas un tiesu izpildītāji miljonāri pārrakstīja uz sevi ar ieročiem izliekot ģimenes uz ielas?
11. Kurš reabilitēs un rehabilitēs dažādo novirzienu opozicionārus, kurus vienoja kopēja Tautas Antikovidfašistiskā Fronte? Kurš atdarīs nozākātos publiski Pļaviņu, Ulmju ģimeni, nabaga izcūkoto varoni Gobzemu, Čiekuru, visasāko Lato Lapsu, Brēmani, Aivi, vakcīnrealitātes saita smuko saimnieci, Jūliju Stepaņenko, Brīvības Studijas godprātīgo Lauri Līcīti un nosvērto miera miku Dr. Medni un daudzos citus varoņus? Jā, varoņus, visi kas runāja rakstīja un neklusēja paliks zelta burtiem latvju sirdsapziņas vēsturē. Daudzus izdzēsa fiziski, daudzu balsis nobloķēja, bet daudzu balsis izskanēja skaļi ar patiesības bļāvienu, jā, sirds kaucienu, jā kaucienu, ka mēs tiekam iznīcināti. Jā, cik grūti bija vienatnē saņemt drosmi, kaut ko uzrakstīt un pateikt, kad pat visi tuvinieki, kas nohipnotizēti no TVpanorāmas, pamet Tevi vienatnē par uzskatiem un pretošanos klajām fašisma normām.
12. Jā, katram nāksies iziet Sirdsapziņas Tiesu: “Vai Tu pakļāvies kividfašismam un kļuvi par ieroci uzurpatoru rokās? Vai paliki vajāts vienatnē ar saviem cilvēku tiesību aizstāvības uzskatiem, taču būdams neredzamās frontes cīnītājs, Tautas Pretošanās Kustības Antikovidfašistiskās Frontes dalībnieks. Lai arī bija katram jāmokas šaubās un pašam sevī jāizcīna uzvara, gatavam iet bojā, bet palikt pie cilvēcības principiem.
13. Man personīgi atdzimšana notika, kad pirmās kovid nedēļās no rīta 5 skraidīju pa Antonijas ielu, lai nevienu nesatiktu un neinficētos. Ieraugu uz ledus ar lauztu kāju sievieti, kas pastiepusi rokas bļauj pēc palīdzības. “neej klāt, te ir kameras un tev būs 2000 sods par 2 m pārkāpumu, saka sētnieks mierīgi slaukot un apsargs, kas sildās auto, piebilstot, ka sieviete te jau 5 stundas bļaujot. Pa logiem cilvēki noskatās. Kāpēc es? Domāju iet tālāk kāpēc man jāiet bojā viņu glābjot? Atceros Bībeles vārdus ka varbūt Jēzus ubaga ādā lūdz palīdzību. Eju klāt iešu bojā, tāpat negribu dzīvot šādā kovidfašistu pasaules jaunā kārtībā. Piesalusi pie zemes, nevaru atraut no ledus. Asinis, puņķi un asaras., sajaukušās no tāluma bomžveida izskatu piedodot labi ģērbtai, izrādās, parastai sievietei. Paceļu sievieti, kas mīļi apvij rokas ap kaklu un cītīgi klepo man sejā. Aiznesu nolieku uz Magdalēnas kvartāla kafe soliņa. Telefons viņai izlādējies, zvanu no sava viņas tēvam, tas saka: "tā tev vajag, teicu neej ārā un nomet trubiņu". Ātrā palīdzība atbild lai gaida rindu vēl stundām. Eju pēc māsas Annas mašīnas, kas tepat dzīvo un upeņu tējas. Ielieku cilvēku auto. ARS neņem pretī, tikai izredzētos ierēdņu bagātniekus apkalpojot. 1 Slimnīca remontā un tur špaktelē eiroremontu pīpējot. Beidzot Traumpunktā uz Duntes ielas pilnīgi tukšs. Ienesu sievieti uz rokām un nododu studentam praktikantam, kas apkopj. Tālāk domāju dzīve beigusies, bet vismaz pēc maniem principiem. Bet nekādas slimības tuvākās dienās nav. Sapratu, ka kārtējais globālo baņķieru latviešu rokaspuišu afēru fufels, lai naudu nozagtu un pilsoņiem noņemtu īpašumus. Tālāk gāju pie slimniekiem, nebaidoties, kā parastā gripveidīgā attīrīšanās ikgadējā aukstā laika saasināšanās periodā, neklausoties apkārtējo bailēs. Taču policija atrada gan no nakts kameras aizbraucot pie māsas, kāpēc pārkāpāt speciālis noteikumus? Māsa saka: "nekur neesmu 5 no rīta braukusi, varbūt brālis paņēma mašīnu"
14. Kā bija pieņemts neklausīju un tur kur neļāva nostaigāju 2 gadus ar kājām un riteni un iepirkos tirgus placī arējos galdos, kur uzpurni nevajadzēja. Masku 2 gadi laikā neuzvilku un sāku rakstīt šādā raksta stilā publisku dienasgrāmatu. Lai arī man Happy Art Museum biznesu Galleria Riga ēkā atņēma, KNAB tiesājot, ka esmu devis telpas pasākumiem par brīvu desmit gadus cilvēku tiesību aizstāvjiem no visas pasaules un Latvijas opozīciju partiju radīšanai sniedzis atbalstu. Tādā veidā es esot korumpējis politiķus, jo par tūkstošiem pasākumu katru dienu man vajadzējis ņemt vismaz pārsimts eiro. Tad partijas, kurām nav naudas, nebūtu radušās un viņiem nebūtu ziepes un es nebūtu pārsimts tūkstošos korumpējis "nākamos politiķus". Kaut gan pēc ievēlēšanas visi "draugi" kas nāca kamēr viņiem biju vajadzīgs, kļūdami deputāti vairs nepazina. Un uz tiesu gāju viens, bez advokāta. Un dzīvoju ar bērniem par 20 eiro mēnesī, no bojātas pārtikas tirgus laukumā, līdz attālināti ārzemēs iemācījos nopelnīt ar savām gleznām. Tāda loģika insinuācijai, lai mani iebiedētu. Mani būtu ar ģimeni, tas ir, ar 2 bērniem jau ātrā tiesā par nodokļa parādu izlikuši tiesu izpildītāji likvidatori uz ielas, ja dēls Daniels mākslīgā intelekta kompjūterists, nebūtu attālināti nopelnījis un izglābis ģimeni.
15. Katrs latvietis izdarīja smagu un liktenīgu izvēli. Daudziem nācās šķirties ar laulātiem, nokļūstot nāvīgi pretējās izvēles nometnēs. Labprātīgi identificējoties ar kovidfašistiem vai segreģēti vajātiem deklasētiem zemcilvēkIem “antivakseriem”. Jo NEITRĀLU POZĪCIJU, KĀ AGRĀK PIRMS 2020. GADA, atsēdēties aizvējā nevarēja, katru QR kodu ieviesēji dabūja rokā. Pieprasot skaidri publiski paziņot, kurā pusē Tu esi. Uzņemoties visas izrietošās precīzi nodefinētā likuma grozījumos konsekvences. Nācās izvēli izdarīt un kļūt par cīnītāju vienā vai otrā frontes pusē. Cīnīties, pirmkārt, ar sevi, savām bailēm, savu gļēvumu, savām šaubām. Un meklēt katru dienu kā izbēgt vajāšanām un represijām un kā izdzīvot? Tikai kā izdzīvot un kur noslēpties no kovidfašistu vajāšanas, bēguļojot. Mājas arestu komendantstundu sauktu “mājsēdes” apstākļos pa vienam. Arī baidoties, kurā brīdī viņi izpildīs solīto un lauzīs ar ieročiem durvis lai ar varu ar špricēm izvarotu apziņu un ķermeni.
16. Jā, tā nu tas bija, lai cik krasi nošķiroši tautu divās frontēs, tas tagad skan. Bet katram bija jāizdara izvēle: ticēt Sev un Dieva principiem un palikt vienam, bez nekā, vajātam, bezcerīgā apkārtējās sabiedrības kovidfašisma apmātībā trakojot apokalptiskos apmēros ļaujoties visnegantākajām vardarbības un alkatības formām, itkā pasaules gals iestājies un vismaz varas rokaspuišiem jāiztrakojas uz velna paraušanu, katrai nākamai Ministru Prezidenta izsmalcinātai genocīda formai pārspējot iepriekšējo.
17. Kurš kompensēs traumas, ka bērniem svinot dzimšanas dienas omonieši ar melnām maskām uzlauž durvis un ar automātiem liek gulēt uz grīdas? Ar helikopteriem biedējot virs parkiem bērnus, ar eletrošokeriem un stekiem izgaiņājot demonstrantus. Kurš un kā noņems traumu labticīgo baznīcēnu pārtrauktās lūgšanas ar specdienestu reidiem?
18. Katram, kas pārdzīvoja kovidfašisma apvērsuma gadus, tie paliks vēsturē kā I un II Pasaules Kara līdzvērtīgs genocīds. Blakus Cara Laikiem, Staļina Laikiem, HitleraLaikiem, Ulmaņlaikiem, Kalvīša trekniem gadiem, ar ko raksturos tautas atmiņa Kariņlaikus???
https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-valsts-gadadienas-prieksvakara.html
https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/apskatisim-ka-asv-jaunieveleta.html
https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/latvijas-2020-2024-gadu-parvaldnieku.html
Ar cieņu un godbijību, Dags.
