JA LATVIEŠU TAUTĪBAS OLIGARHIEM PIEDERĒTU PASAULES CENTRBANKA FRS?
JA LATVIEŠU TAUTĪBAS OLIGARHIEM PIEDERĒTU PASAULES CENTRBANKA FRS?
1. Mēs Latvijas pilsoņi, kaut dažu uzticamu radu un draugu lokā, gan arī mācētu caur naudas pārdali, kontrolējot vispasaules centrbanku, pārvaldīt pasauli, tieši tāpat kā šobrīd pasauli pārvalda šaurs ģimenisks tuvas radniecības cilvēku dzimtas koks, visu pakļaujot savu ģimenisko un nacionālo interešu privilēģiju nostiprināšanai pār citiem cilvēkiem un nācijām:
0) Izveidojot stingru ideoloģiju pasaules stratēģiskai virzībai uz mūsu kontroli, nosaucot to par Pasaules Bankas "Attīstības stratēģijas Ideoloģiju". Izveidojot stingru naudas sadales subordinācijas piramīdu. Baņķieru varas piramīdai pietuvināto radu rakstu pakāpju cilvēku dalīšana:
1) Savējie tuvie radi strādā globālās naudas sistēmas akcionāru padomē, lemjot un nospraužot ideoloģisko vērtību skalai atbilstošu naudas sadales stratēģiju.
2) Tālie radi strādā katrā valstī par virspārvaldniekiem Katras valsts centrbankā. Par prezidentiem un premjēriem, katrā valstī vajag tikai pāris savējos. Pārējie padotie VALSTS VARAS subordinācijas kāpnēs paklausīs algu, prēmiju un fondu grantu iedalītai lielai algai. Pakalpīgi tiekot kontrolēti ar karaliskām algām, par nodevīgu lēmumu ieviešanu pret savu tautu interesēm.
3) Citu cienījamu radu un draugu dzimtu vecākie saņem tiesības veidot centrbankas un emitēt naudu, radot to no zila gaisa, pelnot no iedzimto tautu aizņemto kredītu procentiem.
4) Lielās transnacionālās korporācijās un investīciju fondos par ģenerālmenedžeriem ielikt radus, kas iekļūs Forbs sarakstā, kas pildīs izpildvaras kontroles funkcijas, itkā Brīvā Tirgus ilūzijā, saņemot bezprocenta kredītus ar nulle % un finansējumu neierobežotā apmērā, inkorporējot visas nacionālās patriotiskās kompānijas, kas agrāk garantēja suverenitāti tautām. Uzspiežot kredītus ar virsnacionālo organizāciju saistošiem paktiem un konvencijām, kredītu atmaksai pieprasot izlikt akciju tirgū tautu stratēģiskās infrastruktūras un dabas resursu objektus.
5) Mazās bankās ļauj tautiešiem un skolas laika draugiem, saņemt pa visu pasauli lētus kredītus no valstu centrbankām 1-2 %. Tie savukārt dod vietējiem iezemiešu finansistiem pa 8% gadā.
6) Vietējie kolabracionisti tautai dod ātros kredītus pa 20% mēnesī koloniāli ekspluatējot kā vergus, izpostot šādas valsts pašfinansējošu izaugsmi un tās pilsoņiem jebkuru iespēju nopelnīt ar darbu, valstī ieviešot drakoniskus nodokļus un komunālo maksājumu cenas. Lai valsts darbinieki kā likvidatori pildītu vienīgo funkciju izūtrupēt visu valsti, lai atdotu pašu baņķieru uzspiesto valsts 20 miljardu kovidgadu kredītu.
7) Tiem, kas ir izglītoti citu tautu patrioti un uzdod jautājumus, kāpēc 21. Apgaismības zinātnes gadsimtā ir šāda koloniāla arhaiska pakļautība finansu jomā vienas ģimenes finansu piramīdai? Tos mums piederošos masu mēdijos nosauksim par dezinformatoriem un ar RE:Baltica "fact checeru" palīdzību nobloķēsim. Pretī katras nācijas saprāta balsij apmaksāsim vairākus "viedokļu līderus", kuri par smiekla naudu pārdosies un "bļaus presē" cik izdevīga un taisnīga ir šodienas pasaules finansu piramīda, aptumšojot visas tautas prātus pirms vēlēšanām. Tiem nepakļāvīgiem, kas domā un redz notiekošo valsts varas apvērsumu, tiek uzlikti sodi un tiesu izpildītāju mafijas vajāšana ar īpašumu ekspropriāciju.
8) Ja kāds nacionālo kadru patriots izraujas valsts vadībā apejot finansistu apmācītos kadrus un sāk veidot suverēnai politikai nepieciešamo suverēno naudas sistēmu, tad pasaules oligarhiem atliek iedarbināt specdienestus, kas pakļaujas pa tiešo centrbaņķieriem un "nejauši" momentā notiek saorganizēti atentāti kā Kenedijam, kurš mēģināja likvidēt privāto FRS un atgūt naudas drukāšanu ASV valsts rokās. Oranžās revolūcijas vai “black live matter”, vai lokāli kari, tikko kāds mēģina savā valstī izstāties no centrbaņķieru virspārvaldes.
3. Ja latvieši drukātu pasaules valūtu un aizdotu visām citām tautām vienīgo digitālo centrvalūtu. Ja latvieši pret digitālās valūtas radīšanu no zila gaisa pretī visām tautām prasītu procentu maksājumos pret aizdevumu atdot visu tautu saražotos kopproduktus. Ja latviešu pasaules centrbanka aizņēmējiem, kas nevar atdot kredītu pieprasītu atdot nacionālās zemes, energoresursus un ostu ceļu infrastruktūras. Un visus lielveikalus visās valstīs kontrolētu mēs latvieši, “brīvā tirgus” ietvarus noteiktu mēs un sanepidstacijās noteikumus rakstītu mēs latvieši, nosakot kurus latviešu zemnieku radītos produktus vienīgos drīkst tirgot kā veselīgos. Ko noteiks Latvijas Zinātņu Akadēmija, liekot “ Ticēt Zinātnei”, latviešiem izdevīgai “zinātnei” pielīdzinot koloniālas pakļaujošas normas. Nēs latvieši uz priekšu zināsim kurā mēnesī mēs ieviesīsim pandēmiskās pakļaušanas lokdaunu, tikai mēs sagatavosimies divu gadu dīkstāvei un tās laikā auzdodot citām rautām mūsu vienīgo naudu, pārņemsim visu citu tautu viusskāņa sastrādātis dzimtu īpašumus. Katrā valstī par zemes un rūpniecības īpašumu pārvaldniekiem ieliekot latviešus, kas iemācīsies šo tautu valodas, bet ar dubultpilsonību, Latvijas pasei zvērētu uzticību, izkrāps visu citu tautu dabas bagātības, Latvijas tautas labuma gūšanai. Jā šāds Globālisms, mums patīk un par šādu globālu konsolidāciju, mēs Latvieši balsojam.
4. Ja Latvijas pilsoņi, vai varbūt latvijas krievvalodīgie vai latvijas romi, vai nez kāpēc jebkura šaura cilvēku kopiņa, piemēram, lībieši pārvaldīs pasaules centralizētās digitālās naudas produkta radīšanu un sadali pa visu pasauli? Vai pieņemsim rotācijas kārtībā pasaules Centrbankas digitālās valūtas radīšanu sadali un aizdošanu ik pa gadam pārvaldīs visas tautas rindas kārtībā. Arī papyasiem ir vienu gadu jādod tiesības dalīt pasaules naudu un pasaules labumus pēc viņu tradīcijām, vērtību skalas un gaumes, pārējām tautām diktējot, kas “labs un kas slikts”, par ko būs godā celt un apbērt ar bagātību un par ko būs uzlikt cilvēkam tiesas izpildītāju vajāšanu. Es gan drīzāk pakļautos papuasu valdīšanai pār pasauli, nekā šo FRS naudas sistēmas saimnieku ģimenes maniakālā transhumānisma ieviešanas diktatūrai pasaulē, pieprasot to ieviest ar naudas sadales atalgojuma noteikšanu.
5. Nu ko izklausās godīgi ANO demokrātijas tautu līdztiesības garā? Tam taču nav nozīmes, kurš rada un aizdod un kurš aizņenas naudu? Kā tagad ziņo pasaules baņķieru rokaspuiši Latvijas LTV Panorāmā un Eiropas Savienības valdībā.
6. Bet nu pieņemsim ka latvieši būtu pasaules naudas sistēmas īpašnieki un pret aizdevumu visām tautām liktu ieviest latviešu virspārvaldi leģitimizējošas konvencijas paktus un saistošus līgumus, kas likvidē visu bijušo nacionālo valstu tiesības suverēni pašpārvaldīties? Jā esam ar mieru, ja latviešu tautas vārsmas kļūs par vispasaules reliģiju un latviešu ģimeniskās tradīcijas tiks uzspiestas kā vienīgā pareizā genderu politika. Ja latviešu dievi tiks jāgodā katrā pasaules nostūrī un latviešu tautvaldības iekārta tiks ar ieričiem uzspiesta kā vienīgā demokrātiskā. Jā, mēs latvieši esam ar mieru uz globālismu. Tikai, globālisma normas un vērtību sistēmu un globālisma kadru politiku mēs ņemam uz sevi.
7. Kāpēc nē, esam ar mieru jaunajai pasaules naudas sistēmai, tikai ar noteikumu, ja Latvijā būs centrbanku centrbanka, kurā atradīsies komandpunkts pār visiem 8 miljardiem cilvēku. Jā, un Repše mūsu smuko Mildu aizdos kā digitālo valūtu uz visiem pasaules nostūriem. Lai iet Globālisms. Un Latvieši diktēs dzīves stilu, latvieši noteiks “zaļo kursu”, kas ir ekoloģisks, izejot no Latvijā iegūstamiem resursiem. Latvijas kūdra, baltās smiltiņas un Latvijas purvu ūdens un alkšņi, būs par miljardiem jāiepērk katrai valstij. Un latvieši noteiks, kad ieviest lokdaunus un kurā gadalaikā būs pandēmijas un latvieši ražos “zupas”, kuras būs par miljardiem jāiepērk visai cilvēcei un jāinjicē katram individam, ja tas grib dzīvot?
8. Bet tomēr iebildīšu vienotības koalīcijas plaukstošajiem, kam “Naudas ir vairāk kā jebkad”, Jums tās ir “dzīres mēra laikā”.
9. CBDC digitālā centralizētā pasaules valūta ir ērta laba ideja. Tikai kāpēc tā nepiederēs katrai tautai sava, lai varētu atalgot katrai tautai savu vērtīgāko darbu hierarhiju. Kāpēc pat ne valstu izvēlēta padome pārvaldīs pasaules naudas sistēmu un naudas radīšanu un aizdošanu? Kāpēc dažu aristokrātu baņķieru privātpersonu dzimtas radīs no zila gaisa visu pasaules materiālo labumu, resursu un darba rezultātu sadales konsndpunktu? Kāpēc viena privātpersonu ģimene katram individam no 8 miljardiem cilvēces, noteiks cik katram būs saņemt mēnesim pārtikas, siltuma naktsmāju un medikamentu devu un cik tālu būs tiesības pārvietoties arī noteiks visai cilvēcei viena centrbaņķieru ģimene, no viena komandpunkta? Kāpēc šodien 2025 gadā ar naudas sadales manipulācijām uzpērkot valstu vadībā nodevējus, baņķieru vispasaules oligarhāts liek karot divām brāļu tautām, iztīrot no iedzīvotājiem veselu valsti. Kāpēc arī ar QR kodu viena centrbaņķieru ģimene kontrolēs cik kuram individam būs jāsaņem gēnus modificējošas ikmēneša injekcijas, izejot no viņa lojalitātes šai centralizētai pārvaldei, regulējot viņa dzīves ilgumu.
10. Lai kā Latvijas LTV viedokļu līderi un koalīcijas politiķi skaidrotu, ka ir godīga pasaules finansu sistēma. Kurā Nacionālām Valstīm nav īpašumā Centrbankas, bet tās strādā vienas privātbaņķieru patiesā labuma gūšanai no visas pasaules tautām liekot katras valsts tiesu sistēmai un valdībai strādāt kā savas ekonomikas likvidatoriem, iekasējot visu valsts īpašumu un pilsoņu īpašumu procentu maksājumos privātbaņķieriem, kuriem vienīgiem tiesības drukāt un aizdot naudu. Iztēlojaties, Draugi, ja Latvijas Banka rotācijas kārtībā kļūtu par pasaules Centrbanku, būtu gan ietekme uz politiku naudai. Jo mēs ieliktu par katras valsts Bankas pārvaldnieku kādu no mūsu radiem un draugiem, kurš pieprasītu pret naudu visās valsts politiskās, saimnieciskās, reliģiskās un izglītības jomās ieviest mūsu Latvijas virsvaldību nostiprinošus likumus un mūsu kontrolei pakļautas tehnoloģijas un dzīves veida ievērošanu. Vai tad tā nebūtu?

















