Katrs Latvijas pilsoni, uzraksti savu Latvijas Valsts Konstitūcijas variantu. 21.g.s. reāliju tēžu apspriešana © Dags
Kāda varētu būt Latvijas Valsts Konstitūcija, ņemot par pamatu 21.g.s. Reālijas un aktuālo spēku samēru? Ieteiktu, katram Latvijas pilsonim uzrakstīt savu ieteikumu jaunas konstitūcijas izveidei. Saliksim labākos viedākos ieteikumus kopā. Pats pārdomāšanas process katram pilsonim jau būs auglīgs, beidzot sākot domāt par Latviju kā par savu kopīpašumu, kā par savu māju un kā par savu miesu.
Tēžu apspriešana © Dags https://vidulejs.blogspot.com/2024/10/eventuelas-valsts-eventuelas.html
Man ļoti patiktu pieņemt noformulētu LATVIJAS cilvēku vienošanos konstitūcijas pamatā, apmēram, šādā garā. Tas, protams, nav izdarāms uzreiz. Taču gribas spēka diktētai tautas sirdsapziņas balsij jāskan principiāli. Katram savas tautas patriotam jādomā Nacionālā Egoisma vadītam. Pamēģināsim, Draugi, iztēloties, šai Svetdienas rītā, ka visas virs nacionālās organizācijas izzudušas un starp valstīm stikla siena un neviens nevar iebrukt, lai mūs pārvaldītu. Ko mēs tad domātu un kādus pašpārvaldes principus manifestētu? Uz priekšu, Draugi, tātad šodien 27. Oktobrī Dzimšanas Diena:
- Pat ja iznīcinošu karu un genocīda rezultātā mēs latvieši, paliksim tikai 100 cilvēki, mēs nekad nepadosimies svešiem līgumiem, likumiem un svešām vērtībām un tradīcijām.
- Pat ja viņu palīdzības piedāvājumi būs saprātīgi, mēs paturam tiesības no tiem atteikties.
- Pat ja viņi gribēs mūs glābt mēs paturam tiesības atteikties no piespiedu glābšanas, paturot tiesības iet bojā, bet nenokļūt atkarībā no svešā esot parādā pakalpojumu.
- Pat ja viņi piedāvās kara aizsardzību pret trešo valsti, mēs nepieņemsim apsardzības vienošanos, lai nenokļūtu beztiesiskā vājā pozīcijā no viņiem pašiem. Jo šādi negodprātīgi kaimiņi viltīgi ir vienoti ar trešo kareivīgo pusi, kas mũs tieši apdraud, lai ar viltību, piedāvājot aizsardzību no viņu pašu agresijas mūs pakļautu.
- Tāpēc mēs latvieši no savas rūgtās nacionālās pieredzes, izvēlamies apzināti iet bojā, bet saglabāt Suverenitāti un pašnoteikšanos. Un to arī visai pasaulei paziņojam.
- Mēs nepretendējam uz citu cilvēku un tautu pakļaušanu un kolonizēšanu kā resursu.
- Mēs aizveram savas robežas un dzīvojam savu iekšējo dzīvi pēc savas pašnoteikšanās pašpietiekami. Lai visi zina, ka ja kāds to nepieņem, tātad tam cilvēkam, tai svešai ğimenei un svešai valstij ir iekarotāja ambīcijas.
- Pat ja viņu nosaukumā ir pretenzija uz globālu apvienību. Ja tās pamatā ir vardarbīga savu likumu uzspiešana, mēs to pieņemam kā kara pieteikumu, ja nedrīkstam visas tautas apmērā referendumā izskatīt uzspiestā pakta vai līguma būtību.
- Mēs paturam tiesības atteikties no visu noslēgto Latvijas līgumu un paktu trastiem, ja tie uzspiesti ar spēku un viltu.
- Mēs paturam tiesības uzskatīt par spēkā neesošiem nevienu parādu, ko tautas vārdā vienpersoniski aizņēmies un iztẽrējis kāds nodevīgi uzpirkts pašpasludināts sev neesošu pilvaru uzurpators.
- Mēs kā Latvijas pilsoņu kopums, kura pamatu veido latviešu tauta un valoda kā domāšanas un saziņas matērija, paturam tiesības neatzīt arī pazemojošus, mūs ilgtermiņā iznīcinošus paktus un līgumus, kurus noslēguši gļēvi un iespējams nodevīgi uzpirkti simts deputāti.
- Mēs paturam tiesības atzīt tikai savu Latvijas gribu, manifestētu ar brīvu referendumu un tautas nobalsošanu plebescīdu, pašu organizētā un pilsoņu kongresa kontrolētā brīvā caurskatāmā kārtībā, bez neviena "melnā cauruma" starpposma, bez neviena "uzticies zinātnei, uzticies baņķieriem" starpposma.
- Tikai 100% mūsu pašorganizēta kontrole pār visu, ko mēs darām un pieņemam.
- Pat, ja tas prasa nesamērīgi lielākas pūles un ieguldījumus.
- Mūsu tautai piederošā valsts, kā saimnieciska struktūra, patur tiesības, ik pa laikam pašatjaunoties un pārskatīt visus spēkā esošos līgumus un pārbaudīt vai tie atbilst latviešu tautas vitālām izdzīvošanas interesēm.
- Ja saistošie līgumi ar viltu transformēti vai izrādījušies mums neizdevīgas lamatas, mēs tos atsaucam. Kā to izdarīja Lielbritānijas apzinīgie pilsoņi Brexitā.
- Mēs paturam tiesības iznīcināt katru mūsu fizisko un garīgo izdzīvošanai vitālo tradīciju robežu vardarbīgu pārkāpēju. Ja kāds nāks pāri robežai "mūsu labā" mūs izsūtīt uz Sibīriju vai ievietot komendantstundu getto darba nometnēs, paturam tiesības viņu pašu aizsūtīt atpakaļ uz viņa maniakālā prāta elli. Ja kāds lauzīsies mūsu mājā izkastrēt ķīmiski vai ķirurğiski mūsu bērnus, paturam izkastrēt tiesības viņa paša labā viņu, lai atdziest pārkarsušā maniakālā kungaprāta iedomība. Mums ir jāiegādājas pretaviācijas iekārtas, lai cik dārgi tās maksās. Un ja kāds mums "mūsu labā", kaisīs uz galvas veselīgos smagos metālus un piespiedu vakcinācijas zāles vai kaut vai žeņšeņu, bez mūsu atļaujas, mēs viņu notrieksim.
- Mēs neizskatīsim nekādus līgumus un piedāvātos paktus ar civēkiem un organizētu cilvēku apvienībām, no kuru negodprātības esam vienreiz, netālredzīgas naivas uzticēšanās rezultātā fatāli cietuši.
- Paturam tiesības atteikties no piespiedu ārstēšanas, ko kāds cits grib uzspiest, par labu esam, viņaprāt, pats ne sev, bet tieši mums to uzspiežot ar fizisku spēku. Uzskatīsim, turpmāk, to par slepkavības mēģinājumu, un tā arī uz to reaģēsim, pašaizsargājoties ar visiem mums pieejamiem līdzekļiem, līdz adekvātu duršanas ierīču pretpielietošanai pret vardarbīgu uzbrucēju. To paziņojam, lai viņš iepriekš zina, ka latvijā vairs nedzīvo hitlera un staļina nāves nometņu uzraugu eksperimentiem ar cilvēkiem paklausīgi civēklopi. Ninrnbergas nākošā prāva par noziegumiem pret cilvēci gaida katru nākamo tīkotāju, lai cik viņš bagāts un slavens un varens kā Ādolfs, pašam šķistu.
- Paturam tiesības atteikties no piespiedu barošanas, izvēloties badoties, kā uzskatām, no mūsu zināšanu viedokļa, par labāku, ja gēnu modificētu, ievestu, nezināmas izcelsmes barību uzskatām par indīgu. Mes uzticamies, tikai suverēnas Latvijas sanepidstacijai, kura pārbauda visus Latvijā ievedamos farmas un pārtikas produktus un kuru vada vēlēti, publiski pārbaudāmi zinātnieki, kas tiek finansēti tikai no Latvijas tautas. Katrs darbinieks atblldīgs ar nāves sodu par iespējamu genocīdu pret savu tautu.
- Paturam tiesības cīnīties ar tikpat adekvāti pielietotiem ieročiem, ja kāda privātpersona vai tai piederoša spēka struktūra ar pašpasludinātiem noteikumiem, uzbrūk mums, mēģinot atņemt mūsu likumīgo tēvu tēvu zemi, mūsu uzbūvēto īpašumu vai mūsu dzīvību vai veselību.
- Atsakāmies slēgt jebkādas vienošanās ar cilvēkiem, kuru nodomus esam pārbaudījuši esam negodprātīgus pret mums.
- izvēloties neslēgt nekādus līgumus un nepieņemt nekādus pakalpojumus, manifestējot savas suverēnās tiesības ignorēt cilvēkus ar vergturu ambĩcijām, ar kolonizēšanas ambīcijām, ar īpašnieka ambīcijām, kuru tradicionālie noformulētie likumi un tautas paražas, uzskata pārējās dzīvās būtnes par viņu resursu. Ar šādām būtnēm un to apvienībām, kā ar cilvēkēdājiem līgumus mēs neslēdzam.
- Ar šādiem cilvēkiem, ğimenēm vai firmām un valstīm, mūsuprāt, nav iespējama nekāda saziņa un vienošanās. Jo viņi paši, nodefinējuši sevi, kā nedabīgs ārdošs spēks, pavēršot kara stāvokli un ignorances līdzāspastāvēšanas attiecību stāvoklī, tikai paši sevi ieliekot tādā kara pozīcijā. Mums, kas esam, viedi kaimiņi, pavēršot viņu nodefinēto agresīvo imperiālistisko ideoloģiju un uz tās bāzes uzsākto vardarbību, atpakaļ pret viņiem pašiem.
- Mēs paziņojam imperiālistisku ideoloģiju par nelikumīgu un apņemamies cīnīties savas tautas un valsts iekšienē ar tās propagandu, jo tikai katras tautas pienākums attīrīties no provokatoru propagandas infekcijas tautas sabiedriskā apziņā.No āras iejaukties un to izārstētr nav iespējams. Tāpēc tik svarīgi likumi pret cenzūru un faktu slēpšanas birojiem, lai nepieļautu infekcijas izplatīšanos slēgtā info telpā, kurā nav iespējams brīvā diskusijā pašiem atmaskot sabiedriskās domas metastāzes. Ņemiet vērā atšķirību, ka faktu cenzēšanas biroji totalitārās valstīs arī slēpjas aiz līdzīgas frāzes, ka neļaus izplatīties, viņuprāt, kaitīgai info. Viediem latviešiem jābūt izglītotiem, lai izprastu atšķirību filigrānās vārda brīvības un pašnoteikšanās diferencēs.
- Mēs nekad neslēgsim līgumus un neieiesim kontaktā, ne ar šādiem cilvēkiem, ne ar viņu veidotām savienībām un valstsstruktūrām, izvēloties ar viņiem būt ignorances līdzāspastāvēšanas vai kaut kara stāvoklī, taču nesadarboties, nekontaktēt ar viltīgiem, svešu finansu sistēmu īpašniekiem, kas mēğinās paverdzināt ar augļotājiem, šantāžistiem un finansiāliem teroristiem ar finansiāla iekarotāja, svešu valstu banku saimnieku ambīcijām Latvijā. Te apmksājot ar 20 K algām nodevējus un tautas bagātību demolētājus un atdevējus.
- Mēs saprotam, ka mūsu Suverenitātes galvenais pamats ir mūsu pašu nodefinētā vērtĩbu sistēma, kas manifestējas jaunās Konstitūcijas konsekventā redakcijā, kura ietver 21. gadsimta baņķieru viltību reālijas.
- Mūsu vērtību sistēma, saimnieciskā materiālā veidā pastāvēt var, tikai, kā mūsu Suverēnā naudas sistēma. Kurā mēs visaugstāk atalgojam, to, ko esam nodefinējuši konstitūcijā un civillikuma jaunajā redakcijā, mums, mūsu Nacionālam Veselīgam Egoismam par labu esam.
- Galvenokārt, cīnoties ar hibrīdkara iebrukumu spiegu un svešu nacionālo interešu viltīgu uzspiedēju propagandas un cenzūras tandēmu ağentiem. Apturot svešu fondu un ekspansīvu finansistu korporāciju apmaksātu viedokļu līderu aģentūru ietekmju izplatīšanu Latvijā. Pārbaudot katra finansējuma avotu, atļaujot tikai Latvijas tautas organisku domu izplatīšanas tiesības. Lai Latvijas pilsoņu kopums par savu naudu, savā starpā izdiskutē un nonāk līdz izdzīvošanas skaudrām patiesībām un nežēlīgām, bet tautas ilgtermiņa pastāvēšanas un izdzīvošanu garantējošām regulām un likumiem Latvijā, balstoties uz tālejošu stingru pamatu. Lai Latvijas pilsoņu kopumam būtu priekšroka Latvijā. Lai Latvijas likumi nevis masveidā ik pa 10 gadi ar safabricētu krīžu ieganstu atņemtu mājasvietas, bet lai visus sabūvētos Latvijā miljonus kvadrātmetru jauno projektu villu un dzīvokļu dalītu jaunajām ģimenēm par brīvu. Par brīvu. Ar likumu aizliedzot priekšroku bezmaksas dzīves vietu pabalstu un pakalpojumu veidā migrantiem. Latviešus neizsūtot svešumā, kur viņiem globālo baņķieru uzspiestā kārtība Latvijā, liek aizbraukt, lai svešumā, kā migrantiem arī latviešiem kaut kur pasaulē būtu iespēja, gūt tikai kā migrantiem, atsakoties no sava Latvijas valsts līdzīpašnieka statusa, gūt daudz augstāku dzīves pārticības līmeni, ģimeņu un bērnu radīšanai.
- Aizliedzam jebkuras cenzūras formas, kas darbojas, kā informācijas slēpšanas kantori, neļaujot noformulēt Nacionālās Intereses, brīvā plurālisma un ideju konkurences caurskatāmības veidā, Latvijas sabiedriskās domas ietvaros. Taču pieļaujot sludināt tikai mūsu Latvijas ģimenes vienīgās pases piederības pilsoņiem. Kas nav svešu nacionālo tautu interesēm uzticību zvērējuši. Spiegi tiek sodīti Latvijā ar visstingrāko likuma bārdzību, neizlaižot pēc noziegumu izdarīšanas uz viņu otrās pilsonības valsti, atzīstot, ka otra pase vairs nav spēkā esoša uzņemoties Latvijas ģimenes locekļa pienākumu statusu ar dzīvības ķīlu, kalpot tikai savai Latvijas pilsoņu ģimenei, kā sev pašam.
- Izglītības pamatā liekot tikai Latvijas pilsoņa individa izdzīvošanas un labklājības diktēto Nacionālā egoisma ideoloģiju, vienalga, ko par to domā citas tautas. Jā, tā mēs latvieši arī darām, kā to jau sen dara visas citas tautas, kas agrāk apspiedušas lētticīgo latviešu tautu.
- Mēs saviem bērniem mācām, ka arī mūsu tautai ir tiesības vairoties. Ne tikai arābu, ebreju, aziātu un dienvidamerikānu tautām. Jā, ja tautas, kuras vairojas un pārņem mūsu zemes, piekopj citus kopdzīves principus laulībā un dzimumattiecībās. Jā, mums ir jāmācās no viņiem un jāmāca saviem bērniem tāda dzimummācību auglības forma, lai mūsu tautai būtu eventuēla, kaut vai maza, bet iespēja izdzīvot. Jo fundamentālistu tautas ar nāves baiļu sodiem, māca tradicionālas ģimenes vērtības. Jā, tas ir karš par tautu izdzīvošanu. Jā, diemžēl, liberālisms dzimumattiecībās un liberālisms ģimeniskumā, ja tas nav iespējams, visā pasaulē vienlaicīgi, iznīcina liberālisma upuru tautu, strauji un neatgriezeniski, kā dzīvu vienību. Jā, diemžēl, mēs 21.gs reālijās nevaram būt vienīgie, kas ievēro liberālo virsnacionālo Organizāciju norādījumus izpildot atzīt sevi par pēdējo paaudzi un pašiznīcināties vienīgie. Pie kam ienteresanti, ka sludina liberālās vērtības un balto tautu pašiznīcināšanos, tieši reproduktīvi aktīvāko tuvo austrumu tautu triljonāru fondu apmaksātās Propagandas Virsnacionālās Organizācijas. Skaidri un gaiši, izvērtējot, pēc to ietekmes uz Latvijas Nacionālās Izdzīvošanas nepieciešamo Egoismu, nokļūst atkal zem tās pašas špionu darbības hibrīdkara birkas, darbojoties kā patriotisma demolētāji, Latvijas sabiedriskās domas teritorijā. Jo latviešu nācijai īpatnēja bezierunu paklausības forma. Tāpēc, mums, mūsu pašu izdzīvošanai jāatrod iespēja aizsargāties. Citas tautas neņem galvā, ko viņiem "svešie viltīgie iekarotāji" saka, norok tos un dzīvo pa savam. Bet latviešu īpatnība, ka viens pats sludinātājs pie Valsts stūres tiekot, ar svešu spiega pasi un sirdsapziņu, iegrūž parādu verdzībā visu tautu, apmaiņā pret komendantstundu piespiedu vakcīnām, atdodot latvenergo un tautas neatkarību garantējošās dabas bagātības. Noliek “uz ausīm” visu Latvijas valsts pilsoņu subordinācijas piramīdu. Izkārtojot, ka vislabāk apmaksāti nodevēji un patrioti un godīgi pilsoņi tiek nocenzēti un atslēgti no iespējas pabarot savas ģimenes. Ar aizņemtās naudas ar "nekad naudas nav bijis tik daudz" palīdzību manipulējot ar sabiedrisko domu, uzpērkot spēka struktūras un sodot godprātīgos drosmīgos patriotiskos pilsoņus. Jā, izdzīvošanas filozofijas demolētājs ir lberālās ideoloģijas sludinātājs Latvijā. Jā, tā ir tautas pastāvēšanas nojaukšanas ideoloģija, Latvijas slepkavas, Nacionālās Valsts varas gāzēja ideoloģija. Jā, pēc 30 gadu rezultātiem, ne pēc špionu solījumiem, iznāk, ka aizliedzama un daudz iznīcinošāka un iedarbīgāka par fašismu un komunismu. Kuri okupācijas laikā uz latviešu skaitu, skaitliskas pēdas neatstāja, pat pēc izsūtījumiem, kariem un latviešu izkāvēju soda brigādēm. Latvijā nevienas svešvaras ietekme nebija demogrāfijā tik postoša un disponējoša uz tautas suicidālu padošanos ekonomiskas intervences diktētu genocīda likumu ievērošanā. Jā, man žēl, ka jaukā un sirsnīgā liberālā ideoloģija iedzīvojās vien Latvijā un vēl suicidālismam nogatavoto balto baltu baltās rases tautu vidū. Liberālisms izrādījās tikai kā genocīda ierocis, ja to pielāgo tikai atsevišķas tautas izglītības sistēmai un likumdošanai, kā to pierādīja 30 gadi Latvijā. Jo izņemot vēl dažas balto tautas visa 7 miljardu pārējā pasaule to netaisās ievērot un pārpludina balto tautu zemes ar veselīgu fundamentālistu miljoniem. Izdariet secinājumus paši, ja nebūs bērnu, kas nav nomainījuši dzimumu un ir spējīgi uz reproduktīvo funkciju, tad uz Latvijas zemes paliks tikai iebraucēju migrantu tautas, kas ražo vēljoprojām pa desmit bērni arī 21.gs. Kā to darīja arī latviešu tauta pirms simts gadu atpakaļ, līdz nokļuva, acīmredzot, par iznīcinošu, definējamas filozofijas un sociālās kātrības ideoloģiskās varas ietekmes zonā. Latvijai, agrāk svešu varu kolonizētai ar ieročiem, genocīdu. Šodien ar ideoloģiju kolonizētai ir visstraujāk pasaulē izmirstošas tautas bēdīgā slava, kas vienīgā pati gatava pašiznīcināties. Kam pēc visu zinātnisko iznstitūtu aplēsēm ir palicis laiks līdz gadsimta beigām absolūtai iznīcībai. Kaut gan, ja līdz 2050, paliks vien daži simti tūkstoši budžetnieki ierēdņi, tad jau daudz ātrāk nebūs iespējas apsargāt robežas un kaimiņi nepieļaus tik labas, milzīgas Latvijas zemes un pilsētas turēt bez iedzīvotājiem. Te jautājums būt vai nebūt. Iertēdņu piramīdas vadītāji, pieraduši pie superpriviliģētas greznības, nav gatavi atteikties no sava nepamatotā stāvokļa, gribot to noturēt arī saviem pēcnācējiem. Kļuvuši par nodevējiem, alkatīgie no latviešiem, lai dalītu kredītu miljardus, katru gadu gatavi, izūtrupēt, kaut visus Latvijas strādājošos, pievienoto vērtību radošos. Šo cilvēku apziņā notikušās neatgriezeniskās metastāzes, vairs neļauj identificēties ar savu tautu. Uzpirktiem nodevējiem izmainas piederības apziņa, identificējoties tikai ar maniakāliem transhumānistu baņķieru koloniālisma plāniem, gataviem pamest Latviju, kad viņu maksimāli postošā misija pabeigta. Atšifrētiem, jādodas uz Kuomo ezera villām. To mēs apturam un no Latvijas neizlaižam nevienu bijušo noziegumos pieķerto ierēdni ar diplomātisko pasi. Lai visi ierēdņi zina, ka izvest salaupīto neizdosies. Kā tas ieviests jau daudzās Austrumvalstīs, apturot valsts ekonomiskās likumdošanas nodevības formas.
- Jā, mēs, tāpat kā krievi, ebreji, amerikāni, ķīnieši un arābi liekam savas tautas izdzīvošanas intereses visas savas valsts ideoloģijas pamatā. Ja kādam ir pret to kas iebilstams, tātad tas ir spiegs, agresors un Latvijas tautas slepkava. Jā, tieši tikpat stingri, kā to uzskata Ķīna, ASV, Krievija, Arābu fundamentālistu valstis un mūsu paraugs Izraēla, kas attīstas un pakāpeniski izvēršas par lielvalsti, esot vēl daudz mazāka, jaunāka par Latviju.
- Mēs aizlledzam Latvijā ārvalstu apmaksātu aģentu cenzūras un propagandas iestādes, kas sagrābušas iznīcinošu izglītības programmu sastādīšanu mūsu bērniem. Konceptuālā varas līmenī iepotējot ne tikai svešas zāles miesai, bet arī postošu ideoloģiju pašapziņas iznīcināšanai. Lai latviešu gribas spēka sacelšanās pret apspiedējiem nebūtu tikpat iespējama, cik gaļas lopu sacelšanās nav iespējama lopu fermās. Jā, tas ir grūti pašiem noformulēt savus izdzīvošanai nepieciešamos izglītības programmu algoritmus, bet nāksies to darīt, mācoties no mums brālīgās vitālās ebreju tautas dzīves gudrības un kopsadarbības principiem viņu brīnumainā Izraēlas valstī. Kurā visi no dzimšanas tiek stingri audzināti nacionālā egoisma garā ar arhaisku fanātiski izpildāmu tradīciju ievērošanu un nāves bailēm no atkrišanas un izstumšanas no savas asiņu kopības tautas sociuma īpatniem baušļiem. Mums būs atdzimt, mācoties no citām strauji augošām Tuvo Austrumu tautām. Jo valsts izaugsme nav jaunbūvju fantastiskais skaits, kur izmitināt migrantus un Jūrmalas supervillas, kur celt kungu godā apkalpojamus bagātus ieceļotājus. Valsts izaugsme nav totālā vietējo ražotāju un tirgotāju un apkalpotāju skaita aizvietošana ar svešu valstu pilsoņu aizvietotājiem, aizbraucošo latviešu vietā. Valsts izaugsme ir mērāma tikai ar tās ķermeņa dzīvotspēju. Valsts nav makroekonomiskie rādītāji, kā to definē baņķieru ielikteņi. Valsts ir tikai tauta. Latviešu tauta kā titulnācija un latviešu valodas nesēja ir Latvijas valsts ķermenis un izaugsmes mēraukla. Ja Latvijas tauta pie šā režima superstrauji izmirst, tā ir vienīgā mēraukla, vai likumi pārvaldē ir augligi vai geocīds pret valsts īpašniekiem. Ar Nigēru Latvijas tauta no 1800 gada sāka ar vienādu startu, taču Latvija pielīdzināta līdz gadsimta beigām nullei demogrāfijā, bet Nigēras tautas likumu un tradīcijas apdzen pat Ķīnas demogrāfiju un līdz gadsimta beigām būs tauta miljardniece. Latvijas himnā nav teksta, ka Latvijas dzīves jēga, lai te zeltu zviedru bankas, pakistāņu kebabi un ASV lielveikali. Latvijas himnā teksts, ka Latvijā jāzeļ latvju meitām un dēliem, kuri no Vienotības Koalīcijas globālistu pārvaldes bēg uz Īriju un nedzimst Latvijā. Kas mūsu apziņā iepotējis suicidālu pašlikvidēšanos, ieaudzinot latviešos no bērnības, ka izzušana ir vēsturiska reālija, ko stoiciski jāpieņem. Taču mēs jaunajā izglītības paradigmā stoiciski pieņemam izaicinājumu izskaitļot nodevēju propagandas perēkļus, tos izdzīt no Latvijas un apdzīt Nigēru iedzīvotāju skaitā nākošā gadsimta laikā. Mēs uzskatam, ka Dieva Radītāja priekšā ar savu toleranci, darba tikumu un empātiju neesam mazāk vērtīgi par Āfrikas iedzimto tabūniem. Apdzīvot un apstrādāt šo Latvijas Dievzemīti. Jā, mēs to pasludinām. Latvijas cilvēki ir Latvijas dzīves jēga, ne makroekonomiskie rādītāji, slavinot cik no Latvijas tradicionālajām biznesa rūpalām pārgājušas transnscionālo baņķieru korporāciju īpašumā. Tas ir Latvijas masu mēdiju viltus slavinājums. Apspriežot Latvijas tautas izdzīvošanas nepieciešamo interešu noformulēšanu, un to ieaudzināšanu Latvijas izglītības sistēmas programmas pamatā. Ieaudzinot arī no bērnības katra Latvijas pilsoņa pašaizsardzības fiziskās iemaņas, higiēnas, veselīgas pārtikas un dabas eliksīros balstītas medicīnas pamatus, gan finansiālās pašaizsardzības zināšanas, gan konstitūcijas un civillikuma un starptautisko attiecību zinātņu padziļinātas studijas jau pamatskolas un vidusskolas obligātajā programmā. Pilnībā atsakoties no citu tautu ideoloģiju diktētas, viltīgu spiegu uzspiestas kolonizējošas prātus, vēstures, farmzinātnes un politekonomijas safabricētu traktātu mācīšanas latviešu indokrinācijai vergu apziņā.
- Jā, mēs visām kaimiņu tautām paziņojam, ka vadāmies pēc sava latviešu tautas Nacionālā izdzīvošanas egoisma. Mēs respektējam arī viņu individu apvienotā tautas individualitātes adekvāto Suverēno līdztiesību. Ja kādai tautai ir kaut kas pret adekvātu un Suverēnu pašnoteikšanos kas iebilstams, tātad tā ir agresīvas imperiālistiskas ideoloģijas inficēta tauta, kas pati nolikusi sevi kara stāvoklī un ignorējošas līdzāspastāvēšanas nesadarbošanās stāvoklī ar veselajām tautām.
- Mēs neatzīstam nevienu agrăk ar spēku un viltu uzspiesto līgumu, kas liek mums darboties pret savām izdzīvošanas interesēm. Jā mēs paziņojam, ka brīvais tirgus izbeidzies Latvijā. Mēs neatzīstam pēdējo gadu latvijas pilsoņus diskriminējošos likumus. Mēs atsaucam likumus, kas dod privilēģijas mūsu kaimiņu kebabnīcām un lielveikaliem, Latvijas zemniekus izūtrupējot ar papildus nodokļiem un strādāt aizliedzošu starptautisku zaļo paktu apstiprināšanu, ar tiesu izpildītāju baņķieru pavēlēm, ekspropriējot latviešu zemes, mājas un biznesus. Mēs to apturam šodien un mūžīgi mūžos. Latvija ir mūsu mājas. Un šeit būs būt latvijas pārtikai, zemnieku saimniecībām, Latviajs ražotnēm un tehnoloģiskiem startapiem, kafejnīcām, latvijas saimnieku viesnīcām, klubiem un mākslas galerijām. Nodevēji deputāti drīkst izbraukt no Latvijas kopā ar savām kebabnīcām un ārzemju intervences perēkļu bankām. Kuri savu vainu saprot, ka pie godīgas tiesas izmeklēšanas ir pieņēmuši antikonstitucionālus likumus pret Latvijas pilsoņu kopuma interesēm, tikai dēļ šantāžas uzspiesta gļēvuma un personīgo labklājību nodrošinošiem ārzemju baņķieru, viņiem dotiem saldiem norakstāmiem kredītiem un braucienu dāvanām.
- Mēs vairs nedarbosimies par labu citu tautu izdzīvošanas interesēm ziedojot savas. Vairs nedarbosimies patiesā labuma gūšanai ne Krievijas tautai, ne Vācijas tautai, ne Izraēlas tautai, ne ASV tautai, ne Zviedrijas tautai, ne Arābijas tautām, kam tik ļoti gribas izplesties pa mūsu zemi un mūsu seņću iekopto infrastruktūru un auglīgo īpatās kultūras tradīciju un darba tikuma vidi, ne vēl kādai citas tautas valstij, kura piesaka ambīcijas, ka mēs kā tauta un tās valsts instruments, esam viņu labklājības resurss. Laiks pateikt: "NĒ" veciem vergturiem jaunās pasaules kārtības maskā. Laiks pateikt: "JĀ" Latvijas pilsoņu interesēm . Kā Vaira Vīķe Freiberga uzrunāja Dziesmu Svētku dalībniekus: "Mēs varam". Domāju kopā ar savas tautas ģimeni: "Mēs bijām, mēs esam un mēs būsim", pārfrāzēju Bībeli: "Mīli savu tautu, kā sevi pašu."
- Mẽs paturam tiesības izdzīvot tikai no tiem resursiem, kas ir mūsu zemē un to arī pieprasam no kaimiņiem, lai iztiek no sava darba, ne no mūsu darba un resursiem.
- Lai arī sākumā kaut absolūtas izolācijas un pašatjaunotnes periodā būs grūti, bet tas būs skaists atjaunotnes laiks, kas iezīmēsies mūsu tautas vẽsturē, kā īsta tautas dzimšanas diena, apzinātas dzimšanas diena.
- Uzņemoties atbildību par sevi. Uzņemoties atbildību arī par savām nākamām kļūdām. Uzņemoties atbildību par savu potenciālo nabadzības un trūkuma periodu īstermiņā.
- Cara laikā un PSRS, gan Ulmaņlaikā, Latvija sevi nodrošināja ar visu nepieciešamo. Visas ražošanas nozares Latvijas talantīgie un strādīgie pilsoņi pavilks. Kā Krievijas Federācijas ekonomika totālas izolācijas sankciju apstākļos pāris gados pirmās nepieciešamības tautsaimniecības nozares atdzemdinājusi. Latvijai izdosies kā pagājušā 20 g.s visu sev saražot, pat ja vergturu kaimiņvalstis, kā Zviedrijas un Krievijas un ASV un Vācijas un UK korporācijas un bankas, pazaudējušas mūs kā vergu resursu, uzrīkos mums embargo. Varbūt vienīgi datordetaļas un elektroniku Latvijas VEF tik ātri neatjaunosies. Taču Ķīna, Indija un Austrumvalstis mūs izglābs ar elektroniku, jo ekonomiskā verdzībā mūs tur tikai tuvākie kaimiņi un virsnacionālo baņķieru izveidotās viltus apvienoto nāciju organizācijas 'pielaulātie' Rietumu brīvā tirgus ekspansijas viltus dzīvesbiedri.
- Taču mēs nākamo paaudžu izdzīvošanas vārdā uzņemamies pilnu riskantu atbildību, paziņojot, ka esam dzīvi un gatavi iet kaut bojā bez ilgu gadsimtu aizbildņiem un turpnāk bez mūsu kā tautas īpašniekiem.
- Šķiršanās tāpat kā ğimenē ir sāpīga ekonomiski un psiholoģiski, taču pateiksim: "paldies par 30 gadu rūgtas peredzes audzināšanu". Tāpat kā pateicām PSRS: "paldies par 45 rūgtu gadu mācību". Atadaloties dzīvesbiedram ar ko bija kādu laiku kopīgs ceļš, arī atdaloties bērniem ir ļoti sāpīgi, izveidojot no vienas divas atseviśķas mājsaimniecības.
- Taču ieguvumi atsver zaudējumus. Jārēķinās ar nodevējiem, kas skaļi brīdinās par Suverenitātes mīnusiem. Taču nodevēji to dara ne jau rũpējoties par latviešu tautas pastāvėšanu ilgtermiņâ, bet tikai lai nezaudētu savas svešo dotās vagara privilēğijas, pārvaldit Latviju patiesā labuma guvējiem privātajā svešās naudas tautas interešu sistẽmă.
- Taču ja citas valstis arī sapratīs savus ieguvumus no brīvas savu poteņču realizācijas, tās liks mūs bez kariem mierā.
- Tikai visiem kopā atbrīvojoties no veco aristokrātu privātbaņķieru naudas sistēmas dziļās pārvaldes piramīdas. Ko vecie karaļi un baroni pēc nacionālo revolūciju rezultāta Nacionālo Valstu dzimšanas simts gadi atpakaļ, slēpti iefiltrēja nacionālo valstu un tautu paverdzināšanas turpinājumu. Suverēno Valstu pašnoteikšanos nozogot ar viltību atdalot centrbankas. Kā suverēnas struktūras, kas pakļaujas tikai centrbanku Centrbankai, pasaules vienotai privātai struktūrai. Kas vienīgā drukā un visiem aizdodot naudu caur parādiem šantažē un terorizē pasauli. Paturot visas pasaules vērtību novērtēšanas un atalgošanas sistēmu par padarīto darbu virsmērķiem. Visu pasaules dzīves jēgu pavēršot kalpot caur naudas sistēmu, to pašu veco karaļu dzimtu pirms revolūciju aristokrātu ģimeņu privātīpašumā tautām paliekot. Tā viltīgi caur naudu simts gadus pārvaldot ekonomiku un politiku sava patiesā labuma gūšanai, sava superpriviliģētā Suverēno ģimeņu statusa saglabāšanai. Un savu cilvēces kontroles mehānismu izstrādē ziedojot visu cilvēces intelektuālo potenciālu un saražoto kopproduktu tērējot "skaldi un valdi" savstarpējos tautu karos. Ar korupciju protekcionējot, visu valstu virsvadībās ievietojot savus sagatavotos ģeniālos adeptus, kas pat vienpersoniski vai šauras virsnacionāļu spiegu grupās vada valstu varas piramīdas, kā paklausīgas rotaļu mašīnītes.
- Kaut vai paliksim pēdējie 100 latvieši, bet nepakļausimies pasaules baņķieru mafijas likumiem un līgumiem. (Taču, protams, ja virsnacionālie baņķieri spēlētu ar savu varu atklātu spēli, mēs būtu spiesti dot tautai, dot paši sev iespēju izskatīt labprātīgu iekļaušnos viņu globālās pasaules varas leģitimizēšanā).
(pielikumā šī rīta pastaigas pārdomām, pievienoju vakardien pārlasītās savas 2021 gada komendantstundu laikā radušās refleksijas uz virsnacionālo struktūru rupju spiedienu https://vidulejs.blogspot.com/2021/04/lohdown-psychopolitics-global-control.html)
Ar cieņu, © Dags