Kas ir īstie dezinformatori, LTV, Delfi un LSM masu mēdiji, vai tā sauktie blogeri? Kas ir īstie sazvērnieki, Saeims vai pieprasošie vēlēšanu sistēmas izmaiņas?

2025. gada 15. jūlijsAutors: Dags Vidulejs


 
1. Uzskatu, ka Latvijas Valsts Pilsonim, ne tikai drīkst skaļi izteikt domas, bet tas ir arī svēts Pilsoņa pamatpienākums, izteikt publiski pat tikai aizdomas, ja viņam savā darba vietā vai pēc izglītības kompetences ir izpratne par krāpšanu Valsts Nodevības apmērā. Ja tautai tas nerezonēs neviens nelasīs klaju propagandu un sazvērnieku melus. Taču jāļauj tautai iizdarīt izvēle vai sazvērnieki ir blogeri vai politiķi? Tā sauktie 'blogeri'ir parasti līdzcilvēki, kas ar atmaskojošiem brīdinājumiem, sirdsapziņas dzīti, pieprasa publisku atbildi no politiķiem, kurus tauta var ierindot īstos sazvērniekos, kopā ar viņu rokaspuišiem LTV masu mēdijos, kas ir īstie dezinformatori. Viss nostātos Latvijā savā vietā un dvēselē būtu miers, ka atjaunojusies likumīga valdība, kad tiktu noņemta un notiesāta pati cenzūras tiesa, Re;Check RE:BALTICA Sabiedriskās domas tiesneša kultivētāja instance, Latvijas konceptuālās programmēšanas struktūras redkolēģija.



2. RE:CHECK CENZŪRA, ir absolūti nelikumīga. Pēc loģikas, pat ja 1% informācijas manos un citu  blogeru MATERIĀLOS IR NEPRECĪZA SKAITĻOS, VAI PĀRĀK EMOCIONĀLI IZTEIKTA, tad tik un tā ir ārkārtīgi svarīga tautas izdzīvošanas risku novēršanai. Priekš tam, jau, SOCIĀLIE TĪKLI RADĪTI, KĀ "brīvais mikrofons".  JO VARBŪT PAMATVĒSTĪJUMĀ IR LIELA DAĻA PAMATOTA BRĪDINĀJUMA, kā, piemēram, šajā manā plakātā, kuru izspētīt prasīja lielu darbu.



3. Arī politiķu oficiālajos solījumos tautai, nekad nav bijis 100% patiesības. Bet RE: CHECK, NEKAD nav vērsies pie KarIņa, Uga Dumpja, Siliņas, Levita, Pavļuta utt runām, kā pie FALSE INFORMATION. Re: Check Latvijas Valsts nozagšanā ir vissvarīgākais elements, Konceptuālais Komandcentrs. Re:Check veic brīvas runas tiesu pret Nirnbergas prāvā noformulēto noziegumu nepieļaušanas principiem, noziegumu veicējus piesedzot https://vidulejs.blogspot.com/2025/07/izmeklejoss-rakstins-ar-hipotezem-par.html, ne jau atmaskojot dezinformāciju valsts nozadzēju solījumos 



4. Nobloķējot soctīklos brīdinātājus, bet, reklamējot kontu apzinātiem korumpētiem meļiem un noziedzniekiem, kas pelnījuši NIRNBERGAS PRĀVU, Re:Check dod pilnu "KARTBLANŠU" PIESĀRŅOT SMADZENES LATVIJAS SABIEDRISKAI DOMAI, iemānot kriminālo baņķieru shēmas. 



5. Visa Latvijas jaunāko laiku vēsture, 35 gadu garumā ir viena vienīga dezinformācija, ar nolūku nozagt visu Latvijas valstī, kam jāpieder, kā kopīpašumam pilsoņu kopumam. Uz ko varēja balstīt, kopdzīves sociālās, kultūras un aizsardzības sfēras. Tieši tā, jau bija, tā Latvijas Valsts, kuras vairs gandrīz nav, jo tagad, ja viss piederēs baņķieriem, tad Latvija ir viņu privātīpašums. Un Latvijas policija, VID un KNAB un Veselības ministrija un armija ir struktūras, kas par naudu, ko maksā baņķieri, apsargā viņu mantu, viņu īpašuma interesēs, veicot arī pēdējo latviešu pēdējo privātīpašumu plānveidīgu izūtrupēšanu, valsts 20 miljardu parāda piedziņai no pilsoņu privātpersonām.



6. Īstā dezinformācija ir apmaksātajos LTV Panorāma, Delfi un pārējos nopirktajos mēdijos, kur rakstītāji un cenzētāji par naudu jebko gatavi darīt, loģiku vispār neiedarbinot un sirdsapziņu noslēpjot un apklusinot ar karaliskiem honorāriem un privilēģijām, ko dod korumpētie politiķi saviem rokaspuišiem masu mēdijos.



7. Es par savām uzrunām neesmu ne no viena dabūjis ne santīmu, taisni otrādāk, tikai lielas nepatikšanas, man nobloķēti sockonti un manus tekstus, kāds ierauga, tikai pateicoties tiem, kas pārpublicē. Paldies, Jums. 



Tāpat kā citiem blogeriem, katram ir jāiet cauri Tiesu izpildītāju uzbrukumiem un īpašuma ekspropriācijai. Tā ir atmaksa par manu ieguldīto pētniecisko darbu. Katram, kas atļaujas, mēģināt loģiski domāt un saglabāt veselo saprātu un piesaukt pie sirdsapziņas. Taču nevaru neklusēt, neko tādu, jau nespēju, īpaši gudru pateikt, tikai skaļi ar Jums, draugiem kopā mēģinu vārdos izteikt izmisuma sajūtu, kas ir esot īstam, atbildīgam latvietim Latvijā, mēģinot palikt savā vietā un darīt savu darbu. Jo man, kā inteliģentam ar izglītību, ir vienīgā dzīves jēga, skaļi “pafilozofēt”, jo esmu mācīts savas jūtas ietērpt vārdu un vizuālo tēlu formās. Piemēram, šis raksts, ko sagatavoju 2020.gadā https://vidulejs.blogspot.com/2020/01/digitalie-draudi-cilvekiem-un.html



Par vislielāko ļaunumu un nodevību uzskatu:

1) Re: Check Cenzūrā strādājošos apzinātos spec spiegu skolās apmācītos diversantus un noziegumu piesedzējus, kas saprot gan, kas notiek un māk sagrozīt sabiedrisko domu



2) viedokļu līderus, tas ir miljonārus, ko aicina TV un kas paši ir neliela labuma guvēji, no katras valsts īpašuma izkrāpšanas shēmas



3) zinātnieku, kas ir izglītoti medicīnā, ekoloğijā un IT tehnoloğijā, bet par 100 tūkstošos grantu, veic pētījumus, kā iemānīt tautai genocīda instrumentus, kontrolei un pakłaušanai, nomaskējot tos zem jaunievedumiem, Paktos, Līgumos un Likumos, Konvencijās, transnacionālo baņķieru masu mocīšanas tehnoloğijas uzspiežot.



4) žurnālisti, kas ir galēji prātvēderi un stulbeņi, kas strādā par kapeikām, izdzīvojot tāpat kā mēs, bet dara un runā to, ko liek, nevis iekšējā balss, bet to, ko liek Latvijas konceptuālie slepkavas no RE: Check un no farmzinātnieku un polittehnologu konceptuālā komandpunkta rediğējot sabiedrisko domu. 



8. Tātad, no šī mana skaļi izteiktā, loğisku domu gājiena izriet, ka Latvijas pakļaušanas kolonizācijas nelaimju sakne nāk no ğeniāli viltīga, spiegu komandcentra Re:Check Re:Baltica. Viltus viedokļu līderi, kas tiek tiražēti masu apdullināšanas mēdijos LTV, radio un pēdējās avīzēs, žurnālos un portālos. Tā ir melīgas paradigmas propagandēšana, aiz kuras tiek slēpta Latvijas Suverenitātes likvidācija, soli pa solim, atņemot to, ko mūsu seņči izkaroja. 1. Pasaules Karā un 2. Karā atdodot miljonus latviešu dzīvības. Latvijas zemi un Latvijas valsti, slēpti, bez kara, ir nodevuši virsnacionālo baņķieru privātīpašumā, ar dažādu finansu tehnoloğiju slēptām mahinācijām, kuru patieso kolonizējošo jēgu, nesaprot, ne pusizglītoti latviešu pseidozinātnieki, ne viedokłu līderi, ne neizglītotie politiķi. Jo valsts nozagšana tiek veikta, aiz ES un Pasaules Bankas, Pasaules Veselības Organizācijas regulām, kas tiek copy/ paste ieviestas Latvijā aiz “progresa širmja”. Atdodot vispirms Latvijas Nacionālo naudas sistēmu, sava Lata emisiju, 100% Valsts Zemes un Hipotēku Banku un 100 Latvijas Nacionālās Komercbankas, kas konkurēja ar Šveices Bankām, atstājot izlaupītāju zviedru Bankas, kas pelna uz katru latviešu transakciju miljardus. Kā arī uzskrūvē procentu likmes, diktējot mazutirdzniecības cenu inflāciju un Latvijas preces nekonkurētspēju Pasaules vairumtirdzniecībā. Kā arī ar patēriņa kredītu nedošanu individiem un apgrozījuma naudas nedošanu uzņēmējiem, Zviedru un ASV Bankas Latvijā cilvēkus plānveidīgi iedzen bankrotā, liekot parādu jūgā atstāt Dzimteni. Nerunājot par to, ka LATVIJU kā valsti finansistu mafijas rokaspuiši valdībā un Saeimā, iedzinuši 20 miljardi parādā, kur procentu apkalpošanai aiziet reālā Latvijas kopprodukta virspeļņa. Katru gadu aizņemoties vēl 2 miljardus ierēdņu uzturēšanai, kuru skaitu pieprasa palielināt, tie paši transnacionālie Pasaules Bankas aizdevēji, pieprasot eskalēt fiskālu genocīdu pret Latvijas pilsoņiem, nepamatoti kāpinot komunālos maksājumus un nodokļus, lai uzkrātu 20 miljardu kredīta procentmaksājumu. Tas Apburtais Loks, arī bija Sorosa Fonda mērķis, ieguldot miljonus savu diversantu politiķu apmaksāšanā, kas iefiltrēti visās instancēs, iedzina Latviju koloniālas ārpārvaldes peļņai strādājot, parādu jūgā, tāpat kā 3. Pasaules naivās Āfrikas valstis.



9. Tā kā iznāk, ka augstskolās izglītotie, klusējot, nes sirdsapziņā vēl lielāku nodevības atbildības nastu. Vēl lielāku, nekā maniakāli alkatīgie “valsts vīri”, kuri zog ne sev, bet atdod ārzemju centrbaņķieriem, Latvijas valsts suverenitāti garantējošos kopīpašumus. 



10. Paniku, kuru grib cilvēkos radīt caur masu mēdijos safabricētām “ziņām”, ar speciālu nolūku, uzliekot uzsvarus, tā, lai sabiedriskajā domā radītu viedokli, ka nepieciešams pastiprināt kontroli un ieviest nepopulārus, tautai neizdevīgus mērus un maksājumus. Bīdot jauna tehno feodālisma un bioterorisma sintēzes pārvaldes formāciju, aiz kuras stāv pasaules finansu sistēmas FRS privātpersonu, cilvēces vēsturē, bezprecedenta neierobežotas varas tīkojumi.



11. Kuru rezultātā kāda transnacionāla baņķieru korporācija kļūs par triljoniem bagātāka, bet Latvijas valsts nabadzīgāka un nevarēs vairs pildīt Latvijas pilsoņu sociālo un fizisko nodrošināšanu. Bet pērkami vai lētticīgi žurnālisti, viedokļu līderi un politiķi SĀNEM KARALISKU HONORĀRU PAR VALSTS NODEVĪBU. Kas sagrozītas ziņas rezultātā, kaut ko atkal IZKRĀPUŠI NO LATVIJAS PILSOŅU KOPĪPAŠUMA. Savukārt, Re:Check Cenzūras Birojs, nosauc presē publiski par dezinformatoru katru, kurš atmasko kārtējo Latvijas valsts apzagšanas afēru. Tad, pēc neliela laika, kad ASV, kādas ES valsts prokuratūra un ārzemju prese notiesā kādu finansu krāpnieku, tad arī Latvijas prese maziem burtiņiem, kaut kur piemin, ka notikusi Latvijā krāpšana, kā ar “Cūku gripas” pandēmijas uzspiešanas neveiksmīgo afēru, kurā bija plānots nopelnīt triljonus. Bet, 10 gadu vēlāk, mācoties no kļūdām 2020-2022, izdevās, tā pati cilvēces vēsturē bezprecedenta peļņas afēra, no kuras triljonāru klani dubultoja savu FRS privātīpašnieku privāt kapitālus.



12. Bet Latvijas Prokuratūra un KNAB un VID un žurnālistiskā izmeklēšana, kā ceturtā Vara, noplāta rokas, ka pērkamais politiķis, nav tiesājams, jo KRIMINĀLVAJĀŠANAI NEAIZSKARAMIEM deputātiem un ministriem nav kriminālatbildības. 



13. Bet visa šī pērkamā represīvo varu komanda Tiesu izpildītājiem ejot pa priekšu,  turpina vajāt kā "Dezinformatorus", kā teroristus, visus, kas viņu nedarbiem iebilst, kaut komentāros, jo viņu atmaskojums met ēnu uz citādi ğeniāli paveiktajām afērām. Jo pēc jauniem ES likumiem, pret trauksmes cēlājiem, blogeriem, jāvēršoties, kā pret teroristieem. Jo tie ir vienīgie, kas traucē, absolūti nesodāmi, veikt noziegumus ar Latvijas Valsts kopīpašumu. 



14. Arī par šo rakstiņu, man tiek pielikts klāt vēl viens punkts apsūdzībā tiesā, par dzīvokļa atņemšanu, jo 35 gados sastrādātais, kultūras kluba un muzeja bizness jau noņemts, mājas lapa, kaut kādai pašfInansēšanās iespējai, pārdot gleznas, nobloķēta un atliek emigrēt pie bērniem, kas jau prom. 


LaI atdotu vietu RĪGĀ IEVĀKTIES melnīgsnējiem jauniem Latvijas iedzīvotājiem, kurus nodevēji Saeimā iepludina masveidīgi, nobalsojuši par “ZAĻO KORIDORU”, simboliski Zaļo islama karogu uzvijot, pietuvinot islama kalifātu Eiropas vietā, jo tas ir slēpts sagatavotu migrantu armijas piesegšanas okupācijas un tālākā nākotnē latviešu mazākuma asimilēšanas plāns, kas Rietum Eiropā jau gandrīz paveikts. Ar nesimetriskiem "tautu draudzības" saukļiem, jo islama valstīs nav neviena procenta latviešu, ne eiropiešu. Par kuru Als Gors, VEF forumā, jau pāris gadu atmakaļ paziņoja, kā par prioritåru uzdevumu rādot Latvijas premjēram un prezidentam, plāna shēmas no Parag Khannas programmātiskiem pētījumiem, ka arī Austrum Eiropai, būs jāuzņem miljards migrantu armija, no Tuviem Austrumiem, Āfrikas. Tāpēc Latvijas Ārlietu ministrs slepenībā Luksemburgā, tikko parakstīja paktu, par latviešu masu pārvietošanas mehānismiem. Kā arī nākamais ir likums ratifikācijai par masu apbedījumu kārtību, kuru jau Krievija un citas valstis ratificējušas. 



15. Tas, par ko, es aprakstu ir publiskos virsnacionāļu centrbaņķieru Sorosa,Geitsa, Rokfelleru, Rotčaildu GAVI un GAJAMI uc Fondu saitos, viņu Hopkinsa Universitātes un žurnāla LANCET pētījumos APRAKSTĪTS. Izstrādāto cilvēces pārveides stratēğiju izklāsts, ko katrs var atrast, ja ziedos tam laiku, lasot tulkojot. Taču, tas prasīs gadus ikdienas sava laika ziedošanu. To būtu jādara LATVIJAS SABIEDRISKIEM MĒDIJIEM. Taču slēptas pārvaldes Apvērsuma rezultātā, no Latvijas Sabiedriskās domas ir trepanēta nost, tā domājošo cilvēku daļa, kuru profesijas pienākumos ir brīdināt tautu, par slēptām sazvērestībām, ko ar nodevēju un alkatīgu muļķu rokām veic ārpārvaldes ielikteņi.



16. Tādu pārvaldes shēmu ir izsituši cauri likumā kriminālie finansistu baņķieru grupējumi, lai netraucēti varētu visu valsts īpašumu pilnībā pārcelt savā kontrolē un pēc būtības likvidēt Valsts darbošanos tautas interesēs. Viņu mērķis ir, kļūstot par 100% īpašnieku, kā saimnieks, arī pārvaldīt pilsoņu ganāmpulku, kam vairs nekas nepieder un nav juridisku instrumentu, kā aizsargāt savu ķermeņu neaizskaramību, nav finansu kapitāla, kā uzturēt sociālo sfēru un valsts robežu apsardzību no migrantu armijas, kas brīvi ieplūst un pārņem pilsoņu agrāk piederošo zemi. 



17. Es šajā domu gājienā, centos loģiski soli pa solim aprakstīt, kā skatoties no malas, notiek Latvijas Valsts SUVERENITĀTI garantējošās materiālās bāzes atsavināšana. 

Starp citu uzskatu, ka ELONS MUSKS būtu pelnījis Nobeļa Miera prēmiju, ka atsvabināja ASV no RE:check cenzūras  nopērkot TWITTER un atmaskojot tajā c19 afēru un atjaunojot J.D. Vance, Ronam de Santisam un D. Trampam iespēju publiski izteikt,republikāņu pozīciju.


18. Pēc tam, kad viss pieder baņķieriem, nav vairs nekāda pamata nepiekrist, tārpu ēšanai, piespiedu medicīnai, transgenderu izglītībai un piespiedu dalībai svešos karos. Saimnieks pār Latvenergo uzstāda cenas, savai patiesā labuma gūšanai, cik grib, vai var vispār atslēgt Latvijai pieeju savai Daugavas HESU elektrībai. 

Baņķieri var pateikt: 

"Mums elektrību vajag STARGATE Mākslīgam Intelektam, Jūsu kontrolei un policistu dronu armijai. Jūs latvieši, būvējiet sev jaunu HES, ja zviedru baņķieru fondi pārdos Jums kādu Latvijas zemes pleķīti." 

Tā notiek Āfrikas valstīs, kurās cilvēki ir pieļāvuši pilnu ekspropriāciju.



19. Tikko vēl nav beigušās vienas “nelaimes”, jau sākas nākošās. Bombardējot ar satraucošām ziņām latvieti. Viss ir nabadziskojošs, kas atņem mieru, drošību pārticību. Taču, tikko, cilvēks sāk saprast, kas ir vienīgie Subjekti, tas ir, cilvēki, kuriem reāli pieder vara, jo viņiem pieder, gan masu mēdiji, gan finansu instrumenti, kā ietekmēt ar šantāžu visus cilvēkus pa vienam un kopās. Caur politiķiem visas varas piramīdā iesaistītos. Politiķus un pasaules “valstu” vadītājus, lai tie pildītu, to, ko pieprasa reāli ietekmīgie finansu oligarhi, kuriem visi ir parādā un kuri caur slepeniem dienestiem, kas pa tieši kalpo viņiem, katru cilvēku var paņemt klešķos, vadot arī kriminālos grupējumus, ar naudas palīdzību, pasūtot atentātus un pasūtot nekārtību celšanu no ekstrēmistu grupējumiem, caur finansējuma piešķiršanu. Ar šādu metodi pārvaldot pasaules notikumus. 



20. Tikko šo metodi aptver, iestājas iekšējs miers. Aiz katras “ziņas” redzot, patiesā labuma guvēja intereses. Viss nostājas savā vietā. Ienaidnieks ir identificēts. Jā, bailes ir no tik ietekmīga cilvēces pretinieka, taču nav panikas, jo tie ir tikai daži cilvēki, kas “spēlē” pret visu cilvēci.  Tie ir finansistu klanu vadītāji, kam pieder naudas sistēma, iespēja drukāt emitēt naudu neierobežotā daudzumā. Tas ir, sadrukāt naudu tik cik vajag lai uzpirktu, šantažētu vai iebiedētu vai nomainītu jebkuru amatpersonu. Tik ilgi cik vajag lai “notikums” notiktu pēc viņiem izdevīga scenārija.



21. KAS NOTIEK LATVIJĀ? KAM PIEDER LATVIJA? Vecie labie jautājumi, kurus šeit pacilāju savā brīvas asociāciju plūsmas stilā.

https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs


❤️🧡💛💚💙💜🤎🤍❤️

DAGS © STANDAPS