UK ārlietu un bijušā premjerministra Tony Blera video https://www.youtube.com/watch?v=8OKLzfTE8Eg atzīšanās WEF. Forša runa, ja pasaulē valdītu saprāts un pilsoniska sabiedrība. Ja vēlētā kārtībā nobeļa laureātus un veiksmīgākos ārstus izvirzītu uz koleģiālu PVO. Taču sabiedrības jau nav. Tikko paspīd naudas vai varas iespējas maniakāla alkatība apmiglo apziņu, vai bailēs no mafijas šantāžas, amatpersonas ievieš fašismu genocīdu holokaustu un līdzīgas jautras lietiņas. Tāpēc kamēr naudas sistēma pieder centrbanku centrbankas saimnieku ģimenei, viņi uzturot vispasaules slepeno dienestu apvienoto tīklu ar tā palīdzības publikai neredzamām "operācijām" uztur līdzsvaru un kārtību starp maniakālām nacionālo oligarhu pretenzijām uz hegemoniju. Kamēr nacionālās grupas nespēj attīrīties un izveidot totalitāru saprāta kontroli pār nacionālajiem atsaldētajiem, Baņķieru naudas sistēmas īpašnieku diktatūra valda kā fermā pār dzīvniekiem.
Tony Blers iedvesmojošā runā faktiski ciitiem vārdiem plānus bez noslēpuma izklāstīja, ka mērķis kas pamatos izmainīs civilizāciju ir šokējošo teatràlo mēdiju traģēdiju ēnā, dažos piegājienos piespiest populācijas ganāmpulku nepretoties un neutraukties kad un ko viņos ievada, atdodot kontroli pār ķermeņiem baņķieriem, piespiedu regulārai špricēšanas aptverei. Vienoto centralizētās Bankas kontu un ID karti atbloķējot lietošanai tikai ar regulāro būsteru ievadīto vielu luceferiādes un grafēna koda verifikāciju iekš ķermeņa.
Ja latvieši neizveidos sabiedrisku tautas pašpārvaldes struktūru no plašas publiski mīlētu uzticamu cilvēku padomes, kurai būs tikai tiesības ieviest piespiedu ārkārtas normām nepieciešamā ātrā referenduma izsludināšanu, izaudzētie politiskie maniaki gan Latvijā, gan PVO vadībā, nogājuši uz laiku pagrīdē tikai gaida atkal “savu fīreru safabricēto nākošo x stundu” kārtējā apokalipsē iznākot diriģēt depopulātoru vampīru uzdzīves dzīres.
Cilvēka apziņa nevar vienlaicīgi baidīties un smieties. Nav cita ieroča pret varas uzurpāciju kā ironija, varbūt pat hipertrofēts bet īsts sarkasms!!! Ir jāsaglabā vitalitāte, lai izdzīvotu pret nodevējiem un"purns pret purnu", atrodot spraugu likumu ietvaros, jo tie nodevēji savā alkatībā ir īsti un pārkāpuši visas cilvēcības robežas, un jebkurš nepieklājīgs sarkasms būs daudz par maigu cilvēkiem, kas ziedo līdzcilvēku dzīves.
Šodienas mēdiji nepilda uzdevumu pretsvaram totālai varai brīdināt, kaut vai pārspīlēti ekzaltēti provocējot vīrišķību apdomāties. "Puķu valodā" kaut vai ja līdzībās kā padomjlaikā tomēr kultūra bija drosmīgāka un kritizēja aktualitātēs notiekošo, kaut vai visas personas izdomātas, bet līdzības ar latviešu sabiedrības pārvaldniekiem. Atšķirībā no latviešu publiskā telpā kultivētiem kultūras darbiniekiem, kas apdzied odās tautas izvarotājus un zīmē pārvaldnieku parādes portretus ar ordeņiem un kritizēt atļaujas aizvēsturiskus staļinlaikus.
Vai pie visa vainīga bezrūpīgo viendienīšu latviešu pilsoniskas sabiedrības neesamība, vai vainīgs kaut kāds nabaga ārzemju čalīts Krišjānis Cariņš ticis vienreiz pie tik daudz asins naudas dalīšanas, pārdodot eksperimentiem latviwšu ķermeņus un prātus. Vai kaut kāds tur ne cilvēkiem, bezpalīdzīgiem zīdaiņiem un pansionātu pensionāriem uzticīgs, bet karaliski apmaksātas farmzinātnes eksperimentiem uzticīgs zinātnei Uga Svimpis. Vai kā viņu tur piespiedu medicīnas ekzekūtoru varētu saukt. Cilvēki, kas savā alkatībā aizgāja pat līdz maniakālas nesodāmības tīri formālas spīdzināšanas aizrautībai. Un bezkompromisa beztiesiskuma ieviesēju troika Pauļuks, Bordēns un Ģindēns paliks latviešu genofonda atmiņā uz ko spējīgi ne tikai hitlerieši un Staļinisti. Lai fanātiski izkalpotos apmātam fīreram, ziedo ne tikai savus vecākus, bet arī savus bērnus.