Nost ar Savējiem pie varas! Visu Varu Pilsoņu Kongresam un Tautas Sapulcei!
Bija laiks, kad gandrīz visi cilvēki Latvijā ticēja, ka Saeims un Valdība ir sanākuši kopā, lai risinātu Latvijas godprātīgas ilgtspējīgas attīstības Valsts stratēğijas attīstībā. Latvijas pilsoņi par to nešaubījās, strīdējās, sodīja citus par atšķirīgu viedokli, pat nogalināja viņu pārliecības dēļ 1990- tajos gados.
Taču Latvijas Zemei bija, vienalga, ko domā pārvaldnieki, tā piedāvāja šīs Zemes apdzīvotåjiem savas veltes un iespēju strādāt un apsaimniekot Latvijas Zemi un Jūru un Mežus un visiem tā saimniekiem gūt pasakainu baudu no saimnieka statusa, visiem 1,8 miljoni kopīpašuma saimniekiem realizēt savas potences.
Taču, par ko tas izvērsās 40 gadu garumâ, kopš Gorbačova “Atklātības, plurālisma un vārda brīvības manifestācijas”. No 1985-2025.g.?
Ne tāpēc, ka Latvijas cilvēki būtu slikti - bet tāpēc, ka ticība Latvijas izveidotai pārvaldes elites ierēdņu nomenklatūrai, nekad nemaina fizisko realitāti.
Latvijas Zemes un Dabas likumu Realitāte neprasa, kam tu tici. Viņa rīkojas saskaņā ar saviem dabas likumiem. Var balsot, lūgties vai bļaut - tik un tā “RUDENS NĀK APGLEZNOT lATVIJU”
VAR LAMĀT TELEVIZORU UN SIST KULAKĀ, bet tik un tā, ziema un vasara nomainas, meži aug, jūrā zivis čum un mudž, auglīgā Kurzemes augsne gatava dāsnas dāvanas sniegt, gravitācija joprojām darbojas.
Neatkarīgi no tā ka 1,8 miljoni Latvijas pilsoņi ieslēgti jau būros, bez apkures, turpina ticēt saujiņai meļu un bandītu, kas grimst pārbagātības taukos aristokrātu izvirtušā miljonāru greznībā. Un izdomā vienu pēc otras pasakas, kā izkrāpt no kopīpašuma daļu privātai privatizācijai.
Fakti nav demokrātiski. Rezultāts Latvijas Koalīcijas Valdīšanas 15 gadiem, nav vārdos solījumos, budžeta projektos un Saeima balsojumos. Vienotības Progresīvo varas rezultāts ir Latvijas pilsoņu maku bilance pret Valdības Koalīcijas ierēdņu maku bilanci.
Un neskatoties uz to, Vēlēšanās, Latvijas dzīves līmenis ir rezultāts, kas atkarīgs no vairākuma viedokļa.
Cilvēki šodien tic naudai, valstu vadītājiem, virsnacionālām
“Pasaules Fake Organizācijām”,
kuras apmaksā privātkompāniju saimnieki miljardieri. Latvijas pilsoņi tic Latvijas valsts parādiem, tāpat kā reiz Caram, Staļinam, Hitleram un Godmanim un Šķēlem reiz ticēja. Ziedojot savu labklājību kopējam tautas labumam visu mūžu “savelkot jostas”. Bet kur rezultāts? Šie vadoņi ar saviem bērnu bērniem un partijas biedru biedriem nodzīvoja pārbagātībā un izvirtībā. Un tas ir viss ziedošanās rezultāts. Ticības rezultāts. ”Ticiet Valdībai” rezultāts. “Ticiet Zinātnei” rezultāts ir tas, ja puse pašfinansējošās tautas zaudēja mūžā sastrādāto un zaudēja veselību, dzīvības katras ğimenes locekļiem, lai Pavļuts, Uga Dumpis un Kariņš un vēl saujiņa valsts vadītāju, sadarbībā ar farmbiznesa saimniekiem nopelnītu cilvēces vēsturē bezprecedenta peļņu. Kas par to atbildēs, ja ASV viss atzīts par afēru un demontẽtas visas farmdiktatūras struktūras un ASV izstājies no visām Pasaules viltus vārdu nesošām organizācijām. ASV vairs netic nevienam, bet sāk domāt ar savu galvu, pārvaldīt savu zemi, izmest ārā salašņas ko ar varu ieveduši kā iekarošanas armiju. Un ASV sāk reālu konkurenci ar citām tautām un tautu Valstīm.
Toties Latvijas pilsoņu sabiedriskā doma aizstāv šīs afēristu sistēmas likumību, lai gan tie nav dabas likumi - tie ir cilvēku veidotas kārtības likumi, kā vienai šaurai ārzemju banku finansu mafijas biznesmeņu grupuņai visu sastrādāto izkrāpt no 1,8 miljoni lētticīgiem Latvijas “Valsts Ticības sektei”, kā Reliğijas ticīgiem, kas tic Vienotības Progresīvo Dieva Ticības Sludinātājiem.
Kaut Transhumānistu Liberālisma Ticības Centrālē ASV, tā atzīta par afēru un noziegumu pret Cilvēcību. Par genocīda apmēru krāpšanu. Bet kā uz atmaskošanu reaģē Latvijas Sabiedrība? Vai rīko Liņča Tiesas? Ko dara noziegušies un pieķerti vēl nozieguma vietā, Latvijas Valdnieki? Lai Latvijas tauta neuzzina par atmaskojumiem ASV, tad Latvijas vietvalži pastiprina cenzūru. Kamēr paši Apdrošinās ar atpakaļejošu datumu pret kriminālvajāšanu par noziegumiem pret Latvijas tautu. Apdrošinot visu nazagto un noslēpto ĀRZEMJU OFŠOROS.
Kad šī sistēma Jums rada ciešanas, cilvēki vaino blogerus, vaino mani, ka
Es saku nepatīkamas lietas par ES,
vaino opozīcijas partijas, VAINO SEKSUĀLĀS MINORITĀTES UN VAINO HETEROSEKSUĀĻUS, VAINO BRĪVMŪRNIEKUS, vaino viens otru, bet ne pašu sistēmu.
Kamēr sabiedrība balstās uz ticību, nevis uz pašpārvaldes izglītošanās sapratni, mēs turpināsim atkārtot tās pašas kļūdas, bet ar jauniem nosaukumiem.
Progress sākas nevis tad, kad zagšanu pārsauc par PROGRESĪVO ZAGŠANU,
Progress sākās tad, kad pārstājam izvēlēties starp partiju bandām kā glābējiem, kas mūsu vietā apsaimniekos Latviju, bet kad izbeigsim kādam svešam ārpus Latvijas un Latvijā meklēt kam ticēt, un sāksim apšaubīt, kā darbojas pasaule.
Sanāksim kopā Tautas Sapulcē ārpus Viltus partiju vēlēšanu sistēmas.
Pēc 35 gadu maldiem laiks pienācis PILSOŅU KONGRESAM ārpus vēlēšanu sistēmas kazino tipa viltojuma beneficiāru apkalpošanas.
Laiks PILSOŅU SAPULCEI un kā 1990. Vismaz mēġināt taisnīgāku pašpārvaldes formu uzlabot atklātās diskusijās.
Lai LATVIJA. LV privāt akcionāru firma turpina pagaidām uzturēt savu kārtību, bet mēs paralēli, likuma ietvaros TAUTAS SAPULCĒ izlemsim visa tauta kopā, kā turpmāk organiskāk un efektīgāk realizēt savas pilsoņu kopīpašuma tiesības uz Latvijas Zemi. Ja izkristalizēsies labākas idejas, atlaidīsim no darba visus 285000 neveiksmīgos pārvaldniekus, atsaucot viņu uz mūžu pašpasludinātās privilēğijas. Un sāksim no gala, kā 1990.g.
Zeme nebija plakana pat tad, kad visi tai noticēja. Kāda ir zeme mēs neuzzināsim, ja paši nepaskatīsim kā DULLAIS DAUKA. Tāpat mūsu sistēmas šodien nekļūst pareizas tikai tāpēc, ka esam pieraduši ticēt viedokļu līderiem pa LTV Pornorāmu un Delfiem. Patiesība pastāv neatkarīgi no cilvēka viedokļa. Ir tikai viens jautājums - vai esam gatavi Realitāti iepazīt, vai esam gatavi ņemt savas valsts dzīvi pašpārvaldē? Vai esam gatavi uzņemties atbildību par sevi un par savu Latvijas Zemi, sākt mācīties katrs pats un visiem pilsoņiem obligāti piedalīties mūsu kopīpašuma Latvijas Valsts Pašpārvaldē, kā pilsoņa pienākumā uz pašu atbildību? Iznāk ka katram jāiet partijās kā pašpārvaldes efektīgāko ideju izstrādes intelektuālos pulciņos. Partijas tikai var būt kā dažādu attistības konkurējošu ideju konsultatīvi izstrādes centri, bet ne jau pārvaldes amatu ieņēmēji. Bet Varas Grožos Saeimā jāvēlē par atsevišķiem cilvēkiem, kuru reputācija ir svarīgāka par naudu un kuri ir savas nozares visaugstākie profesijā lietpratēji. Tad, ja arī kļūdīsimies, tad vismaz būsim centušies.