YES? Digitālā Centrbaņķieru Valūta iet vaļā.

2025. gada 4. augustsAutors: Dags Vidulejs

 

https://cbdctracker.hrf.org/home https://cbdctracker.org/



1. CBDC tiek ieviests, itkā radot iemeslu dēļ kura jāievieš digitālā nauda. Pasaules Centrbaņķieri rada ieganstu, apstākļus, kad paši pilsoņi prasīs ikmēneša centralizēto resursu sadali.  Jābūt vairāk kā 51% pilnīgiem nabagiem, kas pieprasa Bāzes mēneša pensiju visiem. Kā viņi to panāks? 
1) Kara laikā cilvēki pilnīgi nabadziskojas 
2) Likvidējot Reālo Ekonomikas Ražošanas Sektoru. Lai nepaliek Valsts uzņēmumu ar eksportā nopelnīto peļņu un darba vietām. Jo nevar Vienotības Globālisti bezgalīgi aizņemties. 
3) Ar Nacionālās Bankas, Nac Valūtas un Nac Privātbanku likvidāciju 
4) Ar šoka inflāciju, ko Pasaules Centrbaņķieri panāk ar Procentu likmju sakāpināšanu. Līdz bankrotē viss Reālais Ražošanas Sektors. LTV Panorāmā melojot, ka ir kaut kāda banku krīze inflācijas cēlonī, kuras dēļ likvidētas Latvijas Bankas un palikuši vien SMS ĀTRIE KREDĪTI. Nē, mērķis ir Tautas nabadziskošana, lai arī latviešu 51% ir lumpeņi bezdarbnieki. pAŠI PIEPRAS, KAUT VAI CIK, BET GARANTĒTO DIGITĀLO IKMĒNEŠA PĀRTIKAS DEVU. Gatavi par to vakcinēt būsterus, karot, stučīt, sēdēt mājsēdē, ēst tārpus, pārtaisīties par citu dzimumu, vai ko vēl pieprasīs baņķieru rokaspuiši Vienotības globālistu koalīcijā. pRIVĀTĪPAŠUMS IZTIKAI IR "iespēja pateikt nē". Globālo Baņķieru diktatūrai "NĒ".Visur galvenās ziņas, ka žuļiki izkrāpj skaidro naudu, zvanu krāpnieki, apkrāpj pat deputātus un biznesmeņus. Narko speciālisti gadatirgu ierīkojuši, nelegālo alkoholu, cilvēku orgānus tirgo, teroristi atomieročus spekulē uz nebēdu. Bet tikko skaidro naudu likvidēs, tā arī visas aplokšņu algas pazudīšot. Un būs nauda Latvijas kasē, ko vēl 100000 budžetnieku pieņemt darbā no visu partiju biedriem. Lai būtu pietiekoši kontrolieru, kas vēl stingrāk kontrolēs, Latvijas pilsoņus nodokļus palielinot. Jo kādam, taču jāuztur visas jaunās struktūras būs. 


YES? Digitālā Centrbaņķieru Valūta iet vaļā STANDAPS ⓒ VIDULEJS DAGS

https://youtu.be/efLUdAyUAXg


2. Zviedrijā vairs nezog, jo ir likvidēta skaidrā nauda.  Zviedrijā paaudze no 14-35, jau ciparotām smadzenēm ir rekordiste pēc cilvēku skaita, kas labprātīgi implantējuši rokā čipkarti. Cilvēks var ieiet veikalā, paņemt preci, ko grib un iet ārā, nekādas kases, viss tiek noskanēts, ja tik derīgs baņķieru sistēmai un ja ir Centrbanka kontā plusiņi par “labu” uzvedību banku jaunās kārtības valstī. Zviedrijā jau precedents, BezSkaidro naudu varot izkontrolēt. Tāpēc teroristi, narkologi, korumpanti un ielu zagļi vairs neko nevar nopelnīt, ja naudas vairs bebūs, pie digitāliem ikmēneśa “taloniem”. Palikuši Zviedrijā migrantu izvarotāji un nažu meistari, kas ielas kontrolē, tos nevarot izķert, jo darbojoties bez maksas.


3. Tāpēc vairs “neesot” noziegumi Zviedrijā tikai 2% skaidrā nauda palikusi apgrozījumā.  Francija, UK, Turcija. ĶĪNA pirmā vietā.  Krievijā Pasaules Centrbankas fileāles vadītāja Nabiuļina, tikusi vistālāk CBDC ieviešanā, kaut Latvijas Prese bļauj, ka Krievija ejot pret Rietumiem savu Suverēnu ceļu ejot.  Bet FRS Centrbaņķieru budžeta kontrolē, procenta likmju kontrolē un katra cilvēka kontrolē. Kas tā par Suverenitāti? Nē, Draugi, tā ir Vienota Vispasaules Baņķieru Programma. Man tā nav intelektuāli grūti izprotama manipulācija no Latvijas vadības puses, mēģinot notiekošo aizmaskēt aiz Krievijas Ukrainas pilsoņu Kara un aiz Uga Dumpja vēdera vīrusa izplatību.


4. Domāju, ka tik strauja skaidrās valūtas izņemšanas kustība sāksies pēc gada. Labi, ka korumpētie Latvijas ierēdņi domā, kā no CBDC ieviešanas dabūt “otkatus”. Un tāpēc Latvija nav CBDC ieviešanas pionieri. Varam sagatavoties. 


5. Izveidoju Manifestu: BARTERS, ZEME, ŪDENS, ELEKTRĪBA un SUDRABS.

1) izveidojam bartera pakalpojumu apmaiņu

2) iepērkam no zviedru fondiem atpakaļ zemi, lai latviešiem sava tīra pārtika

3) Ūdens malas zivju zvejošanai atgūstam privātiem Latvijas pilsoņiem

4) Saldūdens tilpnes latviešiem un dziļurbumus tsisam

Mežus vismaz dažus iepērkam no Vienotības Koalīcijas globālistu koloniālās pārvaldes

5) No OIK atpērkam, lai Latvijai pieder kaut kāda vismaz elektrība Suverēnai saziņai. Jo Vienotības Nodevēji, Daugavas HESus atdevuši transnacionālām korporācijām, kurām var ievajadzēties, BITCOIN mainingam, Stargate kontroles sistēmām un Online Kazino. Tā kā viņi var pateikt, ka “Alles kaput”, vairs nedos Latvijas pilsoņiem.

6) Kam ir rezervē nauda iepērkam Sudrabu. Jo mūžīgi, karos un revolūcijās Sudrabs ir reālā nauda, kurai ir segums pati nauda. Jo CBDC vispār ir Tikai FRS privāt akcionāru varas uzurpācija, bez kapitāla seguma. Šobrīd Sudrabam mākslīgi samazināta cena, lai visu izņemtu no pilsoniskās sabiedrības. Zelts ir pārāk dārgs, lai pret pārtiku iemainītu. Otrkārt sudrabs digitalizētājiem vajadzīgs elektronikas mikroshēmās.

7) Rācijas iepērkam, lai būtu vismaz caur rāciju saziņu info apmaiņa starp rajoniem un ģimenes locekļiem laukos. Kad globālistu Vienotība taisīs lokdaunu mājsēžu blakauta otro vilni. 

8) Veidojam kooperāciju namu kooperatīvos starp kaimiņiem, ciema kaimiņu starpā, darba kolektīvos, arodbiedrībās un hobiju klubos. Kā kurš viens otram var pa tiešo izlēdzēt apejot Latvijas Valdības pūliņus nabadzikot lumpenizēt unpakļaut Latvijas tautu. Kā PSRS laikā budžus, kulakus, atstājot bez zemes un iztikas. KĀ VADĀMUS zemcilvēkus ar ko var izrīkoties kā ar dzīvniekiem.


6. TĀTAD: ZEME, ŪDENS, ELEKTRĪBA, BARTERS un SUDRABS, mūs Latvijas pilsoņus pasargās no Vienotības Koalīcijas globālistu diktatūras otrā viļņa, kur viņi izdarījuši secinājumus no 2020-2022 gada kļūdām, kad pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli, neizdevās noturēt, jo puse Latvijas nepakļāvās un atrada kā apiet Kariņa Levita apvērsuma QR kodus.


7. Te ir programma, kur sekot tiešsaistē, par Pasaules Centrbankas Digitālās Valūtas CBDC ieviešanas panākumiem, tiešsaistē zemeslode, arī ar Latviju kā Pilotprojekta līmeņa CBDC ieviesēju.

https://cbdctracker.hrf.org/home

https://cbdctracker.org/

https://vidulejs.blogspot.com/2025/08/yes-digitala-centrbankieru-valuta-iet.html