Latviešu Sabiedriskās Domas Infantīlisms. Sacelšanās latviešiem neiespējama, kā dzīvniekiem gaļas fermas konveijerā.
2024. gada 24. aprīlis•Autors: Dags Vidulejs
0. Domāju nevienam netīk mani spriedelējumi, kā vecas atkārtotas pasakas. Kāpēc? Nonācis esmu pie secinājum, ka latviešu Sabiedriskā Doma ir infantīlā domāšanas līmenī. Kā bērni līdz sptiņu gadu vecumam. Kas īsti neapzinās, kas ar viņiem notiek. Un viņu dzīvības funkcijas vada citi "pieaugušie". Kultivējot un selekcionējot tos, kas katru rītu ļaujas no Sabiedriskajiem Mēdijiem.
Facebook is proud to be a content manager in new big state society |
- Pierakstu loģisku spriedumu secības. Ar uzdevumu apskatīt no malas. Kas notiek Latvijā? Taču nevis kā Latvijas Sabiedriskā Doma. Kas visu laiku dzīvo ugunsgrēka dzēšanas režīmā. Skrienot pa vāveres riteni. Ieslēgti no ārpuses uzspiestu pastāvīgu ārkārtas stāvokļu stresu risināšanā. Taču mēģinu kā no citas planētas vai no nākotnes redzespunkta, apskatīt, kas notiek Latvijā pēc būtības. Nerēķinoties ar Reālpoitiku. Kura tiek reglamentēta no saistošiem noslēgtiem līgumiem. Kurus pieņem 2024. gadā virsnacionālās organizācijas. Kurām latviešu tauta, ATZĪSTOT SEVI par rīcībnespējīgu, nodevusi savas dzīvības pārvaldes funkcijas. Rakstu priekš sevis, no rīta, lai pamostos kā cilvēks. Dažreiz to uzreiz izdzēš cenzūra. Dažreiz izdzēšu pats, jo jūtu ka domu gājiens pārāk šokējošs un dabūšu reālu pretsitienu. Dažreiz neviens nelasa. Dažreiz esmu pārsteigts, ka neesmu vientuļš un līdzīgu loģiku kā organisku izjūt daudzi līdzcilvēki.
| AUDITS SEV |
- Konsolidẽt latviešu pilsoņu kopumu, iespējams, varētu tikai ap izdevumu. Kā Jaunlatviešiem Pēterburgas Avīze. Kā Tautas Frontei Literatūra un Māksla. Rakstīts vārds kalpo kā dokuments Konstitűcijas pamats. Runātas idejas tikai novirza enerğiju tai izplūstot šķĩdumā. Nevar sarežģītu uzdevumu izklāstīt minūtes "reels" TikTokā.
- Jaunie mēdiji nolaiź tvaiku. Visu enerğiju novirzot tukšă gaisā, bez sekojošiem darbiem. Kādam izstāstot, liekas, ka darbs padarīts, cilvēks nomierinas, un iet turpina ciest ārpārvaldi. Bez sekojošiem darbiem. Bez centieniem atgūt apzinātas dzīves pašpārvaldi. Sekmējot pašattīstību un uzņemoties pilnu atbildību par riskantu Pašpārvaldi kā individs un kā ģimene un kā tauta pilsoņu kopums. Uzņemties pilnu atbildību par pašu pieņemto lēmumu sekām. Atcerēties likteņlēmumu momentus un katru dienu reflektēt par saviem lēmumiem. Latvijas Sabiedriskā Doma tikai "dzēš ugunsgrēkus", reaģējot uz Eiropas un Pasules virsvaldības presingu un šantāžu. Pat nereflektējot, par to, ka paši esam atdevuši viņiem lemttiesības. Ka esam kā tauta un valsts esam iekrituši lamatās. Un nav pat apspriešanās par izstāšanos no visiem saistošiem līgumiem, savienībām, konvencijām, paktiem, kuru mudžeklī esam noslīcinājuši veselo saprātu un izdzīvošanas instinktu. Un esam palikuši bez Pašpārvaldes Pamata. Nemaz vairs neizskatot varas atgūšanas pārņemšanas iespējas referendumos. Jo vēlēšanu sistēmu kazino uzbūve ir ieprogrammēta neļaut griezties atpakaļ pēc katra soļa pie sevis pašiem no slimas Eiropas Savienības, ANO, PVO, NATO uc. Netiekot 30 gadus pat pie Latvijas pilsoņu kopuma pašnoteikšanās izdzīvošanas faktoru noformulēšanas, cēloņsakarīgas rīcības turpmākās stratēģijas un taktikas. Jo vecă gadsimtiem ilgā elite klusējot tikai raksta konstitūcijas labojumus, pandēmijas lĩgumus, ministru kabineta speciālos likumu grozījumus un ar likumiem pārvalda valsti un katra individa dzĩvi. Jo faktiski ir tā, ka jo vairāk likumu un tiesību aktu par cilvēku tiesībām, sieviešu tiesībām, bērnu tiesībām un geju tiesībām, jo mazāk brīvību paliek, aiz visa ko viņi noformulē, ka viņi dos atļauju cilvēkam tiesības dzīvot. Kas viņi tādi ir tie Fon un Der Šinderi, ka itkā no augšas, no citas Dimensijas, ar sūdainu koku, kur iejaucas, tur sāk smirdēt?
VALDĪBAS MĀJA UN PREZIDENTA KANCELEJA
- Internets ar savu vienkãršumu, brīnišķïgo ẽrtĩbu ir lamatas. Jo ir vesela armija, kas patiesĩbu nobloķẽ, bet daudzos apzināto melu un neapzināto maldu patiesības variantus, vēl pastiprina izplatībā. Lai patiesību, kas ir deguna galā, neredzētu.
| DROŠIBAS GARANTIJA PVO |
- Vajadzīgs rakstīts vārds un mūsu 21. gs. latviešu Pẽterburgas Avīze, Literatūra un Māksla, Cīņa, Diena. Avīze ar rakstītu disciplinẽtu Vārdu. Ar domu, kas pacelta idejas līmenī. Izkristalizēta līdz ideālam, līdz Patiesības Vienkāršībai. Skaties Dievu, Runā Dievu, Runā Rĩga.
6. Plaša redkolēğija, Radošo Savienību biedru Plēnuma vietā, tagad cenzēto bloķēto aizliegto cilvẽku redkolēğija. Ja aizliegts, tātad maldu labirinta spẽlẽ, vistuvāk izejai no melu maldu labirinta lamatām. Ārpus cenzūras propagandas tandēma klešķiem
| VIEDOKĻA LĪDERIS |
- Rakstĩtā vārdā noformulẽta Taisnīga Doma, var pārtapt oar Taisnīga Likuma pamatu. Taisnīgi uzrakstītu Domu var iekļaut Konstitűcijā. Jo mēs dzīvojam pēc Rakstītā Likuma Burta. Ko “nolaiž no augšas” respektīvi, pārtulko no “svešajiem” vajadzīgās formulētās redakcijas. Kuras paradigmas ietvaros mūs pārvalda, caur Starptautiskām Konvencijām, Pandẽmiskiem Līgumiem, slēptiem un atklātiem 21.gs. RĪBENTROPA- MOLOTOVA PAKTIEM. Ko darīja 4 gadus Prezidenta un Premjēra lielskungi ar ārzemju pilsoņibai uzticību zvērējušām pasēm un dvēselēm? Brauca pie "savējiem" fīreriem uz mācībām, tad atpakaļ no Fāterlandes, pie bauriem, rakstīt likumu un konstitūcijas grozījumus, pārveidojot pilsoniskas valsts likumdošanu par totalitāras korporācijas privilēģiju un sodu sistēmas pārvaldi. Sagatavotu pastāvīgo ārkārtas stāvokļu ieviešanas apstākļiem JAUNAJĀ NORMĀLAJĀ jeb vecajā labajā fašisma un komunisma paveidā, veicot pēc 80 gadu paisuma bēgumu uz Bezkompromisa Beztiesiskumu.
- Tāpẽc jāmācās askētisms. Dzīvojot visiem kā pensionāriem reņģēdājiem. Kā studentiem botāniķiem no zila gaisa. Iztikt bez naudas, bez ēšanas, bez miega, bez mākslīgā siltuma, bez mākslīgā transporta, bez mākslīgās komunikācijas telpas, kas ir ļoti dārga. Mums ir šī Zeme, šī Pasaule arī kā virtuālās Realitātes Alternatīva. Kurā tāpat var ieiet visādos saitu Home Pages un satikt tos pašus cilvẽkus ķermenī.
- Izejot no algoritma, ka viss kas maksā naudu ir lieks. Jo uzspiests, pieradinot pie tā ẽrtības saldkairības un baudkārapmierināšanās. Ja kaut kādas lekcijas maksā naudu arī tās tātad ir kaitīgas un liekas.
Uzdevums nav viegls. Kā bez naudas izdzīvot Latvijas mežonīgi dārgos apstākļos? Nevar, jo esam siltasiņu dzīvniekķermeņi pieradināti pie siltuma. Kā ebreji migrẽ un pirms pārdesmit gadiem ieņēma jaunu teritoriju arābu Palestīnā. Kā musulmaņi pakāpeniski pārdesmit gados pārņēmuši Rietumeiropas valstis? Jā, jā, latviešiem, lai izdzīvotu kā kopai, dzimtai, iespēju izslēgt nevar, ja jāemigrẽ var būt. Kaut uz Fidži, kur nav ziemas apkures rēķinu, sllto drēbju pirkumu un ēdiens visu gadu aug pats parkos, mežos. Kas prioritāte? Tieši šī Latvijas Tēvzeme, pat ja to apsēduši sveši banku virskungi, kas visu īpašojuši. izveidojuši tik velnišķīgi viltǐgas lamatas, kurās sēžot katrs no muns individuāli un visi kopā kā ğimene, tauta jeb pilsoņu kopums, neko vairs pār sevi nelemjam. Palicis tikai viens virsuzdevums - MAKSĀT PARĀDU. Visiem latviešiem kopā pelnīt tautas kopproduktu, kuru jānosūta materiālo labumu un īpašumu tiesību atdošanas veidā. Kam jānosūta visu latviešu kopproduktu? Naudas miljardu Latvijas parāda kreditoriem. Kas ir šie kreditori? Kur viņi ņēma šo visu dzīvības sulas ekvivalenta Naudas daudzumu? Kurā tiek pārrēķināts viss latviešu divu miljonu cilvēku, viss, dienu no dienas strādātais darbs? Tātad.VIEDAIS TRANSPORTS VID
- Apdomājiet tagad labi. Viss 2 miljoni latviešu smaga darba kopprodukts ar VID tūkstošiem represīvā Orgāna tiesu izpildītāju ieročiem tiek savākts kā Kolekte. Un nomaksāts par Latvijas Valsts parāda procentu apmaksu, pamatsummai pat netiekot pie apmaksas. Bet parāda pamatsummu ar katru gadu palielinot. Vai tā nav kazino atkarīgā vai narkomānveidīga latviešu tautas dzīve? Vai nebūtu jāizraujas, jāizārstẽjas no šāda apsēstā vajātā parādnieka stāvokļa?
| APVAINOJĀS |
- Viens aspekts kā samazināt patẽriņu? Vai varam atļaities 300 K ierẽdņu uzturēšanu? Kuru vienīgais uzdevums ir iekasẽt no latviešiem visus darba augļus ar represijām. Lai nomaksātu parādu, par kuru varam uzturẽt 300 K ierẽdņus, kuru vienīgais uzdevums ir izkārtot Latvijas piramīdu kā darba augļu izspiešanas instrumentu, lai atmaksātu ārējo parādu, par kura ikgadēju palielināšanu šos parazītus uzturēt. Vai nejūtam šeit apburto loku? Vāveres apburto riteni, kurā esam ar varu iebāzti? Skrienot, kā dinamo mašinā, ražojot elektrību, kā neapzinīgs resurss. Vai tas ir maksimums, ko no savas eksistences varam gūt?
- Otrs jautājuma aspekts. Kam mês esam parādā šos pārdesmit miljardus? Vai šie naudas sistēmas saimnieki mums iedeva preci, ko viņi sastrādājuši? Nē. Viņu prece, ražojums ir pati nauda. Agrāk tā bija zelts, ko grūti atrast, izrakt uz attīrīt. Tad tie bija papīrīši, kur katras banknotes pašizmaksa bija divdesmit centi. Gan viena dolāra banknotei, gan tūkstoš banknotei. Tagad elektroniskā naudā, tas ir tikai viens klikšķis uz kompjūtera peles. Un, jā, bravo, mēs esam desmil miljardus vairāk parādā. Un Kariņš gavilē: “Naudas ir tik daudz kā nekad. Varam pirkt gultas par 666 tūkstoši, braukt ar privātlideni un būvēt stingrās rokas piespiedu farmbiznesa ministram Ogrē villas. Un 900 miljonus no aizņemtā parāda izmaksāt kazino azartspēļu saimniekiem par negũto peļņu mājsẽdes laikā"
CILVĒKA LIELUMs
- No visa šeit apdomātā no malas apskatot Latvijas korporācijas maksātnespẽju, izriet, ka uzspiesto miljardu aiznemšanās bija iztērẽta ne latviešu tautai, kurai tie jāatmaksā. Un. Tie kas “aizdeva”, nekādu darba augļu ekvivalentu mums neiedeva, vienkārši mutiski uzlika kā bandīti “uz šķočika”, pasakot, ka no 2024. gada Latvija ir parādā 20 miljardi un viss tur. Kolektīvais koalīcijas KariņšunMieriņš to akceptēja. Kā labais un sliktais policists, didaktiski tautai spēlēja uz vainas apziņu un biedēja, kamēr īstenībā Pakļāvâs šantāžai no bandĩtiem. Un piekrita ar Ministru Kabineta Likuma Grozĩjumiem, izkārtot visu Latvijas Varas Infrastruktūru, kā Parādu Piedziņas Represīvu Orgānu. Iedarbinot pret katru pilsoni visu policijas armijas un tiesu sodu sistēmu. Lai visus darba augļus atņemtu ar varu, visus īpašumu tiesību dokumentus pakāpeniski pārformētu uz parāda aizdevēju vārda. Pagaidām viss iet pukkts punktā pēc grafika sastādīta līdz Agenda 2030 finišam. Pēc būtības, no malas apskatot, tāda šobrīd ir Latvijas Valsts panatfunkcija pret Latvijas pilsoņu kopumu. Latvijas Valsts no 2020 līdz 2024 pārtaisīta par kokektoru Parādu piedziņas korporāciju ar nosaukumu “Latvijas Valsts”. Man, protams, ir kauns rakstīt par savas valsts vadītājiem kā par nodevējiem. Gribētos lepoties, jo visumā ļoti simpātiski omulīgi cilvēki, kas kompānijā ļoti amizanti. Taču tik atbildīgos amatos, kur izšķiras tautas dzīvība, ne tikai drīkst, bet ir jāpieprasa atbildība. JA ESI IEGĀJIS TAUTAS SARGA AMATĀ, NO TEVIS TIEK PRASĪTA IKDIENAS VARONĪBA, PATEIKT HARIZMĀTISKIEM BANDĪTIEM: "NĒ". Un cik nu spēkos, izvairīties no atentātiem pret sevi, kas būs, noteikti būs, pildot šādu nepateicīgu Latvijas Valsts suverenitātes sarga un Suverēna funkciju, zvērējot tikai Latvijas tautas un katra individa vitālo interešu aizstāvību, tā kā tas izdevīgāk mums latviešiem, pat ja mums ir daudzas privilēģijas salīdzinot ar citām tautām un pat ja mums Latvijas Pilsoņu Kopumam "pārāk daudz dots". Tas ir mūsu, tas ir "mūsu svēts mantojums", "par ko jau reiz samaksājām"
DIENAS un NEDIENAS
- Salīdzinot Valsts dzīvo organismu ar bioloğiju, parazīts ir iemeties šai dzīvā organismā un no iekšas to saẽd. Kurš ir šis parazīts? Vienotība, nevis ar Latvijas tautas izdzīvošanas interesēm. Bet Vienotības koalīcija ar Naudas Sistēmas Īpašnieku ğimenes izdzīvošanas interesēm. Kuru “intereses” ir nodefinētas kā pasaules pārvaldīśana, ar 21.gs, PANDĒMISKO LĪGUMU. Kurš piešķirs bezprecedenta pilnvaras pāris cilvẽku privātstruktūrai. Jūtot, ka elektroniskās naudas uzburšanas laikmetā, no zila gaisa, ilgstoši muļķot visu cilvēci, ilgi neizdosies. Būs katrā tautā cilvẽki, kas sacels tautas, nemaksāt mafijas krusttêviem.
DIKTATORIŅŠ KRITIS, bet vai ir miers?
- Tāpēc PANDĒMIJAS LĪGUMS ir centrifūgas dzenskrūve, kas visas Pasaules ikgada ritmu un katra cilvēka dzīvības funkcijas paņems zem kontroles. Tas būs jaunais saimnieku kontroles mehānisms. Neviens cits nezinās, kurā brīdī sāksies jaunā pandēmija. Uzņēmēji un valstis bankrotẽs, jo bűs spiesti lauzt līgumus nonākot dīkstāvẽ. Bet tie kas paši būs laboratorijās saražojuši jaunā vīrusa programmu. Atkal nopelnīs triljonus, kā 2020-2023. Jo būs sagatavoti dīkstāves lokdaunu komendantstundu sākšanas datumam. Un vēl nopelnīs ar pretindes pārdošanu pašu izstrādātajam saindẽšanas mehānismam. Jo vīrusi pěc būtības ir Programmas. Gēnu nekrotiskas, šūnām sabrukt liekošas programmas, kam uzdevums apmānīt un nomākt cilvēka dzīvības šūnu imunitātes gēnu līmeņa izdzīvošanas programmas. Kā darboties. Kas liek šűnās esošăm gẽnu programmām darboties nedabiski. To arī finansē tie paši, kas farmbiznesu, tajās pašās laboratorijās. Vīrusus izstrādā laboratorijās, ņemot atmirušu šūnu sabrukšanas procesu galaproduktus un no tiem izgriežot mazas indīgas sastāvdaļas, ģenerē sabrukšanas algoritmus. Tad tos mẽġinot vēl ar eksperimentiem pastiprināt un tad atrast nesẽju vielu, kurā iekodēto komandrindu, iekonservēt lai tā saglabājas bioloģiski graujošā pārvietošanas procesā. Līdz to var ievadīt veselo cilvēku organismos, no bērniņiem, grūtniecēm, veselīgiem sportistiem, skaistām meitenēm, gudriem vīriem, uzticamām mātēm, līdz nabaga vientuļiem pensionāriem, nežēlojot nevienu. Caur ādu, elpošanu vai pārtiku vai elektro magnētiskajiem viļņiem, IEDABŪT TO CILVĒKA ĶERMENĪ. Tāds ir pasūtījums "pētniekiem" "Ticiet Zinātnei". Tiem pašiem zinātniekiem, kas "nekā personīga", pēc tam ar otru roku"pēta", kā radīt pretindi ar kuru šo saindēšanu var ārstēt. Neviens izņemot latviešu sabiedrisko infantīlo nocenzēto domu, vairs nešaubās par to, ka vīrusi ir mākslīgi radīti, augstākminētajā ceļā. Un šis "zinātnieku" darbs tiek no valdībām apmaksāts, un tad pastāvīgi nejauši noplūst no laboratorijām. Katru gadu notiekot 300 reģistrētas "izstrāžu" noplūdes tautā. Kā Uhaņā lielākas un mazākas. Bet, kur ir veselā saprāta balss, aizliegt šos genocīda izraisēīšanas "pētījumus" un tiesāt "zinātniekus', kā tiesāja NIRNBERGAS Prāvā arī finansētājus un pasūtītājus. Taču 2024. g. tikai preventīvi tiek gatavots PANDĒMISKAIS LĪGUMS, lai apkarotu šo indēšanu sekas, jo indēšanas un pandēmijas lūk būšot un noplūdes ir neizbēgamas. Un tāpēc ir viņām jāgatavojas un šīs pašas vielas, mazākā koncentrācijā visiem pastāvīgi jāievadot, lai pieradinātu organismus, lai tad kad atkal pastāvīgi būs lielās noplūdes, cilvēki būtu jau gatavi un nogatavojušies. Lai cik tas te tā uzrakstīts izklausas necilvēcīgi līdz panikas blāvienam. Tiēši tā pēc būtības, no malas vērojot cēloņsakarīgo secību, ir. Ir. Bat avīze IR par to ne vārda.
PERSONĪBA
18. Pamēģināšu, iztēloties, ko darītu, ja man paziņotu, ka esmu no kādu baronu baņķieru dzimtas: "Ej, ko Tu Dagi, tur ar to latviešu tautu ņemies, mēs esam Tava ģimene, bet tie ir tumši, neizglītoti, zaglīgi, nodevīgi ļautiņi? Met mieru tai patiesības meklēšanai un nāc mūsu pulciņā. Būsi arī pie pārvaldes, ņem pusi karaļvalsts un princesi piedevām par sievu. Nu ko Jūs darītu manā vietā, vai es Deputāta vietā, kurš tikko no bezdarbnieka ievēlēts? Ja mūsējie, tā teikt vairākus gadsimtus centrbankas valstīm izveidojuši kā privātas, kas nepakļaujas, ne pilsoniskai sabiedrībai, ne valdībām un centrbanku centrbanka pieder mūsu ģimenei? Nu forši. Un te pēkšņi zinātnes attīstība, Bitkoinu naudas sistēma, interneta saziņa, viss mums atņemt draud "Visu", tas ir turēt cilvēci pie rīkles un visu virsproduktu savākt sev un tērēt, jaunu kontroles veidu izstrādei, karu organizēšanai un braukājot ar privātlidmašīnām, pa savām privātsalām? Un šito visu mūsu klanam draud atņemt tie plikadīdas un paši sevi tagad pārrvaldīt/ Nu vai ziniet? Mēs neapstāsimies nekā priekšā, kā 1940. gadā, lai cik lieli būtu upuri, mērķis attaisno līdzekļus. Nu ko vecie baronkaraļu baņķieri, laižam, katram pa vienam, jāpaņem viena valsts, aiz olām. Ko, bail? Vienam pašam ielenkumā? Ne tādos vien esam bijuši "ierakumos" pret to dzīvnieku baru un armādi. Izrausimies, vecīt , kas neriskē, tas nedzer šampanieti. Laid uz savu Latviju un nokārto tur PANDĒMISKO LĪGUMU un nākamgad lokdauna laikā uzdzīvosim kā nākas, varēsim atpūsties, izbrīvētajās tukšajās zemēs un no dronu helikoptera sarīkosim kārtīgas medības. Čau Fon Der augstdzimtība, līdz nākamajam WEFiņa salidojumam.
21. Taču sabiedriskā doma nespēj sagremot notiekošo un kā dators “uzkārusies”. Un tā kā “latvieši” nespēj cēloņsakarīgi domāt, tad neredz tālāk par katru dienu uzdotajiem darbiem un secīgi neko neatceras, kas no kā radies pat pēdējos četros gados. Pa priekšu mākslīgi prezentē problēmu iestudējumā ganāmpulkam, otrais solis ticiet zinātnei dod brīnumrisinājumu un Bāc, trešais solis, nepopulāru ierobežojošu necilvēcīgu risinājumu ganāmpulks vienprātībā pieņem. Vecā labā cēloņu un seku samainīšanas metode, ļauj paredzot reakcijas, programmēt ganāmpulku un žurkas iedzīt lamatās. Kas bija pa priekšu slimība, šprices, vai preses reklāmas kampaņa slimībai. Bet tam jau nav nozīmes. Vai ne? Ko liks maijā to nobalsos. Kad liks, ies karā pašiznīcināties, kā kaimiņ ganāmpulks. Uz priekšu, par jaunām Barona Kariņbiksēm, kur no savējiem štrumbantfīreriem varēs piespraust bikšu lences ordeni un jaunu Grāfa Pauļutmuižu un vēl daža Lielskunga villu pie savējiem ap Kuomo ezeru. Āre, če. Un kur ta’ vēl “Kungs un Tētīts Levitpapus. Tautas Tēs’ ar pazemības mācības pērmindera sprediķiem. Višš i feins, va’ ne, tokš?”
| NEKLAPĒ ar AUSĪM |
Fašisma pazīmju riski Latvijas sabiedrībā 9:5
https://vidulejs.blogspot.com/2024/04/fasisma-pazimju-riski-latvijas.html