ASV pēc Prezidenta inaugurācijas janvārī Tautas karš pret Privāt Pasaules Centrbankas FRS īpašnieku oligarhu diktatūras ieviešanas Valsts apvērsumu, atsauksies ar karu pret baņķieru rokaspuišu sazvērestību Latvijā.
2024. gada 18. novembris•Autors: Dags Vidulejs
Daudz Laimes Latviešu tautas kopīpašumam valsts formā!
Lai dzīvo Latvijas nacionālā egoisma politika.
Lai dzīvo Latvijas Suverenitāte.
ASV pēc Prezidenta inaugurācijas janvārī Tautas karš pret Privāt Pasaules Centrbankas FRS īpašnieku oligarhu diktatūras ieviešanas Valsts apvērsumu, atsauksies ar karu pret baņķieru rokaspuišu sazvērestību Latvijā.
https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/asv-pec-przidenta-inauguracijas-janvari.html
1. Gribu pastrādāt pie Latvijas Sabiedriskās Domas attīrīšanas no melīgiem jēdzieniem, kuros viltīgi aizvietota vārdu jēga. Sauksim lietas īstajos vārdos. Sauksim nodevējus īstos vārdos. Sauksim par nodevējiem, tos, kas atdod Latvijas pilsoņu suverēnās pašnoteikšanās tiesības PVO, WEF, Pasaules Bankai un FRS, caur Paktu un Konvenciju parakstīšanu bez tautas referendumiem. Un sauksim valsts varas pakāpenisku atdošanu starptautisko baņķieru mafijai, īstajā vārdā, par valsts apvērsumu un tā veicējus par valsts nodevējiem. Gribu šajā pētījumā pastrādāt ar indokrinācijas un Re:Check cenzūras propagandas tandēma sakropļoto latviešu sabiedrisko domu un tās ēnā veikto valsts okupāciju un kolonizāciju. Nu, ko, kas gatavs lasīt, pastrādāsim ar pašmotivācijas formulējumiem ar kuriem 2025 g. mums nāksies izskaust liberālo banķieru apvērsuma rokaspuišu Vienotības nodevẽju postījumus Latvijas transhumānistu kontrolētās sabiedriskās domas sakropļotajā pašapziņā. Ņemot paraugu no ASV jaunās nacionālās suverenitātes atjaunošanas politikas, kas sāksies 2025. gadā.
2. Aizsargāt savas valsts ekonomiskās, kultūras un ğimeniskās un etniskās robeźas- tas nav Egoims- tā ir cieņas izrādīšana mūsu valsts dibinātājiem un Latvijas aizsargiem, kas izlējuši tik daudz savu un svešu asiņu, lai arī mūsu mazmazbērniem būtu etnisko latviešu Latvija. Aizsargāt latviešu Latvijas Suverenitāti ir Latvijas Valsts pilsoņu Kopuma cieņas izrādīšana sev. Suverenitātes pamata- Latvijas Suverēnas Centrbankas atjaunošana ir cieņas izrādīšana pat ne sev, bet Valsts iekārtojuma saimniekiem. Patiesā labuma guvējiem no Latvijas Valsts darbības rezultāta ir jābūt valsts iestādĩjuma akcionāriem, tas ir, latviešu tautai un pilsoņu kopumam, kuriem tikai par īpašiem nopelniem un lojalitāti ir piešķirtas pilsoņu tiesības.
Te jāpiemin, ka krievu un citu asiņu cilvēki, kas vēsturiski sen dzīvo lojāli Latvijai ir Latvijas Valsts miesas nedalāms sastāvs, ko loğiski saukt par Latviešiem, kā citādi lai apzīmētu Latvijas valsts pilsoņu kopumu.
Taču World Economic Forumā šogad viens no headlaineriem Als Gors, draudēja, ka uz Eiropu WEF baņķieri tuvākos gados pārvietošot miljardu no Tuviem Austrumiem un Āfrikas. Globālie baņķieri ar konvencijām un lokdaunu Eiropā apturtējuši dzimstību izglītotām tautām. Taču āfrikas ciltīs viņi rada apstākļus, lai mežoņi dzimtu pa 10 bērni ģimenē, kurus globālisti ieved kultūrtautu iznīcināšanai. Tā kā Rietumeiropas Níderlandes un Beļğijas teritorijas kopā ietilpst Latvijā, bet flāmu zemēs 30 miljoni dzīvo. Tad skaidrs, ka miljardu WEF globālisti pamatā iecerējuši padarīt par kungiem AustrumEiropā. Noņemot zemes nedzemdējošiem un emigrējošiem Baltiešiem it sevišķi, kuri akli padodas globălistu uzspiestiem līgumiem. Tālāk tekstā par migrantu iebrucēju armiju dēvēju WEF sagatavotos okupantus. Elons Masks ASV sabiedrību brīdina, kā ministrs, ka 2025 gadā ASV būs pilsoņu karš ar migrantiem, lai dabūtu armiju, ko Baidena globālisti ieveda ASV.
Kā tikt galā? Latvijā radīt šādiem migrantiem bez izglītības, ar kuriem vispār nav iespējams komunicēt, kas nerunā ne latviski ne krieviski ne angliski un nesaprot sabiedriskās kārtības normas, ar absolūtiem primātiem, kurus galvenokārt Vienotības koalīcijai uzdots dabūt kā pilsoņu kara armiju Latvijā pret pilsoņu kopumulatenti būt gataviem sākt karot. Bīstami Latvijas suverenitātei tie, kas netaisās iekļauties latvijas kultūrā. Tiem Vienotības ievestās armijas kaujiniekiem, vajag radīt nepanesamus apstākļus, bez pabalstiem, ziemā bez siltuma, lai viņi paši brauc prom mājās vai uz bagātām Eiropas zemēm. Latvijas dabas aukstums mūs aizsargā no vienotības globālistu nodevīgā apvērsuma. Jo kopš 2020 Latvijā ievesti iespējams jau 100 tūkstoši, par kuriem oficiāli neziņo, bet vakaros uz ielām ir viņi vien? Tad Latvijā nebūs haosa redīšanas armijas, kuru progresīvie vienotības nodevēji, jebkurā brīdī kā ASV varēs iedarbināt pret Latvijas pilsoņu kopumu. Jābūt gudriem. Integrējušies izglītotie krievi, ebreji arī āfrikāņi, kas ieprecējušies Latvijas sabiedrībā ir mūsu bagātība un uzskatāmi par latviešiem.
Latvijai letāls šis WEF kolonizācijas iebrukums. Tāpēc nekādu iebrucēju migrantu atmijas kvotu. Saprotot, ka tas ir baņķieru slepenais Latvijas valsts nozagšanas karš. Ar robežu kategorisku aizvēršanu mēs latvieši pierādīsim, ka esam pievienojušies saprātīgo valstu saimei.Eiropā pilsoņu karš neizbēgams arī ASV, taču Latvijas nodevēji, lai arī kā cenšas izspiest ar nodokļiem latviešus emigrācijā un lai kā finansē mežoņu armijas ievešanu, tie nabaga āfrikāņi dēļ aukstuma bēg no Ltvijas uz dienvideiropu. Un Latvijā tāpat paliek tikai Latvijas patrioti.
3. Tādus banku sazvērestības ielikteņus Rietumeiropas savienības vadībā, kas Latviju mēģina iznīcināt ar migrantu armijas okupāciju. Kā daudzas Eiropas tautas jau iznīcinātas un ar migrantu armiju asimilētas globālā bezapzinīgā sakausētā necivilizētā vardarbīgā haotiskā masā. Jo turpinot globālo baņķieru ielikteņu Vienotības Koalīcijas politiku Latvijā dažu desmitu gadu laikā Latvija kļūs pirmā širiata valsts Eiropā, kā prognozē visi pẽtnieciskie depopulācijas statistikie institūti. Jo Latvijas tautu vislabāk indokrinēta, iebiedēta ekonomiski sasaistīta un glēva. Vienīgā pēdējā iespēja latviešu tautai sacelties pret baņķieru varas genocīdu, ir pieslieties ASV atjaunotnei 2025.gadā ar Trampa republikāņu nacionālistu revolūciju. Pārņemot no baņķieru korporācijām varu ASV un Latvijā atpakaļ tautas pilsoņu kopuma pašpārvaldē. Visus globālistu nodevējus izsūtot no Latvijas, kā ārzemju spiegus un genocīda veikšanas ideoloģiskos ieročnesējus. "Āfrikas viesi", kas uzsāk diktēt, kā mums dzīvot mūsu personīgajā mājā ir jāizmet ārā, kamēr mēs vēl jūtamies komfortabli saimnieki. Tādus iebraucẽjus un Eiropas savienības vadības viltus partnerus, kas sāk kritizēt mūsu dzīves veida pamatus ir jāizmet no mājas, kamēr viņiem nav izdevies likt mums apšaubĩt mūsu konstitūcijā nostiprinātās Latvijas Nacionālā veselīgā latviešu tautas mūžīgu pastāvēšanu garantējošās pamatvērtības.
4. No 2020. gada visas pieņemtās virsnacionālo privātbaņķieru uzspiestās normas pakti un konvencijas ir genocīds pret latviešu tautu. Latviešu personīgā etniskā komforta robežas tiek ignorētas. Redzot apdraudējumu, Kas ar katru gadu ved dziļākā depopulācijā un latvieśu pamatnācijas aizvietošanā ar migrantiem. Latviešiem dzīvi ar ekonomisku genocīdu padarot nepanesamu, bet migranus uzturot ar privilēģijām un pārvedot ar varu uz Latviju. Latviešus plānveidīgi aizvietojot Tēvzemē ar migrantiem. Lai bezpilsoņu masai dzīvojot nākotnes Latvijā, visas dabasun infrastruktūras bagātības paliktu baņķieru korporāciju īpašumā. Ko lĩdz labie Latvijas makroekononiskie rādījumi? Tie pierāda tikai to, ka transnaciinālās korporācijas Latvijā ar katru gadu gūst pasakaināku peļņu Latvijā, pārņemot Latvijas Valsts suverenitāti garantējošās dabas bagātības, enerğētikas struktūras un ostu infrastruktūru.
5. Jo migrantu kvotas no Tuviem Austrumiem un Āfrikas neapšaubāmi ved pie latviešu tautas asimilēšanas dažu desmitu gadu laikā. Mēs nevaram kontrolēt iebrucēju dzīves veidu, kas visās mītnes zemēs Eiropā izveido slēgtus etniskus anklāvus, kur dzīvo pēc širiāta likumiem, nemācoties pamatnācijas valodu un neievērojot ne valsts ne tradīciju likumus. Uz valsts pabalstiem dzemdējot pa 10 bērni. Globālistu baņķieriem ieperinot kā parazītus migrantu perēkļus, kuriem ir dažu desmitu gadu laikā jāiznīcina visas Eiropas kultūrtautas. Tāds ir globālo baņķieru sazvērestības galvenais ierocis, kā neļaut mostošām tautām pārņemt pašām varu savās valstīs. Jo ja vairāk kā puse būs lojālie baņķieriem migrantu anklāvi, tad valsts pamatnācijai zudusi. Tāpēc šādu iebraucēju armija ir jāvẽrtē kā iebrucēju armija.
6. ASV ir atslepenoti sensacionāli atmaskojoši dokumenti. Baidena administrācija slēgusi ar ANO līgumu par miljoniem migrantu nelegālu pārvietošanu uz ASV. Par ASV nodokļu maksātāju naudu iepludināti no Centrālamerikas valstu cietumiem ieslodzītie noziedznieki. Lai nemaksātu par viņu uzturēšanu valsts maizē., ar specreisiem pārvietoti uz ASV vidieni, organizējot haosu un noziedzību. Apzināti dažās mazpilsētās ievedot necivilizētu cilšu tūkstošos migrantu, kuru skaits pārsniedz pilsētas pamatiedzīvotāju skaitu. Tādā veidā uzkūdot pilsoņu kara situāciju. Taču iegūstot globalizētāju baņķieru partijai pārsvaru vēlēšanu iecierknī, no lojāliem migrantu apmetņu pūļiem.
7. Nu jau desmitu vienotības koalīcijas pārvaldes nodevīgo gadu laikā latvieši guvuši pieredzi, lai sāktu cienīt savas nācijas personīgās robeźas. Ko agrāk pirms apdraudējuma neuzskatījām par galveno dzīves jēgu Latvijas valsts Pastāvēšanai. Mums ir jānovelk dzelžainas robežas, pār kurām mēs ielaižam tikai viesus, kas ciena mūsu nesajaucamību un pēc viesošanās atgriežas savās zemēs. Kurās Āfrikā un Tuvos Austrumos ir 100% homogēnas nācijas, bez neviena procenta eiropiešu! Latvijā jāievieš absolūta Latvijas imunitāte pret toksiskiem Paktiem un migrantu uzspiešanas kvotām. Tātad arī virsnacionālās organizācijas ir absolūti toksiskas Latvijas valstij un latvieśu tautai nāvīgs aodraudējums. Lai arī šantažē ar parādu miljardiem, ko uzspieź viņu pašu genocīda normu apmaksāšanai. Iznīcināt latviešus par viņu pašu naudu un ar viņu pašu rokām, iesūtot Latvijā spiegu uzpirktus provokatorus, kas slepeni ieved nelegālus migrantu teroristus un sabiedriskos mēdijos melo par personīgo peļņu, ko gūst no noziedzīgās darbības, slēpjoties aiz viltus labdarības. Tas būtu tāpat kā ievest slepeni Latvijā krievu armiešus, LTV Panorāmā stāstot, ka tā ir labdarība.
8. Saglabājam latviešu ieksējo mieru un atkal pārņemam kontroli pār mūsu tautas dzīvību. Absolūtu kontroli un drošību attīroties no asimilētāju armijas "trojas zirga". Tas dos stabilitāti un drošĩbu nākotnē izdzīvošanai. Nav vajadzīga latvijas valsts bez Latviešu tautas. Mums ir tiesības teikt "nẽ" un savā dzīvoklī uzstādīt ultimātus, kas aizsrgā mūsu saimnieku tiesības ilgtermiņā. Mēs sakam "NĒ" Eiropas Savienības korumpētiem baņķieru apvērsuma ielikteņiem. Mēs sakām "NĒ" migrantu un "ŅET" okupācijas armijai. Mēs nelūdzam, bet pieprasām, aizveram robežas un izsūtam no Latvijas visus migrantus. Mēs darām visu to pašu ko ASV jaunā valdība. Un to oašu ko Āfrikas un Tuvo Austrumu valstis dara pie sevis mājās aizsargājot 100% homogēnu nacionălo pamatnācijas dominanci savā valstī. Tā tam bűf ari Latvijā. Nost ar viltus nacionāļu un Vienotības nodevēju koalīciju. Izsűtam viņus uz Āfrikas zemēm, kuru interesẽm vienotīva kalpojusi, depopulējot Latviju. Tikai slēgto robežu drošībā Latvijas tautā radīsies laime un pārticība, lai drošībā dzimtu Latviešu bērni un sāktos vienīgais labklājības rādījums, palielinoties bērnu skaitam un atgriežoties Latvijā ekonomiskā genocīda rezultātā svešumā izsūtītajiem.
9. Lai dzīvo Latvijas nacionālā egoisma politika.
10. Lai dzīvo Latvijas Suverenitāte.
11. Kā es redzu situāciju, klausoties, tikai ASV ziņas, dzīvojot tikai ASV info telpā. Apzināti izvairoties, no Latvijas sabiedriskās domas aktualitātēm. Kura, tas ir Sabiedriskā Doma, bez pašrefleksijas, Re:Check (pētījums par Re:Check, kā svarīgāko kovidfašistu smadzeņu centru, cenzūras patiesības slēpšanas noziedzīgo instrumentu , kur citi varas atzari neapzināti rīkojās ieviešot teroru, Re:Check darbinieki apzināti veica apvērsumu dzēšot un bloķējot ar "shadowban" arī visus manus pētnieciskās brīdinošās žurnālistikas pētījumus, ka sdaudziem būtu licis apdomāties pirms ķerties pie zvērībām https://vidulejs.blogspot.com/2024/06/recheck-ir-latvijas-parvaldnieki.html) Re:Check baņķieru cenzūras indokrinēta, Latvijas Sabiedriskās Doma mēdiju telpā, manā izpratnē, ir gļēvuma, neizglītotības un korupcijas sakropļota, bez kritiskās domāšanas un bez sirdsapziņas.
12. Kā izmainīsies politiskā karte Latvijā pēc Republikāņu partijas uzvaras ASV Visos varas atzaros? Kā nāksies reağēt Latvijai? Mūsu kovidfašistiem neizdosies pārmest” kažoku”. Kovidfašisma teroram nebűs noilguma? Kam jāpārņem varu? Vai nu visām partijām, kas noturējās nesasmērējot rokas ar navainīgas tautas asinīm. Tātad visiem, kas nesadarbojās ar Vienotības koalīciju. Vai nu jāveido jaunas partijas, nākošās vēlēšanās. Jaunas partijas, kuras veiks lustrāciju Latvijā, nosodot kā genocīda veicējus, visus politiķus, kas ieviesa teroru, kopš 2020. gada.
13. Latvenergo, Latvijas Siltums, LMT kā arī Veselības Aizsardzības Sistēma, Izglītība, Masu Mēdiji, Policija, Tiesa. Bija Ir un būs Brīvā Latvijā, Latvijas Strukturālās infrastruktūras uzņēmumi, kuri nedrīkst nest peļņu. Šiem uzņēmumiem ir jāstrādā, garantējot Valsts funkcionēšanas pamatu. Šie objekti filozofiski ir Valsts. Jāatjauno Valsts Latvijas Banka, kā latviešu vērtību sistēmas mēraukla un nacionālo vajadzību piepildītāju atalgotājs. Svešu tautību un svešu baņķieru varas vietā Latvijā. Tas ir valsts pamats. Kas maksā tas pasūta mūziku. Ne jau ierēdņi un ievēlētie nesaprātīgie korumpēie partijnieki. Kam nav izglītības izpratnes par valsts funkcionēšanas pamat algoritmiem. Šiem cilvēkiem ir tikai parādi, ambīcijas kļūt bagātiem. Bet bez jebkādas izpratnes par šodienas un nākotnes reālijām. Kā jābūt uzbūvētai valstij 21. Gadsimtā?
14. Valsts infrastrukturālos sociālos un ekonomiskā pamata objektus ir jāpārformē atpakaļ, kā peļņu nenesošas struktūras. Tos ir jāizņem ārā no pašfinansējošo komercreģistra. Pasaules komercreģistrā reģistrēto firmu sarakstā nav jābūt Sia Latvijas Policija, Latvijas Ministru Kabinets ar K.Kariņa ievietoto pamatkapitālu un pelnošo Komrcfirmu sarakstā nav jābūt Latvijas Tiesai. Ko Valsts apvērsuma ietvaros 2020-2024 iereģistrēja komercstruktūru registrā, kā firmas, kas veic kārtības uzraudzību un iekasē nodokļus, ko atmaksāt pasaules privātcentrbankai latvijas pils'oņu 20 miljardu lielo parādu, Latvijas Ministru Prezidenta pasaules Bankas centralizētā apmaksātā uzraudzībā. Visām Valsts iestādēm ir jāpakļaujas tikai un vienīgi Latvijas Suverēnai Valstij, kas kā instruments, kalpo tikai Latvijas Tautai, kā Latvijas pilsoņu kopumam kā akcionāriem. Un tikai, nekādā veidā neesot pakļautiem Suverēniem pasaules Bankas īpašniekiem, kā Latvijas Valsts īpašniekiem un patiesā labumā guvējiem no visa kopējā Latvijas Kopprodukta.
15. Valsts uzbūve digitalizācijas rezultātā ir jāprojektē atklātā diskusiā. Un tā ir jāvada zinātniekiem. Nevis baņķieriem. Kas ir privāta ģimenes klana globāla struktūra. Kura virza revolucionārās izmaiņas, ne jau cilvēku interesēs, bet baņķieru diktatūras ieviešanai. Visus zinātnes digitalizācijas jaunumus centralizētā pasaules Banka ar FRS, ievieš savu diktatūru.
16. Republikāņi ASV un Prezidents Tramps cīnās pret vienoto Pasaules Banku, lai tā nebūtu privātas ģimenes īpašums. Šai sistēmai jāpieder cilvēcei un to jāvada vēletiem vadītājiem. Sistēma ir jāpadara caurspīdīga ar auditu. Presei jāatspoguļo brīvas diskusijas kādus piedāvājumus vērtību sistēmā ievieš pilsoniskss dabiedrības tiesību aizstāvji. Kas daudz par to domājuši. Naudas sistēmai jākalpo kā vērtību skalai, atalgojot cilvēces attīstības labā kalpojošos. Lai realizētu cilvēces potences visu labā.
17. Tāpēc Trampa republikāņiem stāv priekšā karš ar privāto pasaules centrbankas īpašnieku ģimenes mafiju. Karš būs 2025 nežēlīgs. Atentāti. Centrbankas īpašnieki, kas bīda digitālo koncentrācijas nometni sava patiesā labuma gūšanai. Vēlas izveidot divas rases, darba resurscilvēkus un savas ģimenes citā jurisdikcijā dzīvojošu rasi. Kā tas šobrīd jau ir. Lai apturētu republikāņu centienus dabūt naudas sistēmu atpakaļ Nacionālo Valstu kontrolē. FRS pasaules bankas īpašnieki oligarhi neapstāsies. Apmaksājot teroristus Black Live Matter, kas organizēs migrantu iesūtītās armijas pilsoņu kara veidīgu haosu, kā iepriekšējā prezidenta Trampa komandas valdīšanas laikā. Otrs, ko darīs FRS sazvērnieki, ir palielinās inflāciju padarot naudu dārgu, bankām uzskrūvējot procentus. Lai tauta kļūtu pusbadā nabadzīga un vainotu republikāņu pārvaldi. Ka, lūk, pie Baidena bija tik labi. ASV pilsoniskā sabiedrība atkal rāda paraugu kā flagmanis brīvības alkās. Krievijas Federācījai, Ķinas Tautas Republikai, Kazahijai uc bijušām neatkarīgām valstīm, kas visdziļāk iestigušas koloniālā FRS centrbankas banku oligarhāta korporatīvās pārvaldes slazdos, visgrūtāk būs no diktāta attīrīties. Latvijā, milzīgā beneficiāru virsierēdņu un represīvo dienestu armija nepadosies, jo procentuāli pret pašfinansējošo strādājošo iedzīvotāju skaitu ir pārsvarā. Jo ir patiesā labuma guvēja ekspropriējot īpašumus un taotāli ar nodokļiem un komunālo maksājumu cenu manipulācijām ekspluatē strādājošo un pievienoto vērtību radošo Latvijas pilsoņu kopumu. Noturot varu ar ekonomisku teroru un cenzūras Re;Check tandēmu ar LTV Panorāmas masu mēdiju transhumjānisma tandēmu. Ar totalitāru vid knab un slepen policiju kā arī svešu armiju Latvijas teritorijā, kas gatavota ne jau robežas no iebrucējiem sargāt, bet gan sagatavota pret tautas dumpi.
18. Latvijā kovidfašistu genocīdā iesaistītie grupējumi arī ies līdz galam, zinot sodu kas viņus sagaida. Ja arī Latvijā tiks atmaskots baņķieru apvērsums kopš 2020 gada. Latvijas baņķieru rokaspuiši pastiprinās teroru un arī ies līdz atentātiem. Kai iznīcinātu katru saprātīgo cilvēku. Kurš saprot kas notiek Latvijā. Banku centralizētās mafijas apvērsums tieši Latvijā no visām 196 valstīm vislabāk rullē. Tāpēc WEF globālistu sagtavošanas skolā latviešu vagari sēž baņķieru saimniekiem pie labās rokas, kā visnežēlīgākie. "Nauda tiek piedrukāta un aizdota Latvijas pakļāvējiem tik daudz kā nekad". Sazvērestības veicējiem, uzpērkot vajadzīgās struktūras, kas tālāk pa spundi ar meliem baro uzpirktā valsts presē, Cenzūras Re:Check mucā turēto latviešu pašapziņu. Re:Check biroja 13 baņķieru apmācītie ārzemēs ideologi kopš 2020. gada selekcionēja transhumānisma ideoloģijā indokrinējot aklos pilsoņus. Lai apmātie latvieši pašiznīcinātos. Lai nolasītu no acīm, pat vēl pirms pieprasīšanas baņķieru maniakālās jaunās kārtības terora normas. Tādi nu iztapīgi bija šos 4 gadus Latvijas ierēdņu kabinetu labirintu džungļu ietvaros iebarikādējušies nodevēju sazvērnieki. Liekot latvijas pilsoņiem, pašiem ar savām rokām un pašiem par savu naudu ieviest Latvijā banku mafijas totalitāro pārvaldi.
19. Taču, lai 2025. Latvijas mūža gadā, Lai dzīvo Latvijas nacionālā egoisma politika.
20. Lai atkal ataust latvijas pilsoņu kopuma pašapziņa un iemirdzas Latvijas Suverenitāte.
21. Daudz Laimes Latviešu tautas kopīpašumam valsts formā https://vidulejs.blogspot.com/2024/11/asv-pec-przidenta-inauguracijas-janvari.html
Dags,
ar cieņu un godbijību
18. Novembris 2024