2025. gada beigās Kripto maineri un digitālā valūta un AI PATĒRĒS 40% no visas saražotās elektroenerğijas.

2024. gada 3. decembrisAutors: Dags Vidulejs

https://www.artmajeur.com/dags-vidulejs/en/artworks/16052326/elon-musk-twitter-gives-hope-to-freedom-of-speech 

ELON MUSK TWITTER GIVES HOPE TO FREEDOM OF SPEECH (2022) Painting by Dags Oil on Linen Canvas, 100x130 cm €9,987 Free Shipping

2025. gada beigās vai tuvākos gados Kripto maineri un digitālā valūta un AI PATĒRĒS 40% no visas saražotās elektroenerğijas. 

Īrijă ļoti precīzi izmērīts patẽriņš. Arī ASV. https://www.theverge.com/2024/1/24/24049047/data-center-ai-crypto-bitcoin-mining-electricity-report-iea  


1. Kāpēc bitkoins tik vērtīgs un cik augstu tas “augs”? Tik augstu, lĩdz nosegs visas tautsaimniecības patērēto elektroenerğiju. Kā adekvāts lielums. Lauksaimniecība un cilvēces pārtika patērē vien pāris procentu elektro enerğijas. Ar laiku, domāju, visa kotēšana tiks pielīdzināta kripto maineru biržā pie elektro enerğijas patēriņa mẽrvienības, mērot visu. Kā “naftas dolārs” bija mērvienība, vai zelta nosegta naudas vienība. Visos savos rakstos, mēğinu saskatīt loğiku no pasaules vērtību sistēmas turētājiem un noteicējiem, kas pārvalda pasauli. Domāt kā viņi..


2. 2023. gadā "Latvenergo" koncerna ieņēmumi sasniedza 2 034,4 miljardus eiro, kas ir par 192,6 miljoniem eiro jeb 10% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa sasniedza 350,9 miljonus eiro, portālu "Delfi" informēja kompānijā.


3. Secinājums. Tagad man skaidrs, kāpēc Latvenergo sagrābt bija tik svarīgi un Vienotĩbas globālistu rokaspuisim ar ASV pasi bija kovidafēras ēnā jāieķīlā pret potes mucām iemainot 20 miljardu aizņēmumam pretī, Latvijas elektro ražotnes nododot ārzemju brokeru peļņai. Kaut gan pat konstitūcijā bija dzelžaini nostiprināts, ka Latvijas spēkstacijām jāpaliek mūžam tautas ĩpašumā. Latvijas Valsts kamēr pastāvēs aizsargās šo Suverenitātes pamatu. Faktiski varētu dalīt pilsoņiem bez maksas. Padarot latviešu saražotās preces par konkurētspējīgākām pasaulē!. Kāpēc Latvenergo vispār būtu kā koncernam 2023.g. jāstrādā ar 2 milardi eiro ieņēmumu  un 350,9 miljoni peļņu. Tas ir absurds un pret Latvijas konstitūcijā nostiprināto faktu, ka Latvijas spēkstaciju saražotai jaudai mūžīgi jāpaliek Latvijas pilsoņu kopuma labuma gūšanai! Piebildīšu, ka pasaulē ir tikai 2 pašpietiekamas valstis, kas sevi nodrošina , Latvija un Norvēğija. 


 https://www.delfi.lv/bizness/37264250/biznesa_vide/120017426/latvenergo-pelna-pern-sasniegusi-350-9-miljonus-eiro


4. No elementārās loğikas redzams, ka zelta rezervju nosegtās naudas, naftas dolāra vietā nāk elektro valūtas mērvienība visam pasaulē. Uz to konceptuāli iet naudas saimnieki. Un domāju paredzu, ka loğiski, es vismaz tā rīkotos, ka visu kripto maineru kopproduktu pārņemot FRS īpašnieku investīciju Vanguard/ BlackRock fonda rokās, es arī visas pasaules spēkstacijas un saules, vēja elektro ražotnes kontrolējot, kā trešo soli ieviestu jauno valūtu. Tas ir CBDC. Visus cilvēkus un uzņēmumus piespiežot vērtību sistēmas mērvienībai pakļauties. Kā monopola īpašnieks, es diktētu cenas un sadalītu kvotas pēc savas varas prioritātēm izvēloties nozares ko atbalstīt un ko izskaust.

5. Vēl es, kā parasti, gribētu visu pasaules problēmu sakni atkal piesaistīt kazusam, ka naudas sistēma nepieder valstīm. ASV 47 prezidents un Republikāņu Senāts un Kongress šoreiz apņēmušies dabūt PRIVĀTO FRS atpakaļ valsts kontrolẽ un norakstīt ASV 30 triljonu dolāru parādu privātai banku oligarhu “ğimenei”. Kenediju atentātā iznīcināja, par analogu mēğinājumu dabūt kontroli pār ASV atpakaļ, labojot prezidenta Vilsona nodevību I Pasaules Kara ēnā nododot privāt baņķieru mafijai. Naudas drukāšanas un aizdošanas beneficiāriem kļūstot vienai ğimenei. Bretanvudas vienošanās atļāva naudu drukāt privātğimenei, jau bez zelta seguma un valstu premjēriem nodevīgi atzīstot, ka visa pasaules rezerves valūta ir privāt oligarhu dolārs. 

6. Atzīmēšu vēl vienu kazusu, lai atvēsinātu prātu tiem, kas tic ka Krievijas Federācija pie visa pasaulē vainīga, to pārvaldot. Pat Kara laikā, Krievijas prezidentam, tāpat kā ASV nav reālas varas, jo pat kara rūpniecības uzņēmumi Krievijā bankrotē viens pēc otra. Neļaujot gūt pārsvaru pār desmitreiz mazāko Ukrainas ekonomiku. Kāpēc? Jo Nabiuļina un Grefs reāli pārvalda KF, kā FRS Pasaules Centrbankas ielikteņi. Kā viņi grauj Krievijas spēku? Uzliekot nenormāli lielus maksājumu procentus un nodokļus, kara laikā, pat kara rūpnīcām, liekot bankrotēt. Vai tas nav absurds, ja mēs pieņemam, kā presē Latvijā tiek ziņots, ka Putins pārvaldot. Ja tā būtu, tad, es, piemēram, kā prezidents, ja gribētu uzvarēt karā, es savām kara rūpnīcām atlautu uz kara laiku nemaksāt bankas procentus un nodokļu parādus atlaistu un vēl dotācijas iedotu. Kā, starp citu, Hitlers nacistiskā Vācijā izdarīja, paņemot no ebreju FRS centrbaņķieriem privatizēto centrbanku savā kontrolē. Pašam Hitleram emitējot, tas ir, drukājot naudu "deutschmark". Domāju, ka tieši par to, sākās Pasaules II  Karš. Kut tagad, safabricētā vēsture, māca izglītības sistēmā citus iemeslus. Izaudzinot latviešu tautu, kura neko nezina par to, ka visa pasules nauda pieder vienai "ģimeniski" saistītai mafijai. Nekādā ziņā neaizstāvu ne Hitlera, ne Staļina zvērīgo pārvaldes stilu. Taču, ja es būtu Latvijas izglītības Ministrs, es liktu uzrakstīt alternatīvu vēsturi, lai latvieši domātu Nacionālā Egoisma garā, vadoties no izdzīvošanas instinkta. Nevis citas tautas un oligarhāta varas nostiprināšanas interešu labā pašiznīcinātos kā tauta, lai dotu vietu šo zemi ieņemt citai tautai. 


Kā ukraina tiek iztīrīta no iedzīvotājiem, par pašu ukraiņu un tur dzīvojošu krievu naudu un ar pašu ukraiņu rokām. Velnišķīgi viltīgi, abu valstu reāliem valdītājiem, spēlējot uz vienu roku. To mēs redzam pēc kara rezultātiem. Jo ieguvējs būs trešais spēks. Par ko sen jau rakstīju savos apcerējumos un politisko reāliju aizkulišu beneficiāru roku vadīto afēru atmaskojošās hipotēzēs. Zeļenskis, jau noslēdzis līgumu ar Black Rock Larry Finta desmit triljonu aktīvu privātfondu, par 450 miljardi, par jaunu pilsētu infrastruktūru būvniecību un līgumus ar transnacionālām korporācijām Nestle uc. par rūpnīcu būvi un dabas resursu auglīgāko pasaules aramzemju atdošanu. https://successfulsocieties.princeton.edu/sites/g/files/toruqf5601/files/BlackRock.pdf ASV kongresa uzrunā, Zeļenska kungs minēja, ka tā nav palīdzība, bet labākais ieguldījums 21.gs. Labākās tukšās Eiropas zemes varēšot apsaimniekot transnacionālās korporācijas. Jāklausās starp rindām: "Your USA bankers money is not charity, but greatest investment" runas 13 minūtes 40 sekundē, izlobīju jēgu runai https://www.youtube.com/watch?v=7gjwlCe5T6M 

To sapratu, no viņa runas un līguma, ka karš ir bijis būvplača attīrīšanas uzdevums, no vecām infrastruktūras ēkām un neērtām ielām un no nevienam baņķierim nevajadzīgiem iedzīvotājiem. Tāpat, kā Latvijas iedzīvotāji priekš tarnsnacionālo baņķieru ģimenes ir ņevajadzīgie "liekie ļaudis". WEF forumā Al Goram paziņojot, ka Austrum Eiropā tuvākā desmitgadē sāks pārvietot miljards iedzīvotāju no Āfrikas un Tuviem Austrumiem. Jo latvieši pierādījuši, ka nedod pienesumu, nemāk domāt un nemāk saimniekot. Klintonei minot, ka ukraiņi nav pelnījuši kā zaglīga korumpēta tauta vislabākās pasules zemes, kur citām tautām sasilšana pārvērš zemes tuksnesī, vai sasalšana ledus tundrā. Aizmirstot pieminēt, ka tāpat, kā no zvejniekiem iztīrītā Jūrmalā, luksus dzīvokļus un villas nopirkt var tikai ārzemju baņķieri. Arī pēc kara atjaunotā Ukrainā, ne jau izmētātie pa pasauli plikie ukraiņu bēgļi, bet transnacionālie baņķieri un miljonāri dzīvos mīlīgākā klimata zemē, tāpat kā Jūrmalā.


7. Ja Latvijas vadītāji nedarbotos kā transnacionālas banku piramīdas saimnieku mafijas marionetes, tad Latvijas valdība Kara un Kovida lokdaunu laikā uzliktu likuma grozījumu, nebankrotẽt uzņēmumus un neatņemt ğimenēm mājokļus, ja nevar samaksā ārzemju asinssűcēju un krāpniek bankām procentus. Ja nevar samaksāt nodokļus, uzlikt 0 nodokli. Līdz kara situācijas beigām. Arī koleğiāli, nevis katru gadu par tūkstośiem palielināt, bet samazināt ierēdņu skaitu un algas. Lai nevajadzētu no izbadētajiem maziem uzņēmējiem un pievienoto vērtību radošiem, katram uzturēt veselu baru parazītağentūru, kur Latvija noteikti var iztikt bez kosmosa ağentūras utt. 

8. Uzlikt tieši lielu dubultu nodokli ārzemju lielveikalu un kafe tīkliem, kuri nemaksā vai maksā pazeminātus nodokļus, gūstot pasakainu peļņu un izspiežot Latvijas vietējos mazos uzņēmējus.


9. Atbalstīt ar subsīdijăm tos tirgotājus un ražotājus, kas darbojas aizvietojot imprtējās preces, ar Latvijas produkcijas ražošanas uzsākšanu. 


10. Valsts energo ražotājam korporācijām uzlikt strādāt bez peļņas, kā ierēdņiem, tikai uz algas. Kāpēc Latvenergo un Air Baltic utt būtu jābūt 400 miljonu peļņai un jāmaksā dividendes? 


11. Ārzemju Bankas aizvērt momentā. Tās dažas Zviedrijas un ASV kas Latvijā palikušas,  izsūc Latvijas pilsoņiem resursus, kā koloniāli pakļautiem iezemiešu vergiem. Atverot atkal Latvijas Valsts Hipoteku Banku, kura izsniegtu, kā pašpalīdzības Krājsabiedrĩba, vietējiem uzņēmumiem bezprocentu kredītus.

12. Arī izmest no Latvijas zviedru parazītbankas, kuras kredĩtus nedod, bet pelna uz katru transakciju un konta uzturēśanu. Man pa kovidlaiku Sia Happy Art Museum nebija neviena transakcija un uzņēmumu lika slēgt specdienesti, knab tiesa par atbalstu opozīcijas partijām dodot telpas un VID uzliekot sodu tiesas par privātā dzīvokļa atņemšanu atriebĩbā par KPV un citu partiju atbalstu. Aizbildinot dēļ 2 m distances ierobežojumiem masu pasăkumus neļaujot arī, lai netiktos biedrības un nevalstisks kopspēks. Taču uzņēmuma kontam bija VID prasībās jābūt un Swedbank lika maksāt simtos par “konta uzturēšanu”. Tā taču ir valsts piesegta reketieru izspiešana, pẽc būtības, nekādus resursus netẽrẽjot manis kā pilsoņa un uzņēmēja labā. Kur kopā Sia Pinakoteka un Sia Happy Art Museum īpašnieka kārtā nodokļus un valsts bankai procentos esmu nomaksājis pa darba gadiem varbūt pat miljonu. 


13. Valsts Bankai jāatver līnija, kas visus pilsoņu maksājumu kontus apkalpo pati, bez maksas, bez peļņas, kā, piemēram, Revolut Banka, kas nepraso neko par konta un kartes uzturẽšanu. Zviedru Bankām, mūsu nodevēju valdība iedevusi ekskluzīvu iespēju, par katru transakciju no 1,8 miljoni civēku pelnīt miljardus. Kuri varētu palikt mūsu budžetā, ko izmaksāt Vienotĩbas Koalīcijas parādu 22 miljardi, jo Kalvīša valdība atstāja pelnošu budžetu bez parādiem.

14. Kas vēl? Tagad ātrie kredītu ir nenormāla atļauja, kā kazino, mafijai aplaupīt pilsoņus, uzliekot uz “šķotčiku” ar nāves draudiem atņemot visus īpašumus. Jo hipotekārie EU baņķieri dod naudu par eiroboru, dažkārt pat ar nagatīvu procentu likmi, mazliet piemaksājot, lai pilsoņi tikai ņem, investē, attīstās un nodokļos bagātina valsti. Paši naudas sistēmas īpašnieki, pat vairs nedrukā. Vienkārši uz datora pieliek nulles. "Tā un tā, no rītdienas Tu esi mums parādā tik un tik." Nevis pārnestā, bet tiešā nozīmē, kā to dara kriminālā mafija, ar ieročiem draudot pakļauties. Tikai šeit gļēviem valsts Premjēriem ar ASV pasi, piedraud, ar Ukrainai līdzīgu, vai Irākai līdzīgu ,koloniālas pakļaušanas karu. Neko nepārmetu K. Kariņa kungam, jo iedomăjos pats diez vai būtu varonis un diez vai spētu izturēt strādāt zem šantāžas draudiem. It sevišķi, ja patriotam premjēram tautas atbalsta nebūtu, jo Sorosa fonda apmaksātie Latvijas spiegu masu mēdiji, gānītu jebkuru oatriotisku soli. Un izglītoties, domāt nespējīgā, pašiznīcībai nolemtā, TV Panorāmas indonrinētā masa, noliņčotu pati savu aizstāvi, Nacionāli Egoistisku Latvijas Premjēru. Ja Viņš rīkotos, kā Kārlis Ulmanis, jeb kaut vai Kalvītis, Lembergs, Šķēle un Šlesers. Kas bija ambiciozi "žipčiki" un "sliktie puikas", bet savējie, kā amerikāņiem, sliktais puika miljardieris Tramps. Sliktie ārzemju baņķieriem, bet ne priekš latviešiem. Jo izgrieza pogas ebreju, zviedru un ASV bankăm un ekonomikām. Tas bija daudz mazāks ļaunums, kā visu koproduktu un kopīpašumu atdod Vienotības aizkulises saimniekiem, transnacionāliem oligarhiem. Kas ir absolūti atsaldēti maniaki. Ieviešot taotalitāru sistēmu, transhumānismu kristīgās morāles vietā, likvidējot visu sabiedriskā sektorā 20 gadsimtā sasniegto sociālo dzīves pamatu. Latvijas nolamātie par oligarhiem, bija ieauguši Tēvzemes pašvaldību uzņēmēju grupējumos. Atstājot saprivatizēto naudu Latvijā, reinvestējot tepat. Izveidojot 100 privātbanku "mazo Šveici" un pelnošu bezkredĩta Latvijas budžetu Kalvīša valdībai un Saeimai, ko globālisti atlaida. Ne velti, tiekot arī mūsu oligarhiem "Magņitska Sarakstā", kā lielākiem nepaklausīgiem banku virsnacionālai mafijai. Latviešiem nenovērtējot, ka tie bija neredzamās frontes varoņi. Varbūt. Cīnoties, izprotot īstas pasaules aizkulišu pārvaldniekus. Nu labi, es idealizēju un romantizēju. Taču arī pats uzķēros uz Sorosa stipendiātu, WEF forumā apmācīto prezidentu solījumiem, apturēt Latvijas oligarhus. Taču, kā biju vīlies, kad ieraudzĩju, ka likvidējot visu pelnošo vietējo, Vienotības Koalīcija kalpoja un kalpo ārzemju oligarhu labā. Kā likvidatoriem atdodot pret kovidparādu Suverenitātes materiālo pamatu. Mums viss domāts, lai likvidatori varẽtu izputināt vietējos un visu kustamo, nekustamo, iatņemt pilsoņiem, kā padomjlaikā, kad viss ir centrālai korporācijai un pilsoņi tikai nomā telpas un auto. 

15. Pie kam, neesmu ekonomists un te uzmetu ierindas pilsoņa idejas kā rīkotos, ja man būtu uzticēts “Latviju Pirmå Vietā pilsoņu labā darboties” atgriezt. 


16. Kas ir sakņu sakne? Banku centrbankas FRS, kas aizdod naudu, kurai seguma nav, viņiem nav nekādu adekvātu zelta rezervju 100 trijonu vērtība, ko visas 196 valstis un visi 8 miljardi pasaules iedzīvotāji vienai ğimenei parādā. Tad kāpēc mēs Latvijas latvieši maksājam ar reālo kopproduktu ko saražojam? Tāpēc, domāju, ka mūs šantažē. Ja nemaksāsim katru dienu miljonos, tad mūs neaizsargās no kaimiņvalsts uzbrukuma karā. Jā, tieši tas ir rezons, atzīt, ka stiprākais pasaulē spēks ir šie virsnacionālie banku oligarhi ar kara rūpniecību, NATO, specdienestu armiju. Viņi ir visa īpašnieki, finansētāji un komandētāji. Mūsu latviešu visu saražoto kopīpašumu un infrastruktūras bagātības, dabas resursus, energoresursu ražotnes un pilsoņu privātīpašumu un visu pilsoņu ienākumu atdodot "imperatoru baņķieru" dzimtai. Ko Jums tas atgādina? Man tas atsaucas ar 1990. gadu reketieriem: "atdodiet sastrādāto, pārrakstiet biznesu un dzīvokļus un mēs reketieri, Jūs strādīgos, aizsargāsim no “bandītu vardarbības”." Tikai tie teroristiskie bandĩti arī viņu pašu komandcentra otrs atzars arī bija. Gan izsitēji un demolētāji nepaklausīgiem, lai piespiestu “apsardzes firmai”  “jumtam” maksāt nopelnīto. Un strādāt centīgi patiesā labuma guvējam atdodot visu sastrādāto. 


17. Ko Jūs teiktu, ja es apgalvotu un pierādītu, ka “kara teātra operāciju”, kā to sauc kaimiņvalsts prezidents, viņš veic, klausot abiem ar pretējo karojošo pusi, tiem pašiem vieniem ieroču ražotāju rūpniecības un naudas sistēmas īpašniekiem. Kuri, lai iebiedētu ar Ukrainas likteni, pretī prasa klaji bandītisku visu Valsts un privāto īpašumu atdot viņiem, par “aizsardzību”. Shēma identiska ar 90to reketieriem. Tikai valstu apmēră. Piespiežot Latvijas visām spēka, tiesu un ierēdņu struktūrām izkratīt visu no pilsoņiem. Ar ieņẽmumu, nodokļu, kredīt un tiesu izpildītāju tūkstošos lielo kolektoru likvidatoru armiju. Vairs Latvijas valsts aparātam nestrādājot pilsoņu interesēs, nesargājot no ārpuses mafijas. Bet mafijas interesēs, pašu latviešu spēka struktūrām, represējot, terorizējot pilsoņus un karojot pret tautu, visu atņemot. Valsts parāda summas procentus, pat tikai apkalpojot. Kur pamatsumma tikai katru gadu aug un aug. 


18. Mums nav jāatzīst šis parāds. Visas valstis, kas dumpojās, dabūja norakstīšanu parādam. Atceraties Grieķus, kam norakstīja. Par to neraksta, kā par nevēlamu precedentu. Bet islandieši visi pārsimts tūkstoši tautas, sanāca uz sapulci kopā un nolēma, ka nemaksās, nodevīgu dažu ārzemju pasu politiķu, tautas uzsēdināšanu uz parāda. Nolemjot ielikt cietumā un izsūtĩt dažus baņķierus un ministrus, kas šo afẽru virtuāli dokumentos ierakstĩjuši. Taču auditā nav varējuši atskaitīties, kur 20 miljardi? Kā Latvijai tikuši lietderīgi izlietoti? Nav arī bijis pierādījuma, vai tā nauda reāli arī atvesta. Un nav pierādījumu, ka tā aizdevēju privātpersonai bijusi. Tā lielā sazvērestība pret tautu ir, ka korumpētie politiķi dabū sev, gan kādu ĩpašumu Šveicē pie Kuomo ezera. Bet nekādu naudu Latvijas budžetā, ne zeltu “aizdevēji pēdiņās" nedod, jo nekā viņiem nav. Izņemot reālās preces no maksājumu procentiem, un ķīlu reāli atņemtie Latvijas Valsts un pilsoņu reālie kustamie un nekustamie īpašumi. Tā ir afēru būtība. Ka arī komercbankas, itkā uz datora "aizdeva naudu", kuras viņiem nebija. Muļķojot stulbo, lẽtticīgo tautu. Jau iepriekš zinot, ka pēc daži gadi iztaisīs viltus krīzi un bankas likvidāciju, savācot ķīlā ierakstītos reālos tautas kopējos un privātīpašumus. Un dažus gadus procentos iekasētos reālos darba augļus arī. Muļķiem pārstrādājoties ar sapni, ka tad kad izmaksās kredītu, bērniem paliks sava zemīte un māja. Es šito shēmu ar vecākiem un dzīvesbiedri kopš 1990 izgāju 4 reizes. Zaudējot visu savergoto, sastrâdāto pa naktīm ćetros darbos. Līdz draugi bankās izskaidroja aizkulises sazvērestības shēmu. 

https://vidulejs.blogspot.com/2024/12/2025-gada-beigas-kripto-maineri-un.html


Dags 3. decembrī 2024 6:28 no rīta, 

kā parasti apdomājot Kas Notiek Latvijā?