Nost ar Globālistiem un āmen.
Tiem, kas aicina nepiedalīties un lepni klusēt, nav varas pārņemšanas plāna. Tie ir šodienas varas uzurpatoru aģenti. Daļu tautas sakūdot uz viltus protesta formu, jo klusēšana ir piekrišana. Piekrītu Alvja Hermaņa plānam, ka tāpat kā 1990 ir likumīgā ceļā jāpārņem vara tautai. Ir vienam partiju sasaukumam, jānobalso par Latvijas oriģinālo vēlēšanu sistēmu. Atjaunojot iespēju katrā vēlēšanu iecirknī balsot par vienu cilvēku, nevis līdzi veselu partijas bandu nezināmu krāpnieku. Bet ir jābūt varas pārņemšanas plānam ceļā uz Tautvaldību. Nevar gļēvi klusēt un vēl apsaukāt mani kā galveno Latvijas ienaidnieku, ka es paceļu balsi. Es saņemu dzīvokļa atņemšanas tiesas par neklusēšanu. Esmu ar knab tiesu zaudējis biznesu. Man visu laiku bloķē publikācijas. Re:Check savos oficiālajos melumēdijos mani nomelno par publikācijām un pētījumiem pret PVO Pandēmiskās Vienošanās Ratifikāciju Latvijā. Varas partijām gribot ieviest pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli. Visas jaunās opozīcijas partijas nav asinskāras un cīnījās pret kovidfašismu un ir neapšaubāmi labākas un ar viņām varēs cīnīties par TAUTVALDĪBU un godīgu vēlēšanu sistēmu. jO JAUNAJĀS OPOZĪCIJAS PARTIJĀS IEGĀJA KĀ BIEDRI TIE KAS IEPRIEKŠĒJĀS vēlēšanās ar Tauvaldības partiju programmu nedabūja nevienu balsi. Bet boikotētāju klusēšanas lamatās tauta turpinās pūt. Es tērēju savu laiku nacionālas pašapziņas modināšanai un dzīvoju ar atslēgtu elektrību badā. Taču lepnie boikotētāji vēršas vienmēr pret mani kā pret galveno Latvijas ienaidnieku savos komentāros pret mani. Paši saņemot algas un piemaksas no šīs varas uzurpatoru ārzemju baņķieru peļņas tīkla, pabarotiem, braukājot ar auto un ēdot smalkas štātes. Vienmēr cenšos no diviem ļaunumiem izvēlēties mazāko, lai notiktu kustība uz gaišāku nākotni. Jo apstāties uz vietas un nogaidīt nav kur. Ja kovidfašistu Vienotā koalīcija turpinās valdīt, tad nobalsos par vispasaules privātbaņķieru valdību un vairs nebūs ceļa atpakaļ.
Nost ar globālās vienotās Valdības veidotājiem Latvijā. Mums nevajag nekādu vienas tautas valdību pār visiem. Visa cilvēces dzīves jēga ir brīva konkurence starp tautu saimēm. Draudzīga līdzāspastāvēšana, bet konkurence ir dzinējspēks izaugsmei. Mums latviešiem nevajag, ka baņķieru saujiņa pārva;dīs un kontrolēs pasauli ar savu vienīgo centralizēto valūtu. Tieši tas, ka katrai valstij un katrai tautai ir sava valūta ir brīvības pamats. Jo ar valūtas drukāšanu un aizdošanu šī viena tautība kolonizē un paverdzina pārējās tautas. Mēs visi labi zinām, kam ir rokās pasaules centralizētās valūtas radīšanas avots, kā nacionālais privātais bizness. Tas nav godīgi un tas ir jāizlabo atpakaļ atgūstot Latvijas LATU. Lai konkurŗe kā ģēnija Repšes laikā un Ulmaņlaikā, kad vienmēr LATS bija pasaules dārgākā valūta. Un to varēja samainīt pret dolāriem jebkurā bankā. Un piedrukāt cik mums vajag un aizdot kā konvertējamu vērtību. Un katram bija skaidrs, ka ir jāstrādā. Katram no 1.8 miljoni Latvijas pilsoņu ir jārada pievienotā vērtība. Vadīt valsti nevajag. To var darīt brīvā laikā sanākot kopā un nodefinējot konstitūciju kā brīva darba aizsardzības mijiedarbības principus. Bet visas pasules globlās varas tīkotāju likumi konvencijas un pakti ir momentā jāatceļ. Kā neizdevies pasaules aukstais karš. Un kārtējais neizdevies pasaules varas sagrābšanas apvērsums. Kā kārtējais neizdevies impērijas sagrābšanas krāpniecisks murgs. Nost ar Globālistiem baņķieriem. ATPAKAĻ rEPŠI UN lATVIJAS latu, KĀ PASAULES VĒRTĪGĀKLO NAUDU UN MŪSU lATVIJAS EKONOMIKAS ATDZIMŠANAS SIMBOLIU. cIET ROBEŽAS NELAIŽOT IEKŠĀ TOS PRODUKTUS KO MĒS PAŠI VARAM SARAŽOT. mĀCĪSIMIES NO asv mēģinājuma atjaunot savu ražošanu un kļūt bagātiem nevis ar ieročiem un viltu uzspiežot savu ietekmi. Bet ar unikālas kvalitātes preci, kuru visi grib pirkt kā labāko. Uz priekšu Latvijas uzņē’mīgā tauta. Nost ar 300000 budžetniekiem. Ulmaņlaikos uz 1. 8 miljoni iedzīvotāju, tikpat cik šodien, bija12 reiz mazāk ierēdņu budžetā. Katram strādājošam Latvijas pilsonim bija nos va sastrādātā darba jāuztur viens kaklakungs ministrs, vai deputāts. 2025 katram strādājošam godīgu darbu ir jāapmaksā luksus dzīve 12 reiz vairāk komiteju komisiju paktu un konvenciju starptautisko iestāžu peļņas piedzinēju un iekasētāju “nedarbs” Latvijā. Nost ar globālo oligarhiju! Nost ar globālo ierēdniecību! Kā lieku atavismu. nost ar lieku parazītisku izaugumu. Nost ar Globālistiem un āmen.
IRobertam Iz'klimovičiem atbilde komentāram: "Iztaisam kā Alvis Hermanis piedāvāja, Vēlēšanu Sistēmas izmaiņai Tautas Kustību vai Partiju, tad arī iestāšos, jo šajās partijās arī nestājos, jo zinu ka pēc vēlēšanām katru pa vienam uzpirks iebiedēs notiesās ar safabricētiem sodiem nošantažēs ar atentātiem un dzīvokļu dedzināšanām kā kaimiņu, kurš palika tik mierīgs ka ordeņus dabūja, vai ar sodiem un ģimenes izpostīšanu kā Gobzems aizdzīts emigrācijā par rododendronu, pāries tikai vien uz atriebību ģimenes izpostītājam, tērējot gara spēkus.
Bet vēršos pret saviem kolēģiem, kas mācījušies vairākās augstskolās un kā kolabracionisti klusē, kaut visu saprot, ka noticis valsts apvērsums. Pret Tevi nevēršos, jo Tu jau neklusē un dalies savos pētījumos un atklājumos, no juridiskās puses arī mani stimulējot arvien dziļāk skatīties lietas būtībā, kur nozieguma sakne. Pat nezinu vai esi, Robert, kādā partijā vai kustībā. Ja Tu esi kādas Boikota partijas vadītājs, tad atvaino. Neesmu drirdējis un redzējis, presē nav, Facebook, man bloķē un rāda tikai mēslumēdiju pārpublikācijas. Izskatīšu politiskās cīņas spektru un par Tevi balsošu, ja esi izdomājis reālu ordinētu reālas varas uzlabojuma plānu.
Par boikotētājiem saucu savus ciltsbrāļus, arodbiedrībā, radošo savienību biedrus, kas pirms 1990 Radošo Savienību Plēnumā bija vienoti neklusējot un modinot ar savu talantu izteiksmes līdzekļiem gleznās, dzejā un dziesmās nacionālo pašapziņu.
Domāju, ka līdz Vienotības totalitārismam bija visas iespējas cīnīties par Tautvaldību, bet domājām ka vārda Bŗivība būs mūžīgi un bijām kūtri. Tikai tagad komendanstundu mājas arestos zem tiesas izpildītāju elektrošokeriem, bez neviena brīva TV un avīzes esam pamodušies. Domāju, ka šajās vēlēšanās nāves asmens iet caur Vienotības koalīciju, kas nākošā sasaukumā atdos varu globālo baņķieru pasaules pārvaldei.
Un no otras puses vietējie oligarhi, kas tāpat kā ASV spirinās pretī. Tādi ir reālie spēku samēri, jo esam bijuši netalantīgāki modinot tautu ar Patiesas Pašpārvaldes iespēju propagandēšanu neizglītotu aklu nozombētu TV Panorāmas pacientu vidū. Ievēlot vietējo oligarhu ietekmes partijas vēl paliek tie nākamie gadi rezervē, Pamiers un šodienas līmeņa pseidodemikrātija.
Baltijas Ceļš Nr1 un Brēmaņa Baltijas Ceļš Nr.2 un RODODENDRONU (cepuri no!) taurēšanu pie Ministru Padomes, Robertu Kļimoviču un Arvīdu Ulmi Krastmalā, Šleseru pie Brīvības Pieminekļa kovidfašistiem zobus griežot, mēs redzējām visu Vecrīgu pilnu un nodevējus aizbēgušus no Latvijas, drošs paliek drošs, gaidot, ka tāpat kā ASV latvijas pilsoņi ieņems Balto Namu.
Jūtu, ka 2025 mums nav laika rezerves un ir jānobalso par lokālistiem, kas nebaidījās kovidlaikā iet pie Brīvības pieminekļa un saņemt sodus. Bet ja gribēji, tad saprati, ko domāju, cenšoties pareizi rīkoties, ne visu līdz galam izprotu, kā iedarbīgi iespļaut sejā glēviem nodevējiem.
Bet ļaujot Vienotibas koalīcijai pabeigt Latvijas likvidāciju, tas būs "spļāviens pret vēju". Vienotības Koalīcija parādīja apņemšanos iet fašismā līdz galam un ieviest Pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli kā dzīves veidu. Kad sēdēsim pastāvīgā KariņLevita, tā sauktā, mājsēdē kā Krievijā un Ķīnā, Komendantstundā bez soctīkliem, tad būs par vēlu...Ja gribi, aiz spīta un personīgas godkāres vai Drauga, taktiskas cīņas ietvaros, neuzmanīgi izteikta apvainojoša termina pazaudēt cīņu biedru, kas ir vienā izdzīvošanas frontes pusē, tad apvainojies. JA GRIBI ESKALĒT NAIDU ARĪ STARP MUMS, novērsies." Bet es palieku pie savām intuīcijas diktētām nodomām. Zinu, ka pēc vēlēšanām būs arī daudz vilšanos, bet tas stimulēs aktivitāti uzņemties atbildību par savu rīcību. Labot izvēli un aktīvāk piedalīties politiskā Latvijas dzīvē. Es gribētu 2025 uzlikt par pilsoņa obligātu pienākumumnobalsot, jeb zaudēt pilsoņa privilēģijas, jo tagad balso tikai varas koalīcijas beneficiāri, izolējot tautu no pašpārvaldes. Šāds piespiedu balsošanas likums, piespiestu poltiski izglītoties deģenerātus un komformistiem dotu cerību, ka nav jēgas piekāpties totalitāristiem Vienotībā, jo ar Tautvaldības ieviešanu var nopelnīt un dzīvot daudz labāk... Tad visi pašfinansējošie pakāpenieki pārvilktu pie sava politiskā spārna arī normāli strādāt gribošos no ierēdniecības mafijas, vismaz kaut kāda kustība sāktos?
Latvijā ir īpatnēji reāli spēku samēri. Vienotība ir izveidojusi savu elektorātu. 300 000 budžetā ierēdņu vēl ar ģimenes locekļiem. Kas visi balsos par privilēģijām, mājsēdē nestrādāt, bet saņemt milzu algas un prēmijas. Jā uz strādājošo mazākuma asinsdarba rēķina. Bet, tātad nav tā, ka visa tauta ir pret Vienotības Koalīciju. Un Tautas boikots te neiznāk Latvijā pret vienu varas uzurpatoru kliķi.
Spēku samērs prasa skrupulozāku izskaidrošanas darbu. Kaut kā jāpārliecina, ka tās ir "dzīres mēra laikā", jo katru gadu aizņemoties 2 miljardi uz Latvijas infrastruktūras atdošanas rēķina, ilgi Vienotības elektorāts nedzīvos. Un uz strādājošiem atņemtajiem dzīvokļiem arī ilgi Vienotībnieki “neuzdzīvos” eirolīmenī. Nu bet vai šāda apelēšana pie veselā saprāta līdzēs?
Tāpēc atpakaļceļa nav! Tik uz priekšu ar jauniem censoņiem, kas raujas pie varas! Labu ceļavēju Jaunlatvieši un Latvija Pirmā vietā un Suverēnie un kas tur vēl. Visi, kas riskēja ar dzīvību un iestājās pret Vienotības Kolīcijas pierādīto stingro apņemšanos ieviest Pastāvīgo Ārkārtas Stāvokli ar dzīvi komendantstundu režimā bez saziņas iespējām totāli aizslēgtos soctīklos. Kovidlaika varoņiem Varu Latvijā! Man TikTok nav, avīzes nelasu un TV Panorāmas pacients neesmu, tā kā Facebook esmu pamanījis tikai šīs trīs Partijas, kuras, starp citu nāk uz manām un citu kultūristu mākslas izstādēm un festivāliem. Neapskaužu nākamos deputātus, jo katram būs priekšā personīga vienatnē cīņa ar nežēlīgu finansistu starptautiskās mafijas slepkavām, tikko naivie ideālisti ķersies klāt aiz Paktiem, Konvencijām un Palīdzības Kredītlīgumiem noslēptām nežēlīgas necilvēcīgas kolonizācijas afērām...